• 6038 dni działalności portalu

Trzeci Hetman Rangershop.pl podejmował lidera, zespół Kevin Timspirit.
- Proszę zwrócić uwagę na Michała, jak będzie walczył ! - usłyszeliśmy od podekscytowanej fanki Hetmana tuż przed początkiem spotkania. Po chwili okazało się, że była to mama jednego z zawodników.

Większość obecnych w hali typowała gładkie zwycięstwo Hetmana. Na nieprzychylne opinie nie zwracali uwagi zawodnicy Kevina, którzy od początku meczu przycisnęli gospodarzy. Po szybkiej wymianie ciosów prowadzili kilkoma punktami. Hetman nie dał jednak za wygraną i dzięki mocnym atakom skrzydłami w końcówce seta prowadził 22:19. I kiedy wydawało się, że przewidywania się sprawdzą, skutecznie zagrali goście. Pewni zwycięstwa gracze Hetmana nie zdążyli się otrząsnąć i pierwszego seta przegrali 23:25.

Druga odsłona gry była bardzo wyrównana. W grze obu zespołów było bardzo dużo nieskuteczności.
- Trzeba było uderzyć mocną, plasowaną, a nie kiwasz! - krzyczał na Marka Wnuczyńskiego kierownik Hetmana. - Z taką skutecznością seta nie wygramy!
Słowa kierownika do serca wziął sobie Marcin Pindera, który w końcówce drugiego seta zdobył ważne punkty. W efekcie gospodarze wygrali 25:22 i wyrównali stan meczu.

W trzecim secie dopiero przy stanie 12:11 Hetman zdobył sześć punktów z rzędu i odskoczył od rywala. Czwarty rozpoczął się od prowadzenia Kevina.
- Chłopaki, nie róbmy głupich błędów, to spokojnie wygramy - uspokajał swoich kolegów libero gości, Jakub Kontek.
I niewiele brakowało, by podpowiedzi okazały się skuteczne. Przy stanie 21:24 Kevin miał trzy piłki setowe. Trener gospodarzy poprosił jednak w tym momencie o przerwę, a po niej Hetman wyszedł na parkiet odmieniony, zdobywając serię punktów. Kiedy jego zawodnicy wyrównali, cieszyli się, jakby wygrali spotkanie. Chwilę później ich radość była już bardziej uzasadniona - wygrali seta na przewagi 27:25 i zarazem cały mecz. Triumf dał im pozycję lidera II ligi.

Hetman: Antol, Wnuczyński, Pindera, Klejber, Roszak, Korzeniewski, Kołosowski.
Kevin: Czajkowski, Dworzyński, Kontek, Kuliga, Sawicki, Baranowski, Głowacki.
Krzysztof Ufland

dodał : Savik69, 16.10.2009, 22:12

jakby nie patrzeć, to mecz na szczycie )

dodał : pili_21, 16.10.2009, 22:33

a do rangi szlagieru daleko:p

dodał : sive, 18.10.2009, 15:27

o której mecz i gdzie?

dodał : pili_21, 18.10.2009, 22:32

wtorek godzina 20.30 w "Madison Square Garden" szczecińskiej siatkówki amatorskiej:p

dodał : dvoorek, 18.10.2009, 23:00

Zlejcie nas szybko bo fajny film w TV leci.

dodał : pili_21, 19.10.2009, 11:34

dobra, dobra to taka zasłona dymna... poza tym zdołałem wyłapać, że tylko jakiś Desperado II, Parszywa dwunastka i jakieś seriale czyli nic ciekawego w godzinach meczu się nie wydarzy chyba, że po

dodał : dvoorek, 20.10.2009, 23:15

Nikt nie chce zabrać głosu to ja będę pierwszy.
Byliśmy o krok od zrobinhoodowania Hetmana.
W czwartym secie było już 24-21 dla nas, a mimo to przegraliśmy tego seta.
Owszem Hetman wygrał mecz, ale jeśli chce awansować do 1 ligi, to z takim rywalem jak my, powinien wygrać 3-0 w setach do 15.

Nasza taktyka celowania zagrywką w dwóch zawodników, przynosiła efekty. Słabe przyjęcie po stronie rywali to było coś co pozwoliło nam nawiązać walkę. Niestety, rywale mieli w składzie kogoś takiego jak Antol, którego szalenie ciężko było zatrzymać. W trudnych momentach posyłali piłki do niego, i to dzięki niemu 3 oczka są po stronie gospodarzy.
My nie dysponują taką siłą jak rywale, toteż skutecznie staraliśmy się i punktowaliśmy rywali obijając blok. Przegraliśmy ten mecz 3-1 przez brak doświadczenia i obycia na 2 ligowych parkietach, bo gra tutaj jest inna niż na trzecioligowym froncie.

