19

sty

2011

Spajker - Żagiel 2:3 ( -17, 21, 21, chyba -13, -11 ).
Mecz jak na szlagier ciekawy, ale co do poziomu mam małe zastrzeżenia. Wprawdzie zespoły grały bardzo ciekawą i urozmaiconą siatkówkę, ale w zespole Żagla atak był dzisiaj słabszą stroną. W zespole Spajkera na plus zasługiwała dzisiaj gra Rolo. Bardzo dużo kończył, a szczególnie z drugiej lini (pajp). Zawiódł mnie dzisiaj ich libero. Trochę mu piłek uciekło. Mimo wszystko Spajkerowi należą się słowa uznania za walkę i ambicję do samego końca spotkania.

Natomiast Żagiel w pełnym składzie powinien to wygrać za 3 oczka, ale w sumie po dzisiejszej "męczarni" powinni się cieszyć, że zdobyli 2 oczka i odskoczyli Spajkerowi w tabeli na 4 pkt. Zagrali dzisiaj na 50-60% swoich możliwości. Na szcególne wyróżnienie zasłużył wg mnie w zespole Żagla Maciek Maciejwski. W 4 secie jak wszedł na zagrywkę to zdobywal seriami punkty. Najpierw 5, potem 3 i na koniec 4. W sumie zagrali dzisiaj wszyscy, ale nie zachwycili. Cieszą z pewnością zdobyte punkty, ale walka w drugiej rundzie dopiero się zaczęła. Spajker z pewnością nie łatwo się nie podda i walka zapowiada się na całego. Pierwszego seta sędziował Janusz Janicki ( zawodnik Żagla), a od drugiego starcia zasiadł na słupku Hubert, który spóźnił się, ponieważ sędziował na innej hali 5 setowy mecz. Pozdrawiam

ranga spotkania Spajker-Realbud - Żagiel S.A. : mecz posiada status szlagieruSpajker-Realbud 2-3 Żagiel S.A.

(-17, 20, 21, -14, -11) 111

dodał : hoop007, 18.01.2011, 12:39

Nie nooo.... Skoro zrobił się szlagier to chyba zmienię wynik w typerze...

dodał : soho, 18.01.2011, 12:46

a mecz na jakiej sali ?

dodał : harryhub, 18.01.2011, 13:07

Soho nie wiesz na jakiej sali? Przecież wiadomo że na najpiękniejszej na świecie

dodał : soho, 19.01.2011, 20:43

gdzie dwóch się bije tam Gepardy Prerii korzystają...prawda Pedro ?

dodał : PEDRO, 19.01.2011, 21:57

Hej ho ŻAGIEL staw , ciagaj liny i się baw, hej ho , śmiało steruj statkiem który jest z papieru.......:-) Nadziwi się mama, nadziwi się tata, kiedy w rejs wypłynę chen do koła świata , a świat moi drodzy nie jest taki duży , mieści się on bowiem w pobliskiej kałuży...... Hej ho....ŻAGIEL staw.....

No piękniutko sobie poływali żeglarze z ŻAGLA i jakąż to miłą niespodziewajkę dla GEPARDÓW Prerii zrobili Gratolinki !!!!

A Wy Gepardy po wieczoryncze w piżamki i do łózeczka i pamiętajcie, że dentyści mieli więcej czasu na ostrzenie wiertełek przed meczem z Wami więc, umyć raciczki i pełna koncetracja przed meczykiem bitewnym byście tylko melodię bębnów bojowych słyszeli. A jak nie możecie spać to poczytajcie rady jakich udzieliłem Odbojom - Kojotom Krwi Spragnionym po ich ostatnim boju z medykami. Pomaga !!!!

dodał : rolo, 19.01.2011, 23:07

no cóż... generalnie jak strazak napisał i jak to ktoś powiedział mecz mocno nierówny. Strazak pisze, że Żagiel mógł wygrać za 3 oczka co jest prawdą, ale równie prawdziwe jest twierdzenie, że to my mogliśmy cieszyć się z kompletu punktów. Niestety nie utrzymaliśmy tempa w czwartym secie i ten podobnie jak pierwszy zakończył się wysokim zwycięstwem Żagla (rozpoczęty serią pięciu punktów gości). Trzeba powiedzieć wprost (i chyba nikt się nie obrazi), że I i IV set przegraliśmy odbiorem, który delikatnie mówiąc kulał. Serie zagrywek odebranych w aut podcinały skrzydła na tyle skutecznie, że w pozostałych elementach nie byliśmy w stanie nadrobić strat.
Co do gry Żagla to nie wiem ile procent ich możliwości to było i nie mi to oceniać. Powiem za to, że jeśli chodzi o nas to w przerwie świątecznej w zaskakujących okolicznościach opuścił nas atakujący. I choć wydawałoby się, że to tylko jeden zawodnik to niestety ciężko nam sobie poradzić bez niego i układamy naszą grę niejako od nowa. Pierwszym meczem w okrojonym składzie był zeszłotygodniowy z Agrotransem - oddany w zasadzie bez walki, a nasz udział w nim polegał generalnie na oglądaniu się na siebie i odprowadzaniu piłki wzrokiem po kolejnych akcjach. Dlatego mimo porażki, mecz z Żaglem w jakimś stopniu napawa optymizmem. Zagraliśmy, stawiliśmy opór, pokazaliśmy że jeszcze walczyć potrafimy. Wstydzić się nie musimy, i żal tylko że nie ugraliśmy więcej.
Słusznie zachowaliśmy zdrowy dystans w dyskusjach na temat naszego awansu do I ligi. Szanse na to, że będziemy się w tym temacie liczyć zmalały i może dobrze (mówię za siebie) - jeśli ominie nas dylemat wyboru ligi I a II, strażnicy moralności z poczytnej ostatnio dyskusji nie będą nam mogli zarzucić sprzeniewierzenia się sportowemu duchowi a tak poważnie to wciąż walczymy o utrzymanie w II lidze i tego się trzymajmy. Każde zwycięstwo będziemy musieli sobie wywalczyć harówką na parkiecie, a boiskową pewność siebie budujemy od nowa.
Dla Żagla dzięki za w sumie fajny, bo emocjonujący i męczący mecz

dodał : ROBert, 19.01.2011, 23:16

Rolo miał dzisiaj dzień "konia"...

dodał : pili_21, 20.01.2011, 09:14

kolejna kałuża wazeliny od Pedra... i non stop dostaje się mi za owsiankę...

dodał : kaczor373, 20.01.2011, 10:26

mecz fajny,sędziowie dobrze sędziowali jak na moje oko, bez żadnych spinek pod siatką, a i browarka się jeszcze od przeciwników dostało:)a co do meczu to potwierdzam to co rolo napisał, mogliśmy to za 3 punkty wygrać ale nie udało się bo ...zupa była za słona:)a i graty dla środkowych Żagla takich czapek nie dostałem dawno, aż w pięty mi poszły heheh

05.10.2016, 09:07

22.09.2016, 13:06

22.09.2016, 11:28

15.09.2016, 21:08

14.09.2016, 17:53