• 6020 dni działalności portalu

8

kwi

2009

Po niespodziewanej porażce z AR-ką i przerwania wspaniałej passy, drżałem o kolejną potyczkę. Na szczęście wszystko wróciło do normy i już niewiele brakuje do awansu o szczebel wyżej. Fakt, że dzisiejsze spotkanie nie było finezją, ale liczą się 3 punkty.

No i Vertigo nie było w najsilniejszym składzie. Pierwszy set bardzo dziwny. Przegrywaliśmy 16:7 i czas, po którym ruszyliśmy z kopyta. Set zakończył się wygraną do 21. To nas natchnęło i kolejne dwie odsłony należały już do nas. Można było nawet poeksperymentować ze składem. Mecz w bardzo przyjazdnej atmosferze. Bardzo mi się podobał gwóźdź Atrura. Blaszany zagrał bardzo dobrze, zresztą wypada pochwalić wszystkich, bo każdy dołożył coś do wyniku. Nawet i mnie coś się zapisało. Dwa ataki i do tego zakończone punktami. Dzisiaj bardzo ważne spotkanie marynarzy z Cafe Duo. Liczę na niespodziankę ze strony "matrosów". Na koniec wielkie dzięki zarówno zawodnikom ze swojej drużyny, jak i przeciwników, którzy już chyba zostali w II lidze. Pozdrawiam

dodał : ROBert, 05.04.2009, 21:40

Szok , szlagier z naszym udziałem, ale chyba tylko dlatego że Sidor ma zamiar odbić sobie porażkę z AR i to z nawiązką...cokolwiek to znaczy, my bynajmiej zaczynamy mecz od "małego świetowania" w szatni

dodał : ROBert, 05.04.2009, 21:45

dla typerów: prawdopodobnie zagramy bez rozgrywającego....

dodał : maddox, 05.04.2009, 22:21

to tkjak my - dymek nadal chory - i nadal składu nie ma:/ - masz ci los , no to meczyk bedziezaciety

dodał : Zajcu, 05.04.2009, 22:36

Ja juz w tym sezonie szeregi Sidora tylko z lawki oglądac będe, ręke mam zlamana, wiec troszke przerwy bede mial

dodał : dvoorek, 05.04.2009, 23:24

A wy znowu macie jakieś pretensje do szlagierów? Temat już był poruszany x-razy.
I sposób "jak zrobić by lepiej się żyło" także.

dodał : ROBert, 06.04.2009, 12:00

dvoorek, kto tu ma jakieś pretensje? my tu z Arturem o problemach kadrowych. pozdr

dodał : Roles, 06.04.2009, 13:03

ROBert to ja przyjadę porzucać:D

dodał : dvoorek, 06.04.2009, 13:27

ROBert - jasne, że nie o Was tu mowa tylko o tych co im szlagiery spać nie dają.

dodał : lesheck, 07.04.2009, 18:54

W pierwszym secie Sidor wyszedł z 7:16 i wygrał do 21...

dodał : lesheck, 07.04.2009, 19:06

Do 12 dla Sidora

dodał : lesheck, 07.04.2009, 19:22

Do 18. Całe spotkanie w 46 min.

dodał : lesheck, 07.04.2009, 20:13

Ogolnie mecz nudny, kolo szlagieru to to nawet nie stalo. Sidor poprawnie, Vertigo bledow wlasnych w tonach. Tyle.

dodał : hoop007, 07.04.2009, 20:34

Co to znaczy nudny?? A gwóźdź Artura w max 1 metr?? A gra Blaszanego?? A A skuteczność Strażaka?? Mecz był pełen wirtuozerii i przepychu

dodał : Blaszany, 07.04.2009, 21:51

No ba! Na poczatku troche nie szlo, ale potem sie rozbujalismy. Fajnie, ze gra z Nami taki Kuba, ktory duzo wie na temat gry w siatkowke. Mecz w super atmosferce, zawsze lubilem grac z Vertigo, swietnie na slupku M. Maciejewski, mozna sie od niego wiele nauczyc... Faktem tez jest, ze mecz nie byl szlagierem, ale mi to tam osobiscie nie przeszkadza... Dzieki i pozdrawiam.

