• 6039 dni działalności portalu

17

gru

2009

Był pogrom, choć potencjał i miejsce w tabeli obu zespołów są podobne Asprod Goleniów dopiero drugi raz w sezonie, jednak w niezłym stylu, odniósł zwycięstwo. Choć starcie Asprodu z Navikonem zapowiadało się jako wyrównane, to ich pojedynek trwał nieco ponad 50 minut.

W pierwszym secie goleniowianie spokojnie prowadzili kilkoma punktami, a gospodarze popełniali sporo błędów i nie mogli się rozkręcić. Dopiero w drugiej fazie meczu rywalizacja na parkiecie była wyrównana. Grą pod siatką imponowali Mateusz Pędziwiatr i Tomasz Dębowski z Asprodu. Niespodziewanie jednak pod koniec seta wynik coraz częściej był remisowy. – Mamy plecy! – krzyknął Dębowski przy stanie 21:20 dla Navikonu. Od tego momentu jego koledzy wzięli się do pracy i wygrali 26:24. – To był decydujący moment – przyznał gracz Asprodu. – Jeżeli byśmy przegrali tego seta, to mogło być różnie. Ostatni set to absolutna dominacja Asprodu, któremu też dopisywało szczęście, gdy kilkakrotnie piłka tańczyła na siatce czy leciała pod sufit. Za każdym razem z korzyścią dla przyjezdnych. Asy serwisowe i skuteczne bloki sprawiły, że długo wydawało się, że Navikon zakończy tego seta z jednocyfrowym wynikiem. Ostatecznie udało się im zdobyć dziesiąty punkt, co jednak nie zmieniło faktu, że tego dnia gracze Navikonu nie byli najlepiej dysponowani.

Navikon – Asprod Goleniów 0:3 (18:25, 24:26, 10:25)

Navikon: Talarek, Malujdy, Sośnicki, Kisiel, Zabłocki, Howil oraz Rajkowski, Krzysztofek, Cirabowski, Twardowski.
Asprod: Duda, Mituła, Bąbała, Pędziwiatr, Słaby, Zaręba, oraz Niepewny (libero), Móros, Dębowski.

Źródło: głos szczeciński

dodał : fefer, 15.12.2009, 21:45

ASPROD - NAVIKON 3:0
Co za "niespodzianka " , będzie jeszcze nie jedna .

dodał : Roles, 15.12.2009, 21:48

gratulacja dla Asprodu:)

dodał : rolo, 15.12.2009, 21:53

tragedia i wstyd. a najbardziej współczuje redaktorowi Głosu (jak sądzę) który będzie musiał z tego widowiska z 3 akapity sklecić, a w zasadzie można to streścić w kilku słowach

dodał : imur70, 15.12.2009, 22:05

Czy grał nowy nabytek Navikonu - Sylwek zwany Doozer?

dodał : kiero1972, 15.12.2009, 22:53

18:25 24:26 10:25

dodał : michal1fight, 15.12.2009, 22:54

najbardziej mi sie trzeci set podobał...

dodał : reiziger, 15.12.2009, 22:57

Navikon z zamkniętymi oczami grał w trzecim secie ??

dodał : barszczu17, 15.12.2009, 22:59

Brawo Asprod!!!. Oby tak dalej;DD )))))

dodał : Roles, 15.12.2009, 23:13

tylko odszedłem a już wygrywają;), mogłem odejść wcześniej to jeszcze o pudło zdołaliby powalczyć:D

dodał : duzy, 15.12.2009, 23:13

to czemu redaktor Głosu na takie mecze chodzi? później ma problemy z pisaniem o wspaniałym poziomie naszej ligi
ale Asprod mnie zaskoczył, nie mniej jak ZUT...

dodał : soho, 15.12.2009, 23:20

Niektórym zawodnikom Navikonu dodam tylko od siebie.
Kompletny brak zaangażowania wśród tych na których drużyna liczy najbardziej. Z boku to wygląda jak banda indywidualistów a nie jak drużyna. Żeby nie było że tylko "gwiazd" się czepiam...z taką grą to 3 liga pozostali panowie nie urażając niższej klasy rozgrywkowej...wstyd i żenada i najlepsze w tym wszystkim jest to że nie Asprod wygrał tylko my zrobiliśmy z siebie idiotów i oddaliśmy im za darmo mecz w prezencie. Cały czas piszę w liczbie mnogiej bo jesteśmy drużyną...
DRUŻYNA, ZESPÓŁ - trudne słowo ale dla niektórych jakże bardzo obce. Rozgrzewka zaczyna się o godz 19:30 a połowa zespołu wchodzi na salę o 19:45 - bo pogaduchy, papierosek a później miękkie nogi, zero pola i zero przyjęcia że nie wspomnę o braku szacunku dla pozostałych chłopaków. W tym momencie zostaje to odebrane jako nie identyfikowanie się z zespołem - przynajmniej z mojego punktu widzenia.
Co do Doozera - zagrał w trzecim secie i robił co mógł, kilka błędów zrobił, ale kto ich nie robi, ważne że miał AMBICJĘ i WALCZYŁ - kolejne trudne słowo dla niektórych...te kilka błędów nie miało wpływu na wynik seta.
Czy ktoś z MOJEJ DRUŻYNY się na mnie obrazi albo cokolwiek mi zarzuci ? Mam to gdzieś...ale wiem że mam rację i mam nadzieję że przez święta co niektórzy przemyślą swoje postępowanie.

