5.UKS Pomorzanie14166822 / 313411 / 153411 / 16
6.UKS 18 II13831011 / 33257 / 18154 / 15
7.UKS Bukowe 291310133 / 39071 / 21062 / 18
8.PSPS Police7217021 / 04012 / 0309 / 0

Uwaga! Mecze rozegrane awansem będą uwzględnione w tabeli zgodnie z regulaminem rozgrywek.

dodał : kacperek, 29.11.2010, 14:25

Może być ciężki mecz RADEX bez rozgrywającej, ale i tak TRZYMAM MOCNO KCIUKI!!!

dodał : imur70, 30.11.2010, 11:58

Zdecydowanie na STR. Gładkie 3-0

dodał : easygoing, 30.11.2010, 14:36

GO STR TEAM !!!!!

dodał : moiza, 01.12.2010, 00:05

No cóż, mecz nie należał do najlepszych. Mimo wyniku końcowego STR nie miał miażdżącej przewagi w sile. Dało się to zauważyć w 3. secie przy stanie 22:9 dla Radexu. Generalnie gra błędów byłego Rapido. Gdyby nie to, wynik wyglądałby zgoła inaczej. STR, I liga stoi otworem, wreszcie macie dobry team.

dodał : doris, 01.12.2010, 10:37

Moiza dzieki za rzeczowy komentarz. Fakt STR wczoraj nie był w super dyspozycji ale wystarczyło zeby pokonac Radex. Trzeci set choc STR przegrał - to wyciagnął go do 20 z wyniku jak napisalaś, wiec...chciałyśmy wygrac Siatkówka to gra błedów i było ich sporo po obu stronach. I jeszcze jedno: masz racje - mamy dobry team i bedziemy sie starac grac zawsze jak najlepiej.
Powodzenia wszystkim druzynom w II rundzie, która w naszej lidze rusza juz od przyszłego tygodnia.

dodał : WiesiaB, 01.12.2010, 10:37

Witaj moiza!
Fakt, mecz nie należał o najlepszych ale ja mam trochę inne obserwacje . Pewnie, że nie miałyśmy jak piszesz :„miażdżącej przewagi w sile” ale powinnaś/eś dodać, że pierwszy set wygrałyśmy do 13, drugi do 18. W trzecim secie nastąpiła zmiana 3 zawodniczek. Przy stanie 17:9 dla Was, zaczęły się ich powroty , w kolejnych minutach (jakoś trudno było się tak późno pozbierać ) niestety straciłyśmy dalsze 5pkt. Było 22:9. I wtedy przy zagrywce Doroty (GRATULACJE!!!) doszłyśmy do stanu 22:20! Niestety, nie wystarczyło to do wygrania trzeciego seta. Ale trzeba było też dodać (dla niezorientowanych), że czwarty set był nasz i to do 10!
Nie była to chyba jednak tylko : „Generalnie gra błędów byłego Rapido”. Owszem, baaaaaaardzo nam pomagałyście ale takiego wyniku nie osiąga się tylko na błędach przeciwnika .
Co do Twojego: ”wreszcie macie dobry team” to uważam, że miałyśmy dobry team także jako „Colors studio girls” w ubiegłym sezonie ale zabrakło nam trochę tej przysłowiowej „chemii” . Trudno było wciąż grać z uśmiechem gdy przegrywało się wszystkie mecze w kolejce . A do tego "przyjaciel naszej drużyny", który na naszym meczu kibicował przeciwniczkom, z nas się głośno "nabijał" a im klaskał gdy zdobywały punkt !!!
I dlatego właśnie dla mnie osobiście wcale nie jest najważniejszy awans do I ligi. Bo i po co? Po to by znów przegrywać każdy mecz 3:0. A w secie zdobyć (jak niektórzy:)) aż 4pkt? A tak, co pokazują nasze wyniki, gramy po 3-4-5 setów i o to właśnie chodzi w lidze amatorskiej . Chodzi o to żeby grać!!! A zwycięstwa są oczywiście przez wszystkich oczekiwane i mile widziane !!!
Pozdrawiam WSZYSTKIE zawodniczki a także naszych wiernych kibiców!!!
P.S.
Kinga wracaj !!!
P.S.
Alu! Pozdrawiam Cię bardzo gorąco i mam nadzieję, że w rundzie rewanżowej już będziesz z nami na boisku
P.S.
Baaaaaaaardzo proszę o sprawdzenie Waszych toreb, może przez pomyłkę wpadła do nich moja bluza błękitno-granatowa. Zostawiłam ją na boisku po rozgrzewce. Gdyby się znalazła to proszę oddać ją Martusi Dziękuję Buziaki:)

dodał : doris, 01.12.2010, 10:50

Wow, wow Wiesia...ale sie rozpisałas i fajnie bo komentarze pusciłysmy w tym samym czasie - co za zgranie
Ja tez mam prośbę do RADEXU - moze znalazłyście w szatni nasz koszulke STR Team z nr 3 - bo koleżanka zostawiła po meczu, widac jakiś taki dzień był....zapominalski bo została bluza i koszulka. Pliz dajcie znac - kontakty do nas macie.
PS
przyłączam sie do słów Wiesi
Kinga i Ala wracajcie do zdrowia - ach te kolana

dodał : WiesiaB, 01.12.2010, 11:08

Hej Doris, cóż za zgranie
O koszulce już wiem od wczoraj, jej właścicielka wie ode mnie już od dzisiaj . Obiecałam jej, że ją nawet upiorę i przyniosę na następny meczyk
Pozdrawiam.

dodał : doris, 01.12.2010, 11:19

Wow, wow....super ze sie koszulka znalazła zostaje jeszcze bluza i mam nadzije, ze tez sie znajdzie
i tak mysle, ze jak Ty taki serwis z praniem oferujesz - to moze i ja Ci czasem koszulke po meczu podrzuce , że niby zapomniałam paa

05.10.2016, 09:07

22.09.2016, 13:06

22.09.2016, 11:28

15.09.2016, 21:08

14.09.2016, 17:53