lis

2009

Pierwsze punkty Poczty

dodał : rolo o 22:44

W rozegranym dzisiaj meczu Navikon vs Poczta Enterprise górą okazali się ci drudzy, zdobywając jednocześnie pierwsze punkty w tym sezonie. Navikon nie poddał się jednak bez walki, a przy odrobinie "szczęścia" podział punktów mógł być nieco inny.

Pierwszy set to wyraźna dominacja gości. Poczta prowadziła 5-6 punktami i pewnie zwyciężyła w tej partii. W drugim secie już tak łatwo nie było. Navikon poukładał grę, ograniczył ilość błędów i przegrał do 23...

W trzecim secie gra Navikonu wyglądała jeszcze lepiej. Receptą na sukces w tej partii okazała się gra środkiem. Około 10 punktów uzyskanych przez gospodarzy zostało zdobytych właśnie przez środkowych. Poczta skończyła chyba na 19-20 punktach ugranych w tym secie.

Czwarty set zapowiadał dalszy rozwój wydarzeń w tym kierunku. Navikon prowadził już chyba 9-5. Wtedy znów w grę gospodarzy wdarł się chaos i mnożące się niedokładności. Poczta wykorzystała ten fakt i znów wygrała zachowując znaczną przewagę nad rywalami.

Napisałem, że mecz mógł się zakończyć podziałem punktów bo jak widać Poczta wcale nie dominowała przez cały mecz. Navikon przegrał chyba na własne życzenie, oddając mnóstwo punktów popełnionymi błędami. Zryw w odpowiednim momencie mógł nieco odmienić bieg wydarzeń ale nie ma co gdybać. Z kompletu punktów cieszą się zawodnicy Poczty.

ranga spotkania Navikon - Poczta Enterprise : otaguj mecz jako szlagierNavikon 1-3 Poczta Enterprise, przełożony z 02.11.2009