wydarzenia w tygodniu18192021222324
wydarzenia w tygodniu25262728293031

• 5988 dni działalności portalu

W 1 lidze mężczyzn, Hetman Rangershop.pl podejmował TKKF Medico PUM.

Według typerów, goście mieli tylko 1% szans na zwycięstwo. Jak się później okazało, srogo się zawiedli.

Hetman przystąpił do spotkania bez dwóch kluczowych postaci, Michała Antola który stanowi o sile zespołu i kierownika, który potrafi zapanować nad wylewnymi zawodnikami. Medico, nie zmarnowało szansy roznosząc gospodarzy w pył 25:13. Co prawda mieliśmy w tym secie sporo dłuższych akcji, jednak zdecydowaną większość kończyli goście, głównie za sprawą Cezarego Sieranta i Grzegorza Wójcika.

Drugi set także zakończył się nokautem 25:13. Medico nie popełniło ani jednego niewymuszonego błedu. Hetman mylił się zdecydowanie częściej, jedynie jego środkowi starali się trzymać pewien poziom.

- "Gramy z jajem" – motywował zawodników Krzysztof Korzeniowski, jednak tych jaj było tego wieczoru stanowczo za mało by obdzielić nimi cały zespół.

W trzecim secie, doszło do ciekawej sytuacji. Hetman na samym początku wziął dwie przerwy ponieważ... na sali pojawił się Michał Antol, czyli zawodnik który w pojedynkę potrafi wygrać mecz. Na nic to się jednak zdało. Ciężar gry został przesunięty na "spóźnialskiego", ale nierozgrzany zawodnik nie stanowił zagrożenia dla bardzo mądrze grającego Medico. Goście umiejętnie obijali blok rywala i przede wszystkim stanowili drużynę.

Ostatecznie, TKKF Medico PUM sprawiło sensację w niecałą godzinę nie ogrywając, lecz bijąc Hetmana 3:0.