9.Luz Control211741731 / 561710 / 2231021 / 34
10.Kamikaze211661527 / 542711 / 244816 / 30
11.UKS Pomorzanie211021925 / 6121623 / 52032 / 9
12.KS Morze Bałtyk211031816 / 57188 / 252108 / 32

Uwaga! Mecze rozegrane awansem będą uwzględnione w tabeli zgodnie z regulaminem rozgrywek.

Komentarze do meczu :

dodał : Przepior, 20.04.2012, 10:29

No chłopaki szansa na baraże jeszcze jest, ale muszą być 3 punkty! Powodzenia!

dodał : mlody70, 20.04.2012, 10:58

Przepiór, to dawaj szybko na poniedziałek (mecz przełożony na 23.04 u nas) z Wrocka na mecz, bo możemy mieć problem z uzbieraniem szóstki

dodał : imur70, 22.04.2012, 21:27

Dotychczasowe wyniki spotkań odwiecznych rywali DejaVu-Kazuar (1:3, 3:2, 2:3, 3:2, 3:2) w meczach 3:2 w setach 12:12

"dodał : imur70, 02.01.2012, 23:02
Michał jest jeszcze rewanż. Spoko. Jeszcze tak nie było w Grande Derby żeby gospodarz przegrał."

tym razem gospodarz przegrał ..

dodał : imur70, 24.04.2012, 15:42

Te 2 przegrane sety do 24 i 23 to wyjątkowy pech. Gdyby nie proste nie wymuszone błędy byłoby 3-0. No i byliśmy gospodarzem tylko na papierze w rzeczywistości sala była przeciwnika a to też utrudnia. Najważniejsze, że wygraliśmy i dzięki temu mamy dobry humor aż do następnego sezonu

dodał : mlody70, 24.04.2012, 15:54

Ależ mnie Rumi rozbawiłeś
Wyjątkowy pech? Ciesz się, że wygraliście z nami a nie cwaniakuj
Przecież nastawialiście się na to cały sezon, a my niestety "gołą" szóstką graliśmy, w tym libero na środku i Wojtas nie mający niestety czasu na treningi i urywający się na mecze tylko po to, żebyśmy walkowera nie dostali.
Miałem tego nie pisać, ale cóż przez twoją prowokację to zrobię. No przyznaj się, jak prosiłeś, żebyśmy odpuścili wam ten mecz! No bo jakby to wyglądało gdybyście z nami dwa razy w sezonie przegrali? Poszliśmy wam na rękę, robiliśmy co mogliśmy abyście najpierw doprowadzili do tiebreaka a później go wygrali a ty takie farmazony na forum piszesz! Hahahahahahahaa

dodał : imur70, 24.04.2012, 16:19

Cuda wypisujesz ale ja i tak mam świetny humor

dodał : zut1, 24.04.2012, 16:33

Michał wiem za co masz skruchę miało być do zera, ale dobrze , że wygrany .

dodał : Eduardo9, 24.04.2012, 16:39

Prawda jest taka, że ten mecz mógł się skończyć szybciej. Końcówka pierwszego seta pozostawiła po sobie pewien niesmak, ale trudno, takie rzeczy się zdarzają i dlatego nikt do nikogo większych pretensji nie miał. Drugi zaczął się od wyniku 9-3 dla Kazuarów i właściwie do jego końca nic ciekawszego się nie wydarzyło. Trzeci to równa gra i kolejna przegrana końcówka, za co chwała Deja Vu. Czwarta partia była chyba najbardziej jednostronną w historii pojedynków między obiema drużynami i zakończyła się wynikiem 25-14. Tie break też większej historii nie miał, bo z wyniku 6-8 Kazuar wyszedł na 15-10, co bardzo dobrze podsumowuje całe spotkanie.

Generalnie meczyk był fajny i emocjonujący, a goście głównie do siebie mogą mieć pretensje, że na parkiecie musieli spędzić ponad półtorej godziny. Kazuar nie ma się do końca „z czego cieszyć”, bo zadowolenie byłoby przy wyniku 3-0 lub 3-1. Niemniej, derby zostały wygrane i do kolejnego spotkania Szczecin jest w ptasich barwach ) A przy następnym spotkaniu na Seledynowej może przydarzyć się Deja Vu i kolejna wygrana gości

„Poszliśmy wam na rękę, robiliśmy co mogliśmy abyście najpierw doprowadzili do tiebreaka” – nooo tak, przecież 25-14 nie bierze się z powietrza )

05.10.2016, 09:07

22.09.2016, 13:06

22.09.2016, 11:28

15.09.2016, 21:08

14.09.2016, 17:53