9.Ekspert SI222991341 / 485219 / 1141122 / 37
10.DejaVu222171534 / 545821 / 292713 / 25
11.Kazuar221241821 / 5821110 / 352711 / 23
12.TP22622012 / 62187 / 241125 / 38

Uwaga! Mecze rozegrane awansem będą uwzględnione w tabeli zgodnie z regulaminem rozgrywek.

Komentarze do meczu :

dodał : indywigilator, 14.11.2010, 13:32

Weryfikacja Vertigo
Czy Misie Będą Górą? Czy ostatni mecz to wypadek przy pracy?
A Może Nadchodząca Reguła Sezonu?
Zobaczymy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodał : Przepior, 14.11.2010, 21:16

zobaczymy. Vertigo ostatnio zaskakująco dla większości przegrało mecz, a DejaVu również nie bez zaskoczenia niektórych wygrało więc może być ciekawie!
będzie walka!

dodał : ROBert, 14.11.2010, 22:01

wg statystyk wychodzi że może być pięciosetówka... a tak na poważnie to czas najwyższy na przebudzenie... Misie...

dodał : ROBert, 14.11.2010, 22:02

do Przepior: ładny wynik: "...zarejestrowany od : 1000 dni..."

dodał : marek, 14.11.2010, 22:32

Do boju do boju chłopaki z Vertigo!!! Postawiłem 3:1 dla was:D A na przebudzenie czas najwyższy bo to nie przystoi żeby były zespół "gwiazdy;)" pierwszej ligi tak sie prezentował w trzeciej...:) oczywiscie żartuje;P jaka tam ze mnie gwiazda;P , ale weźcie sie wreszcie w garść i wracajcie do tej drugiej ligi, gdzie grzaliscie miejsce od paru ładnych latek:D

Pozdrawiam i powodzenie:)

dodał : Przepior, 15.11.2010, 00:56

heh faktycznie, mały jubileusz Ty miałeś 1100 niedawno więc trochę lepiej

dodał : MarkusFM, 15.11.2010, 21:40

No zobaczymy czy ten tydzień też wytypuję wszystkie wyniki tylko że na odwrót. Stawiałem 3:2

dodał : pier26, 15.11.2010, 22:02

3:2 dla DejaVu!!!!!

dodał : MarkusFM, 15.11.2010, 22:04

No to zaczynam jak w zeszłym od 3 pkt, byle by później nie było podobnie 100% tylko że na odwrót.

dodał : Dabek, 15.11.2010, 22:12

Oglądałem pierwsze 3 sety a potem stwierdziłem, że nie ma sensu tego oglądać. Panowie z Vertigo generalnie chyba stracili przyjemność z grania, tak to z boku wyglądało. Widać było, że kiedyś coś pykali ale teraz...szkoda.

dodał : Przepior, 15.11.2010, 22:45

Generalnie Vertigo w pierwszym secie nas rozniosło mozna powiedzieć, oni grali spokojnie, a u nas masa błędów. Potem poczuli sie chyba zbyt pewni siebie. Drugi set, choć nie bez emocji dla DejaVu. W trzecim kilka razy zespoły zdobywały seriami punkty, ale było koło remisu, a skończyło sie po zaciętej walce i nerwach bodajże 32-30 dla Vertigo. W czwartym mieli juz chyba nawet piłke meczową ale wyszło po kilku punktach na tie-breaka. I tutaj w sumie też wyszło jak w przeciągu całego meczu- 8:3 dla Vertigo, zmiana stron i DejaVu walczy, a przeciwnicy spuszczają odrobinę z tonu i kończy sie chyba do 16. Dobry mecz z naszej strony, chociaz dużo było błędów i nerwów, ale była przede wszystkim wola walki, której chyba zabrakło w poprzednich przegranych spotkaniach.

dodał : indywigilator, 16.11.2010, 08:30

A misie chyba spać na zimę poszły.

dodał : indywigilator, 16.11.2010, 08:51

Meczyk fajny. Tylko zastanawia fakt co jest powodem że, przy pewnych prowadzeniach Vertigo przychodzi zastój w końcówkach seta i seryjnie traci on sporo punktów.
To jest powód , że prześladują go wyniki 3:2?

A może boje toczą się o miano

"KRÓLÓW PRZEGRANEGO TAIBREKA"

w tym Vertigo na razie nie ma sobie równych.

dodał : mlody70, 16.11.2010, 09:35

Dvoorek pisze: "ciszej nad tą trumną...". Hmmm... żeby oceniać, trzeba chyba najpierw zobaczyć co działo się na boisku. Powiem tak, gdbyśmy zagrali tak jak z Radio Taxi to mecz skończyłby się w trzech setach dla Vertigo i prawdopodobnie DejaVu w żadnym secie nie ugrałoby nawet 15 pkt.
Na szczęście po nieudanych pierwszych meczach nastąpiło przebudzenie naszej drużyny. Wiele jest jeszcze błędów ale gra wygląda już zupełnie inaczej.
Obydwie drużyny zagrały bardzo fajnie i przede wszystkim widać było ambicję i wolę walki. Stwierdzenie sędziego po meczu, że takie zawody aż miło sędziować też coś mówi o tym co działo się na boisku.
Należy też dodać, że chłopaki z Vertigo to wporzo kolesie , bo choć mecz był niezłym horrorem to atmosfera na boisku była bardzo fajna. Iskrzyło sportowo a mimo tego udało się utrzymać fajne relacje między drużynami