9.Ocochodzi222271531 / 524415 / 1731116 / 35
10.Cewar-King221961629 / 54147 / 1451222 / 40
11.TP22722015 / 62063 / 1821412 / 44
12.TietoEnator2200227 / 660177 / 51050 / 15

Uwaga! Mecze rozegrane awansem będą uwzględnione w tabeli zgodnie z regulaminem rozgrywek.

ok.
to byl dziwny mecz. Jak zwykle MW był lepszy:) a był bliski przegrania 3:1.

1szy set wyrownany do stanu 20:20. Koncowka to jednak bledy gosci i wygrana CS chyba do 22.

2gi set - pelna mobilizacja po stronie MW i gospodarze nie wychodza z 20tu.

3ci set - to chyba najdziwniejszy set w historii salpsu. W CS libero wchodzi za kontuzjowanego rozgrywacza, wiec gospodarze maja fatalna nieczysta wystawe, ich atak kuleje, a mimo to rozgramiaja rozpedzony MW do 12tu chyba. (siatkowka to jednak nieprzewidywalny sport)

4ty set to dalej walka MWatu ze swoja słabościa. Jest troche lepiej bo udaje sie obronic 3 meczbole i wygrac tego seta. Tu nalezy pochwalic CS za swietny blok i walke w polu.

5ty set - od poczatku do konca juz pod dyktando gosci. CS nie wyszadł chyba z 10ciu.

ps

czekam na fotki ktore robili gospodarze

dodał : tomas90, 14.01.2009, 21:34

mecz naprawde dziwny. dziękujemy zawodnikom Megawatu za to że pozwolili naszemu libero zagrać na rozegraniu. dzięki chłopaki. Dla ścislości trzeci set zakończył się wynikiem 25-5

dodał : ttb, 14.01.2009, 22:14

no ładnie. ale ze mnie optymista hehe

dodał : trzepak, 15.01.2009, 07:45

fajnie że wygrał lepszy... i że był to megawat .
Ten wynik sprawia że walka o 3 pozycję w tabeli robi się coraz ciekawsza.

MW jest chyba rekordzistą w liczbie rozegranych tie breków.

Jeszcze raz gratulacje dla zwycięskiej drużyny. I do zobaczenia na boisku.

dodał : Endrju, 15.01.2009, 08:37

Co do nieczystych wystaw to po obu stronach wystepowaly one wiec nie mozna narzekac ze tylko CS przez to ze ja zszedłem miał ciagle podówjne piłki. Z boku było to doskonale widać ;]

dodał : Endrju, 15.01.2009, 08:39

A przede wszystkim gdyby nie kontuzja rozgrywajacego czyli mnie to ten mecz mołgby sie potoczyc zupelnie inaczej także nie zgodze sie ze Megawat zdecydowanie lepszy

dodał : Przepior, 15.01.2009, 09:26

kolejna niespodzianka w tym tygodniu jak dla mnie i zresztą widzę że dla większości typerów

dodał : trzepak, 15.01.2009, 14:39

Endrju...
a kto napisał że "MW zdecydowanie lepszy"? Poza tym gra cały zespół a nie jedna osoba, więc tłumaczenie że gdyby nie kontuzja to by inaczej mogło być... Wiadomo że mogło być inaczej. Przecież bez Ciebie, CS wygrało seta i to do 5, więc chyba lepiej już być nie mogło.

dodał : Endrju, 15.01.2009, 15:53

Nie mówie że nie ale wg i mnie Megawat nie byl druzyna lepsza a z Waszych komentarzy mozna wnioskowac, ze tak własnie uwazacie. akurat w secie do 5 zawazyla zagrywka i blok wiec rozegranie nie mialo zbyt duzego znaczenia. W pozostałych setach widać było że brakuje rozegrania a nie wystawy i nie mówie teraz że jestem jakis super tylko ogólnie ;] Ogólnie jeszcze raz dzieki że sie zgodziliście zagrać naszemu libero w pierwszej lini ;]

dodał : ttb, 15.01.2009, 20:22

Zawsze jest tak, ze jak druzyna wygrywa 3:2 jest lepsza od druzyny przegranej, a jak wygrywa 3:0 jest zdecydowanie lepsza. Dla mnie to jest proste.

