8.TKKF Medico PUM202281236 / 463716 / 235520 / 23
9.Dezerterzy202261435 / 491914 / 285521 / 21
10.UKS Błyskawica201751530 / 512814 / 283716 / 23
11.Spajker-Colors Studio20721815 / 570105 / 302810 / 27

Uwaga! Mecze rozegrane awansem będą uwzględnione w tabeli zgodnie z regulaminem rozgrywek.

Komentarze do meczu :

dodał : lysy998, 20.02.2012, 21:05

3-2 dla straży niestety pani sędzina nie dała rady więcej wydrukować dla swoich kolegów. No ale cóż się dziwić jak sędziowie grają w drużynach to pod siebie potem sędziego wybierają. Jak to mówią tonący brzytwy się chwyta, żeby uniknąć spadku. Rozumiem żółta kartka dla naszego zawodnika się należała, ale czemu nie została pokazana tylko powiedziana, że jest. Czy pani sędzina nie była przygotowana i takiej kartki nie posiadała przy sobie. Na całe szczęście do trzeciego seta zaczęło się sprawiedliwe sędziowanie. Nie ma to jak zdenerwować zawodników, ale ta złość dała nam takiej adrenaliny i odpaliliśmy wygrywając trzy kolejne sety.

dodał : apis29, 20.02.2012, 21:09

no lysy, gratulacje...:P

dodał : harryhub, 20.02.2012, 21:14

Po pierwsze żadna drużyna nie ma możliwości wybierania sobie sędziego. Kartkę można powiedzieć nie trzeba jej pokazywać i to co wiem jest to jedna z nielicznych sędziów która rokuje na przyszłość. I jeszcze jedno przeczytaj sobie wpierw przepisy dotyczące siatkówki oraz sędziowania a dopiero później zabieraj głos. I popatrz na swoją drużynę i zwłaszcza kierownika. ZACHOWANIE.

dodał : TPSA, 20.02.2012, 21:31

Każdego by nerwy poniosły przy takim JEDNOSTRONNYM sędziowaniu, dopiero od trzeciego seta było normalnie. Sytuacja z drugiego seta przy stanie 23-23 gdy STRAŻACY powinni zdobyć punkt, a sędzina pod wpływem opini DEZERTERÓW stwirdza sporny - bo ponoć atak był po antence, to już była przesada.I jeszcze podpowidzi Pani sędziny dla zawodników Dezerterów - na przyszłość to wszystko widać i słychać.

dodał : soho, 20.02.2012, 21:47

może jakaś relacja ?

dodał : apis29, 20.02.2012, 21:48

TPSA, przewaznie jak sie przegrywa to sedziowanie jest jednostronne...:)

dodał : TPSA, 20.02.2012, 21:52

Wyniki poszczególnych setów pokazują, że pomimo przeciwności lepsi wygrywają i to tak żeby nie było wątpliwości. Dla nie zalogowanych podaję wyniki Dezerteży - Straż - 25-23, 25-23, 19-25, 19-25, 9-15.

dodał : TPSA, 20.02.2012, 22:04

apis29, to co piszesz to prawda, ale tym razem jakoś bardziej było widać tą jednostronność-widać że Pani sędzina się dobrze zna z Dezerterami, no i ta sytuacja z końca drugiego seta o której pisałem - wiem że sędzia nie wszystko widzi (też czasami sędziowałem mecze siatkówki), ale ten moment spornego był zasugerowany przez Dezerterów(od razu mówili że atak po antence, gdzie piłka była przynajmniej 30 cm obok antenki i tyleż samo w polu) może wystarczyłoby, że zawodnicy Dezerterów powiedzieli jak faktycznie było.

dodał : strazak123, 20.02.2012, 22:18

Kto był na meczu ten widział nie ma co się nad tym rozpisywać. Bardzo dobra gra strażaków, od samego początku stronniczość w sędziowaniu no cóż nieraz tak bywa przy okazji pozdrowienie dla Pani Sędziującej , dwa pierwsze sety "z pomocą" wygrane przez przeciwników, natomiast później trzy sety dla straży bo lubią powalczyć do końca -co się opłaciło(gładkie trzy sety). Mecz ogólnie dobry a wynik mówi sam za siebie. Pozdrawiam

