8.Auto Kuler201971329 / 484815 / 303514 / 18
9.Temida Team201961426 / 495718 / 26178 / 23
10.Novi201651523 / 49010 / 351423 / 46
11.Liga 1000201231719 / 531119 / 342610 / 19

Uwaga! Mecze rozegrane awansem będą uwzględnione w tabeli zgodnie z regulaminem rozgrywek.

Komentarze do meczu :

dodał : Mat5, 13.12.2010, 17:35

Flormaster na fali: bite 3:0 dla gospodarzy

dodał : florek833, 13.12.2010, 21:36

nieważne czy 3:1 czy 3:0... trzeba wszystko zrobić żeby przeskoczyć Kamikaze a szansa jest duża... Niestety mecze z teoretycznie słabszymi drużynami nie wychodzą nam najlepiej.. Trzeba zagrać tak jakbyśmy grali z liderem a wtedy wynik będzie zadowalający.... Proszę drużynę Novi o zabranie piłek w miarę możliwości i stawienie się na biurze przepustek o 18.25-18.30. Wejście na halę całym zespołem. Jeżeli lista zawodników różni się od tej dostarczonej od organizatora proszę o wiadomość odpowiednio wcześniej. Pozdrawiam

dodał : florek833, 13.12.2010, 21:37

wejście na jednostkę 2 brama od zdroji obok dworca na podjuchach

dodał : master1107, 14.12.2010, 15:47

Proszę zerknąć za okno i przyjechać na jednostkę punktualnie....pozdrawiam i do zobaczenia na meczu....

dodał : michal86, 14.12.2010, 21:55

3:1 dla FM

dodał : mosfet82, 14.12.2010, 22:00

Eeee jednak 3pk w typerze. Brawo brawo.

dodał : saper6, 14.12.2010, 22:05

Centralnie do kosza za trzy punkty. Gratuluję Flomaster.

dodał : ciensnu, 14.12.2010, 22:14

gratuluje zespolowi Novi za dobrą gre.

dodał : ciensnu, 14.12.2010, 22:17

dodam jeszcze ze chlopaki z Novi ma dosc dobra paczke, to juz nie jest ta druzyna ktora pamietam z 3 ligi z poprzedniego sezonu.

dodał : pulkos98, 14.12.2010, 22:31

byłem na tym meczu, chłopaki z novych bardzo dobrze zagrali 1 set, który wygrali. Później jakby staneli i pozwolili zagrać flomasterowi swoje. Walczyli jeszcze w 4 secie ale nie dali rady. Szkoda bo mogli zdobyć chociaż 1 ptk pozdro:)

dodał : florek833, 14.12.2010, 23:20

faktycznie Novi mogą namieszać w 4 lidze i tego im życzę. Zespół wzmocniony jeszcze nie zgrany ale jak tak dalej pójdzie to 7-8 miejsce na koniec sezonu będzie ich... Co do samego meczu tak jak przypuszczałem przed... ciężko było wejść na właściwe obroty i mimo wygranego meczu to nam się nie udało. Dzisiaj wygrało doświadczenie i wiara do końca.... Jeszcze BARDZO DUŻO do poprawienia, ale to dobrze bo potencjał jest. Dzięki swoim za sprężenie tyłków w ważnych momentach...

dodał : master1107, 15.12.2010, 00:28

Dzięki chłopaki za fajne spotkanie.Moim zdaniem gra wyglądała tak jak pogoda za oknem...wiele do życzenia...sorry chłopaki za słaby występ dzisiaj ale w następnych meczach postaram się lepiej zagrać....pozdrawiam Novi i powodzenia w następnych meczykach....:)

dodał : florek833, 15.12.2010, 00:35

Wojtas 5 zwycięstwo z rzędu i to się liczy. Każdy ma swoje lepsze i gorsze dni. Nie tylko Ty dzisiaj nie grałes na 100% ale następnym razem będzie już lepiej!!! Dla mnie patrząc na możliwości -MVP naszej drużyny Michał za wyjątkowo dobre przyjęcie i fajną zagrywkę od 3 seta. Porównując z turniejem w Łobzie dużo lepsza gra. Trzeba ludzi chwalić jak jest za co

dodał : master1107, 15.12.2010, 00:39

Może i tak jest ale 3 pkt w typerze uciekły...hehe....pozdrawiam

dodał : szymek, 15.12.2010, 11:13

A ja wytypowałem za 3 punkty..... Florek to przecież saper, a my zawsze mamy słabego 1 seta Dlatego 3:1, a nie 3:0... Gratki chłopaki za wygraną i Wesołych Świąt

05.10.2016, 09:07

22.09.2016, 13:06

22.09.2016, 11:28

15.09.2016, 21:08

14.09.2016, 17:53