dodał : Przepior, 15.01.2009, 21:14

może nie koniecznie, lepsza ogolnie, ale tego dnia w tym spotkaniu czy jest lepsza weryfikuje jakaś ilość spotkań między zespołami i tabela w sumie

dodał : Przepior, 15.01.2009, 21:16

z tego co widze to CS nigdy nie wygrało z MW, ale są na dobrej drodze, bo pierwsze spotkanie było 3:0, potem dwa spotkania 3:1 i potem dwa 3:2 więc kolejne jeśli się okaże ze taki wykres ma rację bytu dalej to następną konfrontacje wygra CS 3:2 ;p

dodał : pepe74, 15.01.2009, 21:17

Odchodząc juz od kwestii meczu... Rozwałił mnie całkowicie wynik typera na ten mecz, heheheeehehehe. Wiadomo jest to kwestia gustu. O gustach sie nie dyskutuje. ALe.... Ten sam mecz w poprzedniej rundzie obstawiony był Pi x drzwi równo z lekką przewagą na MW. I to wg mnie było obiektywne, ponieważ moim zdaniem obie drużyny są tej samej klasy (myślę że moi bardzo dobrzy koledzy z CS sądzą podobnie) tylko CS ma po prostu niefart w końcówkach. Patrząc na historię wspólnych meczy MW po prostu nie leży CS. Przez całą rundę obie drużyny szły łeb w łeb, MW łąpał po 2 pkt, CS dużo więcej po 3 pkt i taka wyszła tabela... Ale teraz to aż się uśmiechnąłem na głos Bo albo to nas (nas czyli MW) ktoś ocenił tak nisko, albo ktoś uznał że CS jest o klasę lepsze, albo ktoś nie interesuje sie meczami w III lidze i obstawia na CH-T I juz tak na koniec czy aby na pewno dla interesownych obseratorów III ligii taki wynik to była że zacytuję "kolejna niespodzianka"?? Pozdrawiam everybody i do spotkania na parkietach po przerwie narciarskiej

dodał : trzepak, 16.01.2009, 08:03

hehe Endju niezłe masz rozumowanie:
cyt. "Megawat nie byl druzyna lepsza a z Waszych komentarzy mozna wnioskowac, ze tak własnie uwazacie..."
MW wygrał ten mecz więc był drużyną lepszą. Czysta matematyka.

dodał : tomas90, 16.01.2009, 10:15

nasz rozgrywający złapał kontuzję- to fakt. zszedł z boiska nasz mózg drużyny. wkradł się w nasze szeregi bałagan. mieliśmy trzy piłki meczowe i żadnego rezerwowego. przegraliśy- fakt. ale o poziomie dryżyny nie świadczy wynik jednego meczu, tylko zestawienie dwóch drużyn w tabeli. z tego co widzę mamy dwa mecze przegrane więcej, ale jesteśmy przede Megawatem. gratuluję chłopakom z elektrowni ale z opiniami, kto od kogo jest lepszy, poczekajmy do maja. fakty są takie- to my (Colors Studio) po pierwszej rundzie mamy jeden mecz zaległy i trzecią pozycję. megawat natomiast może stracić swoją czwartą na rzecz kamara, który podobnie jak my, ma jeden mecz zaległy.
a co do meczów- panowie, moim skromnym zdaniem w żadnym meczu z nami nie zagraliście jakoś nad wyraz wybitnie. pozwólcie że przypomnę nasz pierwszy mecz na Waszej `hali`. w tie breaku przegrywaliście 10-2. czapki z głów za to że wyciągneliście ten wynik, ale bez przesady- to my bardziej przegraliśmy, niż Wy wygraliście. podobnie było w środę- w czwartym secie było 24-21 dla nas i to my zepsuliśmy dwie z trzech akcji(outowe ataki). nie umniejszam faktu że wygraliście, ale u nas nie było pełnego składu.
zresztą porozmawiamy na temty, kto jest lepszy, po ostatnim meczu.
jeszcze raz gratuluję i dziękuje chlopakom za naszego libero

dodał : oczek, 16.01.2009, 13:22

No bo ogólnie jesteśmy najlepsi, tylko ciągle trafiają się nam nierozgarnięci przeciwnicy i tego nie zauważają. A nawet ośmielają się wygrywać

dodał : trzepak, 16.01.2009, 13:39

już mi się nie chce dyskutować bo robi się to nudne, ale niektórzy chyba nie umieją czytać ze zrozumieniem. Nikt nie napisał że MW jest lepszy w ogóle, a jedynie że był lepszy w tym meczu (i w rundzie jesiennej w meczu z CS)...

Piszesz drogi Tomasie:
"moim skromnym zdaniem w żadnym meczu z nami nie zagraliście jakoś nad wyraz wybitnie", a jednak to wystarczyło aby oba mecze wygrała ekipa z Gdańskiej.
Wy lepiej stoicie w tabeli, ale z Megawatem wygrać Wam się nie udało, i tylko o tym jest mowa w tym wątku forum.

