9.Vertigo Grand Cru222481438 / 5361029 / 39249 / 14
10.Akademia Rolnicza221771528 / 5441117 / 373411 / 17
11.Grom221541824 / 58021 / 641623 / 52
12.Byleco22512118 / 6501310 / 39188 / 26

Uwaga! Mecze rozegrane awansem będą uwzględnione w tabeli zgodnie z regulaminem rozgrywek.

Komentarze do meczu :

dodał : suchystraz, 17.10.2008, 11:59

Kolejne spotkanie dwóch byłych trzecioligowców zapowiada się ciekawie, choć w zeszłym sezonie dwa razy spokojnie wygrała ekipa z Łobza to mam nadzieje, że tym razem będzie im znacznie ciężej. Sam nie wiem nawet jak obstawiać , bo jakby nie patrzeć faworytem będzie Cafe Duo.

dodał : Roles, 17.10.2008, 13:41

fakt w ubiegłym sezonie udało nam się tam wygrać 2x bez straty choćby seta ale wynik szczególnie drugiego z tych meczy może być nie co mylący bo do dziś mam w pamięci seta, którego wyciągneliśmy chyba jakimś cudem ze stanu bodajże 7-14 czy 10-18 sam nie wiem jak to się udało ale pamiętam, że przyprawiło mnie to prawie o palpitację serca:D, patrząc jak radzi sobie Straż można w ciemno zakładać, że łatwo nie będzie i możliwy w tym meczu jest każdy wynik.

dodał : lesheck, 17.10.2008, 15:20

Ja osobiscie z calego sezonu narazie najbardziej obawiam sie wlasnie meczu z Wami i z Błyskawica... Zobaczymy jak bedzie ale na pewno bedzie mocno:)

dodał : NO7DUO, 17.10.2008, 19:33

W TAMTYM ROKU DWA NAJWAżNIEJSZE MECZE SEZONU PRZEGRAłEM WłAśNIE ZE STRAżą... WIęC TYM BARDZIEJ JESTEM ZMOTYWOWANY NA TEN MECZ

dodał : dvoorek, 10.11.2008, 20:55

To prawda, że w drugiej lidze gra się na trzy?

dodał : Blaszany, 12.11.2008, 00:18

Pytanie do zawodników Cafe Duo : Jak planuja zagrac, czy tak jak z AR-ka? :> Bo nie wiem jak obstawic.

dodał : szylin, 12.11.2008, 08:20

zamierzamy nieco pozmieniać: libero zagra na środku a rozgrywać będzie pani sprzątaczka z hali z Łobza. w ataku wystąpi pan Józek hydraulik. poza tym gra będzie nieco szybsza. pewne 3:0 dla cafe

dodał : lesheck, 12.11.2008, 08:47

Rafal zapomnial dodac ze na libero zagra stara Rolesa, zreszta ona ma pewne miejsce w skladzie na kazdej pozycji:P

dodał : lesheck, 14.11.2008, 23:04

Troche o meczu - powinien zakończyć się 3:0 w 45 min dla Strażaków. W pierwszym siecie wygrywali 23:17 i w tymże secie niezdobyli już żadnego punktu! Jak to się stało - tego chyba nie wie nikt:P Drugi set bardzo wyrównany, dobrze zagrana końcówka dała Strażakom zwycięstwo do dwudziestukilku. Trzeci set to siatkarska symfonia po stronie gospodarzy - byli na fali i zmiażdżyli nas tak, że byli poza naszym zasięgiem. Im wychodziło wszystko, nam nic. Kiedy już wizja przegranej stała się bardzo realna dla zawodników Cafe Duo, zaczęli grac na luzie i to dało efekt w postaci wysoko wygranego seta. Tie break zaczął się od przewagi Straży a póżniej na zmianę - raz my 2 ptk wiecej, raz oni. Odjechaliśmy chyba dopiero od 11 czy 12 i zakończyliśmy seta na swoją korzyść. Gra w bardzo miłej atmoswerze, siędzia również się spisał:)
Teraz o grze, zacznę od gospodarzy - rzeczywiście był to mecz walki. Liczne wybloki i niesamowita gra w polu pozwalała im skutecznie wyprowadzać kontry. Puntky zdobywał zawodnik nr ??? (stojący na zdjęciu drugi od lewej) ze skrzydła i w polu zagrywki. Teraz my - fatalna przez duże F gra w przyjęciu, 0 gry w polu spowodowały o takim przebiegu meczu. Wpadało nam dosłownie wszystko! Momentami rozegranie i gra ze skrzydeł również pozostawiała wiele do życzenia. Są i plusy - o sobie nie wspominam bo nie wypada (może ktoś inny wspomni:P); bardzo dobrze zagrał dziś nasz atakujący, Kuba! W krytycznych momentach nie spinał się i grał swoje, kończył co mógł na równym poziomie przez czały mecz. Jest uczniem 2 klasy liceum a wykazł się spokojniejszą głową niż niektórzy starsi i bardziej doświadczeni gracze. Oby ak dalej!
Po tych kilku kolejkach nasuwa się konkluzja - to nie to samo Cafe Duo co w zeszłym roku. Zupełnie jak byśmy się cofnęli. Z taką grą w przyjęciu i polu będzie ciężko o awans nie mówiąc już o grze w wyższej klasie rozgrywkowej, gdzie na dzień dzisiejszy zbralibyśmy srogie baty.
Pozostaje tylko nadzieja że wyjdziemy z dołka i zaczniemy grać na poziomie zgodnym z naszymi aspiracjami. Bo może chyba być już tylko lepiej...
Pozdro900!

dodał : kuba92762, 14.11.2008, 23:32

Mecz z naszej strony nie wygladal za dobrze...W przyjeciu nie gralismy nic dzisiaj.Musimy podchodzic do kazdego seta jak dzis do seta 4..
PS.Dzieki lesheck za pochwale...Bedzie mobilizacja na kolejne mecze:)

dodał : ROBert, 15.11.2008, 03:13

Spodziewałem się troche innego wyniku!!! Martwi mnie słaba Wasza dyspozycja w dniu dzisiejszym, bo pewnie aby udowodnić że to był wypadek przy pracy i miejsce które zajmujecie w tabeli nie jest przypadkiem, na kolejny mecz się zepniecie... Pozdrawiam

dodał : lesheck, 15.11.2008, 04:56

Heh no u nas to jest niestety tak że żeby coś zagrać to albo musimy przegrywać w końcówce 10 punktami i mówimy do siebie "ej dobra trzeba gonić" albo pogodzić się z przegrana i grać na luzie jakby nie było już nic do stracenia. U nas nie brakuje potencjału, brakuje głowy żeby go wykorzystać w odpowiedni sposób, w odpowiednim momencie...

dodał : Roles, 15.11.2008, 05:51

nie ma co psioczyć, dopuki jesteśmy liderem to jakoś jeszcze zniosę tą Naszą słabiznę...pomartwimy się jak zaczniemy tracić punkty:D

dodał : Blaszany, 15.11.2008, 12:11