2.SKP Sidor222691337 / 497628 / 26279 / 23
3.Dent-Mar AZS PAM221851725 / 565717 / 260108 / 30
4.Navikon221241822 / 594815 / 290107 / 30
5.Asprod Goleniów221031919 / 60000 / 031919 / 60

Uwaga! Mecze rozegrane awansem będą uwzględnione w tabeli zgodnie z regulaminem rozgrywek.

Komentarze do meczu :

dodał : Blackfield, 29.01.2010, 23:23

Mecz niestety na miernym poziomie! Zespół Sidora grał zrywami, Navikon mniej więcej równo. Pierwszy set na przewagi dla gości. W drugim było podobnie, ale już w drugą stronę. W trzecim secie coś pękło i Sidor wygrał zdecydowanie. Czwarty set to prowadzenie gości bodaj 11:3 i szaleńczy pościg gospodarzy. Wygrana do 19 i cały mecz 3:1. Jak najszybciej zapomnieć! Chociaż 3 punkty cieszą! Mecz dobrze gwizdał kolega Hubert. Pozdro

dodał : soho, 30.01.2010, 13:47

Dobra...ochłonąłem i dziś postaram się napisać bez emocji.
Mnie najbardziej szkoda ze przegraliśmy jako drużyna bo sam wynik nie jest sprawą priorytetową przynajmniej dla mnie. Naprawdę szkoda...mecz z Pocztą mimo, że przegrany był o niebo lepszym widowiskiem. Niepotrzebne dyskusje z sędzią, zawodnikami po drugiej stronie siatki i sami ze sobą - rozmontowują grę na tyle, że zaczynamy przegrywać. Wczoraj przegraliśmy już po drugim secie bo połowie zespołu się głowy zagotowały - taki mój wniosek. Szkoda meczu - wyszliśmy w sześciu - bez trzech w mojej opinii podstawowych zawodników którzy z różnych przyczyn zagrać wczoraj nie mogli. Siatkówka to jest gra zespołowa - lubić się nie musimy ale na boisku wykazujmy większy kolektyw bo to jest ta nasza "pięta Achillesowa".
Gratulacje dla Sidora za zwycięstwo i dla Huberta za profesjonalne sędziowanie. pozdrawiam wszystkich

dodał : maurycy, 30.01.2010, 17:18

Ciekawa teoria z tymi 3 podstawowymi zawodnikami, robi się ciekawiej i ciekawiej...........................

dodał : michal1fight, 30.01.2010, 18:19

Kurde, chłopaczki nie dali rady. Mnie tak rozłożyło wczoraj, ze nie wiedziałem nawet jak się nazywam. A tak w ogóle to kogo jeszcze brakowało?

dodał : Blackfield, 30.01.2010, 18:24

zawsze jak sie przegrywa to kogos brakuje... u nas nie bylo libero, a jakos wygralismy:)

dodał : soho, 31.01.2010, 00:55

Blackfield - czasem się też wygrywa jak kogoś brakuje jak to było w naszym pierwszym spotkaniu Nie miałem na celu umniejszać waszego sukcesu a bardziej szukać jakiegoś wytłumaczenia naszej niedyspozycji - a może to była sala, a może prostata ? Tego nie wiem ...wygrał lepszy zespół zgarnęliście punkty i szacunek dla Was.

Co do teorii ?
Nie wiem czy ciekawa bo jest to tylko moja własna teoria i moje wnioski pomeczowe które chciałem wyrazić.

Aha... i do Michała jeszcze słówko. Mnie wczoraj również rozłożyło przed meczem żebyś już nie czuł się taki osamotniony ;)

Pozdro dla wszystkich...

dodał : maurycy, 31.01.2010, 10:44

Tym bardziej jest ta teoria ciekawa..... I poraz kojelny piszesz na forum o tym co się dzieje wewnątrz drużyny zamiast załatwiać jak sam twierdzisz sprawy w szatni. To mi się już nie podoba !!! A że mówiłem Ci to już raz i nie uszanowałeś tego to w związku z tym piszę otwarcie by sobiue inni równiez poczytali.

dodał : Blackfield, 31.01.2010, 11:33

po co sie klocic! gramy, baiwmy sie i o to chodzi! nie spinajcie sie tyle!/ macie takie umiejetnosci a nie inne. w pierwszej kolejce wygraliscie Wy, teraz my. za rok znowu wygracie itd. cieszmy sie i grajmy! prawda Soho?:)

dodał : maurycy, 31.01.2010, 11:45

Masz rację Black ale są granice. Koniec w tym temacie z mojej strony. Pozdr

dodał : soho, 31.01.2010, 11:47

A niech czytają
Potraktujmy to jak materiał szkoleniowy - niech inne drużyny chociaż wyciągną wnioski jak nie należy robić i postępować

dodał : soho, 31.01.2010, 11:51

Dobrze Blackfield ująłeś...wytłuszczę to jeszcze dużymi czcionkami
CIESZMY SIĘ I GRAJMY - wszystko to co napisałem poniżej sprowadza się do tych dwóch magicznych powodów.
Nie mam już ochoty na dalszą polemikę.
Pzdr

dodał : maurycy, 31.01.2010, 12:01

Mnie to nie śmieszy a swoje zdolności pedagogiczne ćwicz na innym obszarze.

dodał : Doozer, 31.01.2010, 12:27

Mnie też nie było na meczu za co swoją drużynę mocno przepraszam ale taka praca decyzje o wyjeżdzie np do wrocławia które zapadają w na 5 minut przed wyjazdem...., to tyle w ramach usprawiedliwienia.
Soho czy ja mogę sądzić że w tej trójce brakujących podstawowych zawodników jest i moja skromna osoba czy może nie było jeszcze kogoś:)....haha.
I tak sobie myślę że takie słowne utarczki z maurycym powinniście sobie wyjaśniać w szatni a nie tutaj. Po co inni mają wiedzieć. I sądzę że to żadna nauka. Pozdrawiam i swoich i przeciwnych.... Mam nadzieję że spotykamy się we wtorek na sali??????????????????

dodał : soho, 31.01.2010, 13:02

Na meczu brakowało z 4-5 ludzi z zespołu i żeby nikogo nie wywyższać ani dołować pozostawię to dla siebie bo to tylko moje wnioski...
A co do treningu...tak jak najbardziej spotykamy się...w 3 albo 4 osoby (sic!) bo znowu nikt więcej zainteresowany grą nie będzie jak znam życie.
Temat utarczek słownych uważam za kompletnie nie mający miejsca bo nikogo personalnie nie obrażam.

dodał : Doozer, 31.01.2010, 13:29