• 6039 dni działalności portalu

12

lis

2009

Krótko o meczu. Mecz mimo jakby się wydawał jednostronnego widowiska takim nie był. Altrad miał sposób na No Name i ten okazał się być skuteczny.

Drużyna gospodarzy narzuciła swoje tempo od początku spotkania, co pokazał pierwszy set. Gładka wygrana do 10 mimo dość prężnej obrony No Name. Szczelny blok, brak zepsutych zagrywek i gubienie bloku, którego w tym secie nie udało się postawić No Name ani 1 - głównie za sprawą rozgrywającego gospodarzy - były przepisem na tak duże odskoczenie punktowe...

Drugi set już spokojniej. Goście próbują wyczuć rozgrywającego, kilka udanych bloków, mniej błędów, jednak w połowie seta czar pryska i set kończy się wynikiem 25:14 dla wygrywających w tym momencie już 2 : 0 "Altrasów".
Trzeci set - jak się później okazało ostatni - przynosił nadzieję dla No Name na urwanie choćby jednego seta, w efekcie może nawet powalczenie o tie-break. Początek zaczyna się od gonienia Altradu aż do stanu 20:20, gdzie wszystko jeszcze było sprawą otwartą. Kilka głupich, niepotrzebnych błędów zarówno po jednej i drugiej stronie i set kończy się wynikiem 25:22 dla drużyny gospodarzy, która wygrała całe spotkanie 3 : 0 przypomnę(do 10:14:22). Podsumowując: momentami było na co popatrzeć. Pojawiła się już fotorelacja, możliwe, że wkrótce ktoś uploadnie też film, bo widziałem tam jakiegoś kamerzystę : ) Słowem zakończenia gratulacje dla chłopaków z Altradu, w tym momencie wywalczyli sobie fotel lidera IV ligi.

ranga spotkania Altrad - No Name : otaguj mecz jako szlagierAltrad 3-0 No Name, rozegrany awansem (oryg. 17.12.2009)

2224

dodał : soho, 10.11.2009, 12:16

Info z ostatniej chwili . Mecz zostanie rozegrany awansem w tym tygodniu. Typerzy mogą już obstawiać wynik

dodał : shihan, 11.11.2009, 09:11

To będzie trudny mecz, ale zrobimy wszystko, żeby był trudny nie tylko dla nas.

dodał : truskawka, 12.11.2009, 23:48

film jest do wglądu tylko dla drużyn zainteresowanym.Dzięki za grę dla drużyny No Name i za atmosferę. Maciejewski Junior spisał się na medal, nie było żadnych pomyłek w sędziowaniu. Pozdro i czekamy na rewanż, również na naszej hali.

dodał : Mario13_NoName, 13.11.2009, 09:35

To był mecz dwóch zaprzyjaźnionych drużyn. Od dłuższego czasu Altrad i No Name trenują razem na tej samej hali, grają sparingi i...spotykają się na kufelku piwa
Mecz zagrany awansem nie był najlepszym pomysłem - do takich pojedynków trzeba "dojrzeć". Zawsze takie mecze, swego rodzaju derby, albo dodają skrzydeł albo sprawiają, że nogi są jak z waty mocno przecementowane do parkietu. Niestety, jako niedoświadczona w takich bojach drużyna, spaliliśmy się. Przez dwa pierwsze sety praktycznie nie mogliśmy oderwać się od parkietu. Przewaga błędów własnych do skutecznych ataków Altradu była olbrzymia...Niestety poraz kolejny sprawdza się stare siatkarskie porzekadło: "mecze siatkarskie wygrywa ta drużyna która popełni mniej błędów(...)"
Trzeci set dał nadzieję, że jednak możemy w tym dniu jeszcze powalczyć. Zaczął funkcjonować blok i asekuracja. Nareszcie zaczeliśmy kończyć ataki a zagrywka w końcu zaczęła sprawiać problem przyjmującym Altradu. I wszystko byłoby OK gdyby nie nasze "gorące" głowy. Końcówka seta pokazała doświaczenie Altradu i ich "zimną krew".
Szczerze gratuluję chłopakom z Altradu. Dla mnie osobiście są pewnymi faworytami do zwycięstwa w IV Lidze.
Licze jednak, że rewanż będzie juz miał zupełnie inne oblicze...

dodał : tomas90, 13.11.2009, 14:43

Miło czytać takie słowa, napisane przez `rywala`. Jak napisał Mario13 znamy się dobrze i razem trenujemy. Spodziewaliśmy się dużo cięższego meczu, więc wyszliśmy maxymalnie skoncentrowani i zmobilizowani, szczególnie iż w ostatnim meczu, z Net Systems, właśnie tej koncentracji zabrakło. Chłopaki z No Name zagrali dużo poniżej swoich możliwości, i częściowo było to spowodowane kapitalną grą naszego rozgrywającego, biorącą się z dobrego przyjęcia i dogrania w kontrze. Ciężko pracujemy na treningach i aż miło patrzeć jak ta drużyna z meczu na mecz staje się monolitem, w którym każdy ma swoje ważne miejsce. Jeszcze raz dzięki chłopaki z No Name i życzymy Wam sukcesów, a szczególnie w meczu z UKS Błyskawicą.

dodał : skowron, 13.11.2009, 19:39

jak przedmowcy napisali faktycznie Noname moglo lepiej zagrac aby sprawic mecz bardzej ciekawszym ale mowi sie trudno

widac ze chlopaki z Altrada potrafia zagrac o poziom wyzej niz z pewnoscia IVliga a mysle ze moga powalczyc o baraze w II jesli takie tempo rozwoju utrzymaja