dodał : maurycy, 15.12.2009, 23:28

Czytam to i nie wierze............przesadziłeś

dodał : soho, 16.12.2009, 00:04

Maciek...przesadziłbym jakbym zaczął sypać nazwiskami...w dalszym ciągu wszystkich szanuję i identyfikuję się z zespołem. Jesteśmy drużyną i jeżeli kogoś boli to co piszę - a ma zaboleć, to niech sobie przemyśli pewne sprawy i zmieni postępowanie.

dodał : Marcin, 16.12.2009, 08:52

Soho dzięki wam za prezent:) Ale chyba jednak coś zagraliśmy:) Tak na poważnie możne przed meczem liczyliście na łatwe 3 pkt. a my jeżeli zbierzemy "podstawowa" 6 jesteśmy w stanie powalczyć o zwycięstwo i miejmy nadzieje ze tych niespodzianek dla typerów będzie coraz więcej:) Tak wiec szkoda ze piszesz "nie Asprod wygrał tylko my zrobiliśmy z siebie idiotów i oddaliśmy im za darmo mecz w prezencie"-, z mojego punktu widzenia nie zagraliście swojego bo nie pozwoliliśmy wam na to, zagraliśmy naprawdę dobry mecz i za to dzięki chłopaka:) ok trzeci set w waszym wykonaniu.....ale to już wasz problem ze o coś wam poszło. My po przegranych meczach nie piszemy ze oddaliśmy mecz, ze nie mieliśmy szóstki itp. po prostu doceniamy przeciwnika. Pozdrawiam

dodał : soho, 16.12.2009, 11:30

W złym kontekście to ująłem bo niestety nieco emocje mną targały. Przepraszam Asprod za użycie takiego porównania. Swoje zagraliście a nawet lepiej niż w poprzednim meczu. Fakt, że wygraliście i byliście lepsi od drużyny na poziomie trzepakowym więc polemika typu "nie pozwoliliśmy wam na to" też ma przełożenie - masz w ręku jeden argument i jest nim wynik meczu. Gratuluję zwycięstwa i życzę kolejnych bo macie niezłą paczkę.

dodał : barszczu17, 16.12.2009, 14:31

Asprod jeszcze nie raz pokaże na co ich stać;). Powodzenia Asprod w kolejnych meczach:)

dodał : tasia, 16.12.2009, 23:50

No super Asprod. Gratulacje!

dodał : Profesor, 18.12.2009, 14:50

jestem ciekawa dlaczego akurat ten mecz byl opisany w glosie;/skoro mecz tej kolejki byl w 2 lidze pomiedzy AM i Hetmanem,od czego to zalezy??a tutaj outsiderzy tabeli 1 ligii;/bezsensu

dodał : soho, 18.12.2009, 16:32

Rolo ma znajomości w Głosie i przekręcił redaktora żeby przyszedł na nasz mecz a nie na jakieś tam - mecze na szczycie

dodał : Profesor, 18.12.2009, 16:36

moim zdaniem to jest nie fair zupelnie;/poza tym ten mecz to bylo cos oba zespoly bez porazek w tym sezonie,full ludzi na hali,a nie jakas walka o przedostatnie miejsce w 1 lidze i bronienie sie przed spadkiem i sety do 10;/

dodał : soho, 18.12.2009, 16:40

A tak na serio (bo to był żart) to nie od nas to zależy i redaktorzy Głosu wybierają sami sobie mecze na jakie mają ochotę pójść...z drugiej strony weź pod uwagę że każda drużyna chętnie poczyta o swoich dokonaniach na parkietach amatorskich i jakby redaktorzy wybierali najlepsze mecze to pisaliby non stop tylko o kilku drużynach i wtedy byłoby to nie fair. Uważam że dobrze robią że wybierają różne spotkania, a o meczu na szczycie zawsze możesz poczytać w relacji florka na naszym portalu