• 6010 dni działalności portalu

14

paź

2009

Po raz pierwszy, mam nadzieję nie ostatni prezentuje garść statystyk z powyższego meczu. Nie jestem maszyną, więc błędy się mogą zdarzyć i wiemy że zdarzyły. Na set umykały dwie piłki więc myślę, że to i tak nie wypaczy końcowego wyniku.

Na początek, jak prezentowały się zespoły w ataku:

Asprod

Navikon

W obu zespołach wystąpili znani w SŚS (Szczeciński Świat Siatkarski) rozgrywający. Na przeciw siebie stanęli, Maciej Sośnicki i Paweł Rorata (w wersji bezalkoholowej)

Postanowiłem więc sprawdzić, jak rozrzucają piłki do poszczególnych stref:
Rozegranie

Reasumując, wczorajszy mecz charakteryzował niski procent skuteczności w ataku oraz mnogość zepsutych zagrywek, które tylko wywoływały uśmiech na twarzy Pana SALPS.

Z mojej strony to wszystko. Analizę pozostawiam Wam. Jeśli coś jest niejasne, lub macie jakieś sugestie co do wyglądu tabelek, chętnie wysłucham
Pozdrawiam.

dodał : michal1fight, 13.10.2009, 14:02

Navikon do boju hehe

dodał : lesheck, 13.10.2009, 21:43

3:1 dla gospodarzy. Gratulacje

dodał : hoop007, 13.10.2009, 22:20

A już myślałem że skoro Asprod wygrał turniej w Pyrzycach to i tu coś zdziała....

dodał : soho, 13.10.2009, 23:17

Mamy lidera

dodał : dvoorek, 14.10.2009, 08:24

Jak wytrzeźwieje to wrzucę moje statki...

dodał : michal1fight, 14.10.2009, 08:55

Może coś o meczu... I set to pewna wygrana Navikonu (chyba do 14), dzieki prawie bezbłędnej naszej grze, a sprej ilości błędów Asprodu, przede wszystkim w przyjęciu i ataku. II set już bardziej wyrównany, Asprod sie obudził i kila razy w tym secie soczyscie uderzyli i przyjęcie poprawili. Dzieki tym "zabiegom" Navikon wygrał kilkoma punktami. W III secie od początku to Asprod prowadził, momentami już 5-6 punktami. Niestety pogoń Navikonu w koncówce nie powiodła się i ten set padł łupem przyjezdnych z Goleniowa. W IV secie od początku w miarę utrzymywaliśmy przewagę 3-4 punktami. Pod koniec seta jeszcze zryw Aspordu, dzieki nieprzyjemnym zagrywkom, ale na szczęście set zakończony naszym zwycięstwem. Tak samo jak i mecz.
Zadowoleni z wygranej nie wiele myśląc i jeszcze mniej mogąc udaliśmy się to tu to tam na spoczynek

dodał : Roles, 14.10.2009, 09:36

zgadzam się z michal1fight...chętnie też poczytam staty Dvoorka...szczególnie jeśli chodzi o naszą skuteczność w ataku...nie wiem czy była ona choć 25%...sobie do zarzucenia moge mieć tyle, że kiedyś potrafiłem rozegraniem naprawić niektóre mniej dokładne przyjęcie...wczoraj to nie wychodziło wcale i z piłek tzw. sytuacyjnych sporo było błędów z mojej strony...popełniali je u nas praktycznie wszyscy, czasem nawet seriami stąd wynik taki a nie inny. Zasłużone zwycięstwo Navikonu, który był wczoraj zespołem zdecydowanie lepszym.

dodał : Roles, 14.10.2009, 13:27

z.......e staty dvoorek...oddają w sumie w pełni to co się działo...na skrzydłach jeszcze dorównywaliśmy lecz na środku kolosalna przewaga "Greena"

dodał : soho, 14.10.2009, 13:53

w czwartym secie wystawiłem 2x na drugą strefę ??? Chociaż to możliwe biorąc pod uwagę moją wczorajszą "formę"

dodał : dvoorek, 14.10.2009, 14:07

Liczyłem, też piłki, które były wystawione przez kogoś innego, ale były możliwe do zaatakowanie. Brałem pod uwagę, także przechodzące i kiwki. I chyba faktycznie, te z drugiej strefy były Twoim autorstwem.

Nie brałem pod uwagę przebijanek palcami lub dyszelkiem poniżej wysokości taśmy.

dodał : K13, 14.10.2009, 17:47

W żadnym z teamów nie gram, meczu nie widziałem, ale jedno co mogę napisać, to że statystyki są wypasione

dodał : dvoorek, 14.10.2009, 21:28

Eee tam. Kartka, długopis, i oczy do "opkoła" głowy wystarczą

dodał : soho, 14.10.2009, 21:41

dvoorek jest jak turbo dymo man....zawstydził data volley

dodał : michal1fight, 14.10.2009, 21:54

statystyki są ekstra :D:D tylko teraz inne zespoły maja łatwiej hehe ... Wypatrzyłem jeden błąd, a mianowicie, w navikonie w 4 secie powinny być 2 ataki z 6 a nie 5 strefy, a tak reszta to chyba dobrze

dodał : dvoorek, 14.10.2009, 21:56

Otóż, wg. mnie zawodnik z numerem 11 dwukrotnie atakował z 5 strefy.

dodał : michal1fight, 14.10.2009, 22:04

no może to tak wyglądało z boku, do końca to nie wiem.

dodał : dvoorek, 14.10.2009, 22:06

Jestem pewien, że wtedy zawodnik z nr 11 był (brzydko to zabrzmi) najbardziej z lewej z zawodników, którzy byli w drugiej linii. Może macie jakieś kosmiczne zagrania, ale wyglądało to na ataki z 5 strefy:)

dodał : michal1fight, 14.10.2009, 22:11

dodał : michal1fight, 14.10.2009, 23:14