dodał : zibi, 07.04.2009, 22:34

Dlaczego nikt nie podał wyniku: 3-0 dla Sidora

dodał : ROBert, 07.04.2009, 22:36

Trzeba dodac że drużyna Vertigo zagrało w bardzo dziwnym ustawieniu, dwóch rozgrywających w pierwszej 6 (Danek na ataku) tzn ledwo nas 6 było. To i tak że udało nam się z 10 w setach wyjśc, nie mówiąc o rozegraniu meczu, ale chociaż wesoło było

dodał : maddox, 07.04.2009, 22:38

no to prawda, meczyk w przyjaznej atmosferze, a te docinki na linii strazak - waski mistrzostwo

dodał : ROBert, 07.04.2009, 22:53

sorry Artur za te czapy, nie chcący mi wyszło

dodał : maddox, 07.04.2009, 22:59

nie no spoko nie zywie urazy

dodał : lesheck, 07.04.2009, 23:03

Przepraszam chlopcze ze nie robia na mnie wrazenia ''gwozdzie'' w pierwszy metr (sic!) albo gra Blaszanego (sic! x 2) ale mecz wlasnie tak wygladal jak napisalem. Zupelnie bez historii. Atmosfera rzeczywiscie byla dobra i duzo bylo dogryzania sobie po przyjacielsku. Sedzia tez dobrze sie sprawil. A wynik 3:0 mozna wywniskowac s moich postow podawanych w rakcie meczu. Vertigo robilo co moglo, chlopaki gryzli parkiet ale niestety nie dali rady, nawet z Dankiem na przyjeciu:P Zasluzona wygrana Sidora, zagrali swoje i zasluzenie wyniesli komplet punktow. Pozdro!

dodał : maddox, 07.04.2009, 23:07

nie musza chlopcze, na nas robia, bawimy sie tym i jakos wynik przychodzi sam, moga byc nawet w 9 metr, wazne ze nas ciesza:) tak samo jak na nas nie robia wrazenia wasze wyniki i osiagniecia, tak samo nie musza na was nasze i nie ma co przepraszac:D

dodał : lesheck, 08.04.2009, 00:57

Nie pisalem do Ciebie wiec nie wiem po co ta riposta. I nie wiem co Cie boli ale zostaw to dla siebie, mnie to nie obchodzi. Poza tym prawdopodobnie jestesmy w jednym wieku wiec Twoje ''chlopcze'' jest troche nie na miejscu. Proponuje skupic sie na grze (i szukaniu drugiego kierunku w ataku) i szykowaniu formy na I lige zamiast na spinaniu sie na forum. Pozdrawiam

dodał : maddox, 08.04.2009, 09:14

hehe na razie nie musze skoro ten mi wystarczy

dodał : hoop007, 08.04.2009, 14:00

Lesheck masz racje sorry moj blad (sic!) Ponioslo mnie troche.... Mam nadzieje ze mi wybaczysz szczeniackie i infantylne zachowanie. Postaram sie, aby wiecej tak nie pisac....

dodał : Zajcu, 08.04.2009, 14:06

Rozumie, iż szanowny Pan Leshek należy do grona osób już zaawansowanych wiekowo , co zwalnia jego z okazywania odrobiny szacunku osobą (zdaje się) kilka miesięcy młodszym. Gra Sidora oczywiście wrażenia robić nie musi, wszak to nie zawodowcy. Powodzenia w Drugiej lidze, będę kibicował . Pozdrawiam

dodał : Blaszany, 08.04.2009, 14:31

A kiedyś Leshka interesowała moja gra, zwlaszcza paluszki moje... Szkoda, jeden kibic mniej... Ale tez bede kibibowac i trzymac kciuki za awans.

dodał : proceder, 09.04.2009, 08:50

Apeluje o nie spiananie sie ponieważ nie prowadzi to do niczego dobrego. Prosze także o nie najeżdżanie na towarzysza Leszka. PJONA, Gamonie.