No i jeszcze na koniec tylko musze napisać (ponownie) że wygrywa/przegrywa cały zespół. Kontuzje się zdażają, a tłumaczenie że nie mieliście rezerwowych, niepełny skład itp... może w MW któryś z zawodników grał z migreną, albo złamał paznokieć. A może zupa była za słona?

Tą humorystyczną płętą kończe swój udział w tym wątku.
Życzę powrotu do zdrowia i powodzenia w nastęnych meczach.

dodał : trzepak, 16.01.2009, 13:47

I jeszcze tak na prędce, to zdaje się że CS ma zaległy mecz z Jednostką. Jeżeli go przegracie 3:0 lub 3:1 to MW wskakuje przed Was w tabeli (o ile dobrze policzyłem). No chyba że wygracie...
pozdrawiam

dodał : Endrju, 16.01.2009, 15:52

dodał : janek_dzbanek, 16.01.2009, 20:03

Niestety wielu przeciwników nie rozumie, że chcemy grać w 2 lidze. Będziemy przeprowadzać indywidualne rozmowy z opornymi.Być może nawet wyciągniemy daleko idące konsekwencje. Na przykład utrudnimy zagrywkę , poprawimy odbiór, pomyślimy w ataku i na rozegraniu. Oczek ma rację.

dodał : ttb, 16.01.2009, 22:03

cyt. "Chyba w Waszym interesie także jest to żebyśmy wygrali z Jednostka bo nie odskocza za daleko ale skoro dal was najwazniejsze ejst przeskoczyc CS to spoko. Powodzenia ;]"

Nie no bez jaj:) JW pewnie bez problemu was ciachnie za 3pkty i ma 31pktow a my 23. O żadnym "gonieniu" nie ma co gadac. trzeba realnie spojrzec na brakujace umiejetnosci oraz tabele. Ona nie klamie. IMO mimo, ze dopiero połówka rozgrywek to JW i Nowoterm zasłuzenie zajmuja czolowe miejsca i pewnie awansuja. Reszta druzyn od CS do NJK reprezentuja podobny nizszy poziom i tyle.

dodał : tomas90, 17.01.2009, 16:17

panie trzepak. nie wiem gdzie grasz, ale tam gdzie gram ja utrata rozgrywającego jest równoznaczna z osłabieniem drużyny. nawet stający na głowie libero nie jest w stanie rozegrać. a to w siatkówce chyba jest ważne.jak już napisałem nie umniejszam wygranej MW, ale śmiem twierdzić iż czy to z jackiem czy andrzejem, mecz ten mógł mieć trochę inny przebieg.
a jeżeli nadal uważasz że gra bez sypacza jest prosta to zapraszam na sparring z nami. przyjdzcie tylko bez rozgrywającego i ze skrzynką browara, żeby było o co grać. po raz kolejny podaje nr 508339997 i zapraszam do polemiki na tematy siatkarskie.

dodał : Endrju, 17.01.2009, 16:33

Tomas widze same nowe znajomossci nawiązujesz na tym forum ;]

dodał : trzepak, 19.01.2009, 07:57

Ja pierdykam, ale wy (tomas i spółka) jesteście uparci. Przecież ja nie napisałem że cyt. "gra bez sypacza jest prosta". Przegraliście mecz, bo byliście słabsi/osłabieni *(w tym meczu) i tyle.

No i skoro jesteście tacy PRO i mierzycie w II lige to pomyślcie o rezerwowym rozgrywającym, bo w siatkówce kontuzje się zdarzają. Liczy się wynik a nie gadanie że gdyby kolega był dysponowany to byśmy wygrali.

cyt. "Chyba w Waszym interesie także jest to żebyśmy wygrali..." Człowieku spójrz na tabele. Nie ma sensu (na dzien dzisiejszy) gonić JW czy Novoterm. Jedyną realną szansą na awans dla drużyn środka tabeli jest walka o 3cią pozycję i baraże. No chyba że zespoły z 2 pierwszych pozycji nagle przestaną grać, bo np ich "sypacze" podłapią kontuzję (czego nikomu nie życzę).

A dzwonić nie będę bo mi szkoda na telefon , moge Ci Tomas SMSa wysłać. Chyba nikt do ciebie nie dzwoni i dlatego tak ten swój numer rozdajesz

dodał : Endrju, 19.01.2009, 11:14

Dobra Panowie dajcie sobie spokój juz bo to przypomina zabawy z podstawówki a chyba jednak dorośli juz jestescie ;] Każdy ma swoje zdanie nt. miejsc w tabeli i końcowych rozstrzygnięć takze poczekajmy do końca sezonu

05.10.2016, 09:07

22.09.2016, 13:06

22.09.2016, 11:28

15.09.2016, 21:08

14.09.2016, 17:53