8.Colors Studio202161428 / 445617 / 201811 / 24
9.Kazuar201651521 / 493710 / 232811 / 26
10.King201441620 / 493512 / 161118 / 33
11.Novi2000204 / 60051 / 150153 / 45

Uwaga! Mecze rozegrane awansem będą uwzględnione w tabeli zgodnie z regulaminem rozgrywek.

Komentarze do meczu :

dodał : Endrju, 11.11.2009, 21:43

Czy to juz pewne że ten mecz odbedzie sie w sali na Bolka o godzinei 17??

dodał : rolo, 11.11.2009, 21:49

mecz odbędzie się o godzinie 20:50. 17:00 to domyślna godzina która wyświetla się przy meczach dla których w bazie portalu nie została ustalona godzina rozegrania meczu - przede wszystkim ze względu na typera żeby nikt nie mógł typować po rozpoczęciu się meczu

dodał : Endrju, 12.11.2009, 16:34

ok dzieki

dodał : August, 16.11.2009, 23:45

Widzę że typerzy w nas nie wierzą pozdrawiam tych wiernych. A co do meczu to na pewno łatwo nie będzie ale postaramy się stawić zacięty opór liderowi. Może nawet jakieś punkty uda się urwać albo i coś więcej. Hm.. apetyt rośnie w miarę jedzenia a czym poczęstują nas gospodarze okaże się już w środę. Mam nadzieję że będą gościnni

dodał : K13, 17.11.2009, 00:07

August, ty masz jakiś tajny podgląd rozkładu typów na 2 dni przed meczem, czy tak po poprzednich meczach bardziej wnioskujesz? fakt faktem, że Spajker jak dotąd nie jest łaskawy dla typerów i co mecz większość wyprowadza w pole. Jeśli tak ma być dalej, to niech najlepiej pojutrze nikt na nas nie stawia i będzie nieźle

dodał : tomas90, 18.11.2009, 13:40

Biorę piwko wieczorem i pędzę na salę. Już wiem jak na Bolka załatwia się dodatkowe ławki dla kibiców. Panów z drużyn zainteresowanych proszę o ładną grę!

dodał : K13, 18.11.2009, 23:51

Spajker nie wygrał, ale postraszył lidera. Redaktor K13 stara się dziś dać sobie wolne, więc proszę kogoś innego o ładną szczegółową relację z przebiegu tego szlagierowego (zasłużony status!) meczu.

Co byśmy zrobili bez Augusta? On dziś był lokomotywą Spajkera, chociaż to chyba mało powiedziane, holował naszą grę jakby był dwiema albo trzema lokomotywami Grom to dobry zespół, ale nie poza zasięgiem rywali moim zdaniem. Oby udało nam się to potwierdzić w rewanżu. Spotkanie bardzo dobrze sędziowane przez Pana Prezesa. Cieszę się, że na takim ważnym meczu można liczyć na najwyższy poziom sędziowania. A było co sędziować - włącznie z hitem sezonu w 4 secie - nominacja do najbardziej absurdalnego błędu zespołu(!) - Spajker stracił punkt gdyż w akcji wzięło udział tylko pięciu zawodników A gdyby to nie wystarczyło to był też błąd rotacji - w tej absurdalnej kategorii nikt nas chyba w tym sezonie już nie wytnie Ale cóż, w historii Spajkera nie zawsze mieliśmy komfort robienia zmian (bo ławka bywała krótka) więc się zrobił bałagan jak się za robienie zmian wzięliśmy...

Na koniec BARDZO WAŻNY AKAPIT:
Wspaniale, że tyle osób przyszło mecz obejrzeć i pokibicować! Piękne dzięki kibicom za doping dla obu zespołów i oby było coraz większe zainteresowanie SALPSowymi meczami wśród kibiców. Sale gdzie są rozgrywane mecze co prawda nie zawsze pozwalają na wygodny udział kibiców w spotkaniach, ale oby nikogo to nie zraziło, bo nie jest tak źle, żeby nie było warto.
Pozdrawiam wszystkich uczestników tego sportowego wydarzenia - przeciwników, kibiców, pana sędziego, Spajkerów rzecz jasna też Razem stworzyliśmy coś fajnego i każde z nas może się tym cieszyć.

dodał : kacperek, 19.11.2009, 10:00

Bardzo ciekawy mecz, drużyna Spajkera wcale nie ustępowała ekipie GROM, siała postrach zagrywką i w obronie wyczyniali cuda. Zespół GROM przeważała w ataku i bloku, szczególnie ten drugi element budził respekt, takiej ilości czap już dawno nie było okazji zobaczyć na meczu. 3 pierwsze sety były w miarę wyrównane, w czwartym Grom od początku seta wyszedł na parkiet z nowym rozgrywającym i to odmieniło Zespół, wiatr w Żagle i szybkie dwa wygrane sety. Brawa dla obu drużyn warto było wybrać się na ten mecz.

dodał : imur70, 19.11.2009, 12:49

Ten najmniejszy w Spajkerze nieźle pociągnął z zagrywki chyba w 2 secie. Ataki też miał skuteczne ale tylko do 3 seta. W 4 został mocno przystopowany przez blok Gromu.
W Gromie fajnie grał zawodnik w białej koszulce. Duży dynamizm i dobra gra w obronie.

dodał : rolo, 19.11.2009, 13:45

no to ładnie się popisaliście z tym graniem w pięciu
ze "skróconej" relacji wynika, że August jednak próbował grać na wynik, który typowałem tylko reszta Spajkerów mu nie pomogła

dodał : August, 19.11.2009, 14:37

No muszę przyznać że po tym błędzie nie dało się nie uśmiechnąć a nawet sam prezes w pierwszym momencie chyba oczom nie wierzył. A tobie rolo to chciałem zrobić psikusa i wygrać 3:0 i tak teoretycznie było to nawet możliwe ale skończyło się jak zwykle. 3 sety było fajnie a później masakra, czap dostaliśmy tyle że aż strach pomyśleć a grom na fali ciągnął swoje do końca. Od czwartego seta po tych kilku czapkach troszkę chyba się podłamaliśmy a i sił chyba trochę brakło i troszkę to wyglądało jakbyśmy czekali na jak najszybszy koniec. Szkoda pierwszego seta w którym prowadziliśmy chyba 21:18 czy coś koło tego i przegraliśmy do 23. Ale w sumie kolejny fajny mecz walki, kibice dopisali więc reasumując wieczór zaliczyć należy do udanych ( no może prawie udanych). Pozdrawiam

05.10.2016, 09:07

22.09.2016, 13:06

22.09.2016, 11:28

15.09.2016, 21:08

14.09.2016, 17:53