dodał : SAsia, 20.02.2012, 22:44

Zazwyczaj daleka jestem od pisania komentarzy w kwestiach tak "kontrowersyjnych" jak tu się pisze, a już na pewno dotyczących sędziowania. Prosiłam też moich kolegów o nie pisanie komentarzy dotyczących meczu. A jednak głos zabiorę. Wnioski jakie mi się nasuwają po przeczytaniu tych kilku wypowiedzi, bo coś czuje, że będzie z tego niezła awantura:
1. Dezerterzy leżeli na boisku, Straż ich biła, a jednk gospodarze wygrali dwa sety - zgłosić to do Księgi Rekordów Guinessa.
2. W trzecim secie przyszedł nowy sędzia, sędziowanie się zmieniło i Straż zaczęła wygrywać - każdy zespół ma swojego sędziego, który gwiżdże "pod niego"???
3. Dezerterom zabronić grać w siatkówkę, bo znają wszystkich sędziów
4. Dezerterzy wybierają sobie sędziego. W sumie to nie muszą bo i tak wszyscy im drukują (a w ubiegłym roku to Straż ratowaliśmy przed spadkiem ) - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
5. Wprowadzić na parkiety SALPSu Challange. I dać sobie spokój z sędziami. Wtedy wszysko wypatrzy oko kamery.

Nie pierwszy raz od kiedy bywam na boisku, między zespołami dochodzi do spięć pod siatką, ale po raz pierwszy spotkałam się z taką agresją oraz wulgarnym i nietaktownym zachowaniem w stosunku do sędziego, kobiety, ba jakiegokolwiek człowieka. Czasami zastanawiam sie czy jestem na amatorskim meczu czy na zawodach o złoto olimpijskie. Gdzieś chyba zanika nam idea tych AMATORKICH rozgrywek. Pozdrawiam

dodał : TPSA, 20.02.2012, 22:47

siatkówka to piękny sport, zostawmy tą gre taką piękną i nie róbmy z zniej piłki nożnej (w sensie korupcji, nawet na najniższym szczeblu);)

dodał : master1107, 20.02.2012, 23:00

A kto sędziował jeśli można spytać?Która sędzina?

dodał : TPSA, 20.02.2012, 23:17

z tymi wulgaryzmami to przesada bo nikt takich sów nie używał!!!

dodał : FingerJob, 20.02.2012, 23:38

Strażacy mają prawo na wyrażenie swojej opinii. Tak, to nie są zawody o złoto olimpijskie, ale niektórzy nie traktują SALPS (a już na pewno nie II, I ligi) jako "klepanki", gdzie wyniki nie grają roli. Skoro drużyny wychodzą na parkiet, to po to żeby wygrać. Stronnicze sedziowanie, podpowiedzi odnośnie ustawienia drużyny sa frustrujące, szczególnie jak się gra z Dezerterami, którzy to często mogą liczyć na pomoc kolegów po fachu. Nikt tu nie użył wulgarnych słów pod adresem sędziny, wyraził co najwyżej swoje zdanie na temat jej sedziowania, co jest dozwolone. Komentarze nie służą wyłącznie do rozdawania sobie komplementów i przytaczania miłych słów, ale też przekazywaniu subiektywnych relacji z meczów swoich drużyn i to jest chyba najpiękniejszą stroną tego portalu i tych rozgrywek

dodał : apis29, 20.02.2012, 23:59

Fingerjob juz sobie odpusc i ciesz sie z 2 pkt...:)

dodał : wer, 21.02.2012, 03:01

szkoda, że nie ma na SALP'ie znaczka ,,lubię to", bo bym nawet kliknęła ten ostatni post

dodał : Tomi, 21.02.2012, 08:39

Do wszystkich: na meczu nie byłem i generalnie mało mnie wynik obchodzi... ale wg mnie i słownika "sędzina" to średniowieczne określenie żony sędziego. A ta dziewczyna na słupku to Pani Sędzia. Szanujmy się...

dodał : donJo, 21.02.2012, 09:08

*dużo śmiechu* paranoja jakaś.

dodał : Blaszany, 21.02.2012, 11:05

Jeah! Czemu zawsze skandale są na tej hali???

dodał : mlody, 21.02.2012, 13:25

No chyba strażacy i Dezerterzy grali inny mecz jeżeli twierdzą że kierownik drużyny Strażaków nie używał słów wulgarnych itp po 2 secie w obecności kobiet i dzieci. Są na to świadkowie w którzy byli na meczu i nie kibicowali żadnej drużynie. A jeszcze jedno na przyszłośc sędziowe zawsze nam będą pomogac bo chodzimi razem przed meczem i po meczu na piwo hihihi

05.10.2016, 09:07

22.09.2016, 13:06

22.09.2016, 11:28

15.09.2016, 21:08

14.09.2016, 17:53