Nadal mnie ciekawi, czy rywale twierdzą że jesteśmy słabi i gramy słabo. Bo jeśli tak, to źle by to świadczyło o grze dzisiejszego zwycięzcy. Gratuluje wygranej i życzę awansu.

dodał : piorunpower, 21.10.2009, 11:08

Co do meczu to napewno duży wpływ na to spotkanie miał 1 set gdzie zepsulismy 7 serwisów +8 przy stanie 23-23,set zakonczył sie naszą przegraną i zaczeła się nerwówka,2 i 3 set wygrany przez HETMAN RANGERSHOP.pl po w miare wyrównanej grze,w 4secie przy stanie 22-24 dla gości na zagrywke wszedł PIOTR ROSZAK ktory w końcówce meczu 2blokami dał nam jeszcze cień nadzieii na zwycięstwo za 3pkt,wygrywamy kontre atakiem Bartka i jest 23-24,następna akcja jest nie doopisanie każda z drużyn miała okazje zdobyć pkt około 6 razy piłka co chwila przelatywała nad siatką obrony cudem jednych i drugich ,ale to my wygrywamy akcję meczu i jest po 24. 2 ostatnie pkt przyszły w miare łatwo i mogliśmy się cieszyć z 3pkt.W 4 secie bardzo dobrze zagrał MICHAŁ piorun ANTOL ,pochwalić trzeba też RAFAŁA(pili) za grę w całym spotkaniu na wysokim poziomie.

dodał : kaczor373, 21.10.2009, 12:09

wiesz zastanawiam się jak z pola zagrywki można zablokować?Albo ja czegoś nie rozumiem z twego posta:)

dodał : piorunpower, 21.10.2009, 12:31

Jest napisane ze w koncowce meczu ,dał2 bloki ,

dodał : dvoorek, 21.10.2009, 12:34

3 set raczej nie był wyrównany, bo wygraliście go chyba do 14.
Strasznie mało środkiem gracie. Gdyby nie Antol, to te spotkanie mogło się różnie zakończyć.

dodał : wojtinho11, 21.10.2009, 12:38

graulacje hetman. mecz na srednio wysokim poziomi.e jak zwykle na niemoc hetmana lekarstwem jest Antek, pili switnie w obronie.Jedna uwaga :bedac w drugiej linii Piotrek stoi i patrzy sie na buty bo (bez urazy ) pan Krzysiu ktory powinien juz dawno grac w druzynie oldbojow "wcina " mu sie na pozycje i blokuje atak z 2 linii!jezeli gra sie jako srodkowy to srodkowy a nie srodkowo-skrzydlowo-atakojacy.Roszi ma switne warunki, wyskok, do tego dobrze rozegrana ,dociagnieta pilka i roszi powinien wciskac pilki w buty blokujacych!rozgrywajacy hetmana technicznie dobry jednak z koncowej linii bylo widac ze pilki sa nieco za niskie i nie dociagniete.reasumujac hetman ma mocny sklad,ktorym powinni powalczyc wkoncu o 1 lige! i wiecej pilek na rosziego,jak sie chlopak wstreli to z antkiem sami beda mecz we 2 wygrywac!pozdro dla zespolu

dodał : ROBert, 21.10.2009, 12:42

Dvoorek "...czy rywale twierdzą że jesteśmy słabi i gramy słabo..." spotkanie z nami dało już odpowiedz. Gracie bardzo poukładaną siatkówkę co jest Waszym mega plusem, nie macie "gwiazd" jesteście drużyna...

dodał : piorunpower, 21.10.2009, 12:48

To prawda co napisał ROBERT

dodał : pindziuch82, 21.10.2009, 14:09

Gramy mało środkiem w ataku, ale za to nasz środek bloku pracował całkiem przyzwoicie wobec wszej gry środkiem kilka bloczków założyliśmy ze środka. Ale meczyk fajny szkoda tylko takiej głupiej pyskówki z 4 seta bo troszke klimat zepsuła.
Ale ekipę macie solidną troszkę ogrania i zimnej krwi w końcówkach a nie jeden mecz wygracie w tej lidze pozdro

05.10.2016, 09:07

22.09.2016, 13:06

22.09.2016, 11:28

15.09.2016, 21:08

14.09.2016, 17:53