dodał : mich o 23:20

Facebook logo
Google+ logo
0dodaj zdjęcia
Dzisiaj tj. 20.10.09 w sali Megawatu odbył się mecz 3 ligi. Megawat zagrał z Ocochodzi. Gospodarze inaugurowali sezon ,goście grali już swoje drugie spotkanie i chcieli zrehabilitować się za porażkę z Agrotransem 3:2.
We wszystkich 4 spotkaniach tych drużyn Megawat wygrał wszystkie mecze i był zdecydowanym faworytem w spotkaniu z niżej notowanym Ocochodzi (również wg typerów 77% do 23)

Mecz rozpoczął się zagrywką Ocochodzi i nieznacznym prowadzeniem Megawatu. W pierwszej części seta obie ekipy były dość stremowane i popełniały dużo błędów. Gospodarze utrzymywali kilku punktową przewagę i zakończyli seta ładnym atakiem wygrywając do 22.
Po zmianie stron zawodnicy Ocochodzi szybko wyszli na kilku punktowe prowadzenie ,które stopniowo powiększali wygrywając seta do 19.
III set to znowu gra punkt za punkt, ale w pewnym momencie Megawat odskoczył na nawet 7 punktów i nie oddał do końca prowadzenia wygrywając do 20.
W IV secie ponownie na prowadzenie wysforował się Megawat do stanu 7:3 Ocochodzi złapało drugi oddech i konsekwentnie goniło i dogoniło a nawet przegoniło i wygrało seta do 20.
Tie-break to popis Ocochodzi dzięki świetnej zagrywce odskoczyło na 8 punktów i wygrało wysoko do 9.

I tym sposobem Ocochodzi sprawiło niespodziankę wygrywając z Megawatem w ich hali 3:2 (-22, 19, -20, 20, 9). I po tym meczu Megawat jest w tej chwili z 1 punktem na 6 miejscu w tabeli, Ocochodzi jest 4 z trzema punktami, ale będziemy musieli poczekać, aby ocenić siłę drużyn przynajmniej do 4 kolejki.