8.Auto Kuler201961428 / 474415 / 1521013 / 32
9.No Name201861426 / 49248 / 1441018 / 35
10.Temida Team201841626 / 503713 / 231913 / 27
11.Net Systems201241621 / 54177 / 233914 / 31

Uwaga! Mecze rozegrane awansem będą uwzględnione w tabeli zgodnie z regulaminem rozgrywek.

Komentarze do meczu :

dodał : Mario13_NoName, 26.11.2009, 20:45

3:2 dla Altradu

dodał : Mario13_NoName, 26.11.2009, 20:57

Relacja z tego meczu byłaby wskazówką dla wszystkich czytających jak grać w siatkówkę i jak w nią nie grać...
Niestety dotarłem na mecz po pierwszym secie więc niestety nie podejme się relacji.
W dwóch słowach: MECZ CUDÓW (wystarczy popatrzeć na wyniki setów).

dodał : Roles, 26.11.2009, 21:15

altrad przegrał seta z tepsą do 7!!?? to nie błąd?

dodał : hubert, 26.11.2009, 22:45

można powiedzieć, że mecz wyrównany. obie drużyny w kazdym secie dawały z siebie wszystko. myślę, ze warty uwagi jest set 4 gdzie TP wygralo 25:7 co było ,,lekcją pokory" jak to określili sami zadownicy Altrad'u. niestety tiebreak przegrany na korzyść altrad'u. zdażyło się po kilka błędów z każdej strony ale jednak głównym czynnikiem wygranej poszczególnych setów była ostra walka obu drużyn ( nie wspominając o 4 secie )

dodał : tomas90, 27.11.2009, 12:11

Byłeś nauczycielem zostań uczniem. Nie będę ukrywał, że zlekceważyłem osobiście drużynę TP, po dwóch ubiegłorocznych meczach w lidze trzeciej. I dostaliśmy lekcję pokory, na którą w pełni zasłużyliśmy. Fakt pozostanie faktem, że TP zagrało mecz co najmniej bardzo dobry. Aż miło było patrzeć jak ta banda po drugiej stronie siatki biegała za każdą piłką tak szybko, że zaprzeczali prawom fizyki. Dobry wyblok, skuteczny atak pozwoliły zdobyć punkt, a było niedaleko do sensacji. My trochę spięci nie pokazaliśmy siatkówki na jaką nas stać. ALE gra się tak jak przeciwnik pozwala, a TP`sa nie dała nam poszaleć. Dziękuję drużynie przeciwnej za fajny mecz, bo mimo tie breaka i sporych emocji, pod siatką dochodziło do wymiany uprzejmości i przybijania piątek między setami. No i dziękujemy, że nie śmiejecie się z tego czwartego seta, którego w ramach kary postaramy się zamieścić na stronce, co by każdy widział, jak pięknie wczoraj graliście.

dodał : hubert, 27.11.2009, 17:24

wrzucić film, ktory nagraliście to bardzo fajny pomysł Tomas90 i nie mowie tego ze względu na tego 4 seta było w każdym secie kilka ciekawych akcji i wymiany piłek, które myslę warto wrzucić na stronę salp'su. mecz szlagierem nie był ale pomimo tego iż jest to 4 liga (bez urazy oczywiście) to uważam, że spotkanie było godne obejrzenia i zarówno drużyna TP jak i Altrad wyciągnęły z tego spotkania wiele ważnych i cennych wniosków, które moga wykorzystać w póżniejszych meczach, a co do samej dokładej oceny spotkania to poczekajmy aż wrzucicie nagranie serdeczne dzięki za bardzo fajne spotkanie.

05.10.2016, 09:07

22.09.2016, 13:06

22.09.2016, 11:28

15.09.2016, 21:08

14.09.2016, 17:53