9.Oticon222271530 / 5141220 / 413310 / 10
10.Cukrowa.pl222161630 / 522713 / 214917 / 31
11.Red Sky22622011 / 611104 / 301107 / 31
12.SEC Szczecin2231219 / 65093 / 271126 / 38

Uwaga! Mecze rozegrane awansem będą uwzględnione w tabeli zgodnie z regulaminem rozgrywek.

Komentarze do meczu :

dodał : imur70, 22.01.2013, 22:19

Kaz-Luz 3-2

dodał : bambus, 24.01.2013, 19:00

(-20,-24,21,22,10)Jesteśmy źli na ten mecz,zawodników Kazuara,a raczej zawodnika i sędziego.Dwa ewidentne błędy(2 ataki po bloku,po których dowiedzieliśmy się,że był aut) w końcówce 4 seta (przy stanie 23-22)przez sędziego(chociaż mógł nie widzieć sytuacji ,bo był sam, ale postawa fair-play przeciwników niestety nie zadziałała) po których straciliśmy szanse na 3 pnkt.Mecz nerwowy w którym posypał się kartki

dodał : Maciek1990, 24.01.2013, 21:19

Myślę, że bardziej możecie być źli na to, że zmarnowaliście prowadzenie 2-0 w setach i na własne życzenie zamiast z trzema punktami wróciliście do domów z jednym. Dla wyjaśnienia – czwarty set od początku był kompletną dominacją Kazuara (między innymi prowadzenie 17:7), a Wasze pretensje względem pana sędziego miały miejsce w secie trzecim, gdzie jak wiemy, nie mogło być wyniku 23-22, gdyż wygraliśmy go do 21.

Mecz istotnie nerwowy, z jedną – kompletnie zasłużoną żółtą kartką. Prawda jest taka, że powinniście być wdzięczni sędziemu, że poleciało tylko jedno „żółtko”, ponieważ Wasz rozgrywający regularnie pokazywał brak klasy i bezustannie głośno bluzgał po co drugim straconym przez Was punkcie. Naszą i tylko naszą winą jest, że nie wygraliśmy tego meczu szybko, bo powinniśmy od początku grać tak, jak zaczęliśmy później. Męczyliśmy się na własne życzenie, ale mimo wszystko, ważne, że chociaż 2 punkty udało się zostawić. Powodzenia w dalszej części ligi i Waszym kolejnym przeciwnikom życzę, żebyście w następnych meczach byli nieco spokojniejsi. Maciek

dodał : Roles, 24.01.2013, 21:44

pili co oni piszą? Ty taki nerwowy? przecież Ty oaza spokojności jesteś:)

dodał : Brzytwiarz, 26.01.2013, 15:04

Nerwów było za dużo, to fakt.
Ja osobiście akurat do pracy sędziego nie mam większych zastrzeżeń.
Luz przegrał może nie tyle na własne życzenie co przez zachowanie wspomnianego już tutaj rozgrywającego.

Maciek, w imieniu drużyny dziękuję za życzenia:) Co do Twojej wypowiedzi to zgadzam się jedynie z brakiem klasy rozgrywającego. Bo pisanie że mogliście ten mecz wygrać szybko jakoś kłóci się z faktem że zaczęliście grać dopiero jak Luz zaczął się kłócić miedzy sobą i spinać.
I pozwolę sobie odpowiedzieć, że my także Wam życzymy powodzenia w dalszej częsci ligi. A jak od czasu do czasu przyznacie się do błędu to korona Wam z głowy nie spadnie;)

Oby przyszłe mecze pomiędzy nami przebiegały w lepszej atmosferze.

Pozdrawiam

dodał : constantine, 27.01.2013, 17:26

Maciek1990

Sytuacja, kiedy jeden z naszych zawodników bije piłkę wyraźnie po bloku... ok, sędzia nie zauważył (nie wiem, jak to możliwe), ale zachowanie jednego z waszych zawodników... istna błazenada i inaczej tego nazwać się nie da. Piłka wyraźnie zmieniła kierunek lotu, było słychać i widać, a gościu od was w zielonej koszuleczce biega po całym boisku, krzyczy, macha łapami.... śmiech na sali.

Sędzia nie zauważył, wy nie jesteście od sędziowania, ok, ale to można po prostu się odwrócić i grać dalej, a nie urządzać taki teatrzyk (w sytuacji, kiedy się kłamie!), za który zresztą dostaliście ode mnie oklaski. Żałosne. Nie trawię oszustów.

Kazuar nie zaczął grać po dwóch setach lepiej, ale siadła totalnie gra w Luz Control przez wewnętrze kłótnie, za dużo nerwów. Nic więcej.

dodał : michal86, 28.01.2013, 08:41

to po co były wewnętrzne spięcia? .. przecież wygrywaliście 2:0 .. mogliście sie do siebie uśmiechać i i klepać po plecach .. Wtedy 3:0 jak nic

dodał : constantine, 28.01.2013, 12:15