lut

2011

Saperzy rozminowani

dodał : ROBert o 19:35

Na halę mieszczącą się na Bolka Śmiałego wszyscy wybieraliśmy się z nastawieniem kolejnej porażki, może to dziwne podejście ale miało zdecydowany wpływ na grę zawodników. Przeciwnik do tego spotkania podszedł bardzo poważnie pojawiając się przed czasem pod wejściem do hali co odpokutowali, krótką „rozgrzewką” pod drzwiami gdyż te były zamknięte.

Tradycyjnie w naszym zespole obawa przed meczem czy oby będzie nas szóstka i była dokładnie tylko szóstka. Po dwumiesięcznej przerwie pojawił się „profesor” Radosław M, dzięki czemu mogliśmy przystąpić do meczu w pełnym składzie.

Pierwszy set ku zaskoczeniu naszemu i trochę zawodników Sapera rozpoczęliśmy od wysokiego prowadzenia. Pamiętam dwa wyniki z tablicy świetlnej 7:2 i 17:8 i to przy tym drugim wyniku nastąpił mały przestój w naszym wykonaniu i jak to Zibi wyliczył straciliśmy w jednym ustawieniu chyba 8 pkt. Set skończył się do 18 dla nas. Co warto odnotować w grze naszej drużyny to, to że najwięcej pkt zdobyliśmy po zagrywkach a w szczególności serią punktowych zagrywek popisał się Piotrek.

Drugi set scenariuszem był bardzo podobny do seta pierwszego, nasze prowadzenie od samego początku 3, 4 pkt do samego końca. Z bardzo dobrej strony pokazał się nasz „emeryt” który kończył wszystko co dostał. Radek popisał się kilkoma zagraniami w swoim wykonaniu.

W secie trzecim, którego najbardziej się obawiałem Saperzy rozpoczęli od prowadzenia, które oscylowało w okolicach 3 pkt. Pierwszy raz prowadzenie naszej drużyny zobaczyłem przy wyniku 14:13 i tyle było naszego prowadzenia bo Saperzy ponownie nam odskoczyli.
Przy stanie 18:21 porosiłem o czas i od tego momentu rozpoczęła się żmudna pogoń za przeciwnikiem, która doprowadziła nas do wyniku 23:21, lecz nie udało się postawić kropki nad „i”. Zaczęła się gra pkt za pkt. Akcja doprowadzająca przez na do stanu 26:26 była akcją meczu, była chyba najdłuższą jaką rozegraliśmy w tym sezonie. Było wszystko: znakomite obrony, wybloki, piłka przebijana i odbijana różnymi częściami ciała, najważniejsze że ze wskazaniem dla nas. Set zakończony do 27.

Kolejna z niespodzianek ostatnich dni, chyba tak można napisać...
Co o drużynie Saperów. Na pewno nie zagrali meczu na swoim poziomie, brak siły rażenia, słaby odbiór i chyba rozegranie nie najlepsze w dniu dzisiejszym.
Dziękuję Wszystkim zawodnikom mojej drużynie z dobry meczyk i dobrą atmosferę, oby tak do końca sezonu. Pyza dostał mały prezencik na urodziny – Wszystkiego Najlepszego.

dodał : szymek, 04.02.2011, 10:58

Po mimo porażki w ostatnim meczu Sapera i tak z uporem maniaka będę obstawiał w typerze na nas Przecież wiem na co nas stać.... Jak to zawsze mówi Grzesiu... siła spokoju Saper

dodał : saper6, 05.02.2011, 08:59

Ale tym razem zagrajcie w skupieniu ten mecz. Każdy mecz ma taką samą rangę i mimo że to zabawa to cel jest zawsze ten sam..... WYYYYYYYYYYYYYGRAĆ!!!!!!!! Siła spokoju SAPER...

dodał : Pyza, 07.02.2011, 10:16

Jak to mawia ROBERT-nie zapomniec spodenek i skarpetek:D:D:D:D Czas chyba wrescie zaczac wygrywac i oddalic sie od tego nieszczesnego 8 miejsca:D

dodał : ROBert, 07.02.2011, 10:49

kolejne ze spotkań pomiędzy "mundurowymi", siłę spokoju czas najwyższy rozbroić

dodał : szymek, 07.02.2011, 10:53

Robert....dzień później też gramy ale nas nie tak łatwo rozbroić

dodał : Pyza, 07.02.2011, 10:56

Pare min sie podlozy gdzies i damy rade:)

dodał : szymek, 07.02.2011, 11:03

My się min nie boimy...a jakie miny? smutne, wesołe czy zatroskane?

dodał : ROBert, 07.02.2011, 13:49

to u nas podobna sytuacja tak jak u was, część chłopaków również w SALPS i w mistrzostwach.
Andrzejku do podniety to jeszcze kilku elementów potrzeba...

dodał : endy13, 08.02.2011, 18:54

mam nadzieję że będzie się tu jutro działo, hala nietypowa brak przestrzeni do zagrywki i ataków ze skrzydeł. Mimo wszystko trzeba zagrać i wymęczyć zespół Vertigo, a po meczu na browar i lulu. Życzę powodzenia obu drużynom i niech wygra ten , który będzie na tym obiekcie miał więcej szczęścia.

dodał : indywigilator, 09.02.2011, 06:34

A MISIE GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!

dodał : pietrek, 09.02.2011, 18:51

jednak obstawiełem 3-2 dla nas:D i tak mam jeden pkt i jak do tej pory jedyny siedze na miejscy 147:D dzieki za gre mojej i przeciwnej druzynie gralo sie super dzieki:D

dodał : Pyza, 09.02.2011, 18:55

hip hip hura-vertigo 3 pkt ma:D:D:D Meczyk byl jeden z najlepszych w wykonaniu Vertigo.Obrony,ROZEGRANIE ( bo ja wystawialem ) i atak byl kapitalny:D dziekuje za gre wszystkim i MISIE GÓRĄ:D:D:D

dodał : MarkusFM, 09.02.2011, 18:57

"Miło szybko i przyjemnie" miało być a było szybko i miło tylko że w plecy. Tragedia. Najgorszy mecz w całych rozgrywkach jaki udało się zaliczyć saperowi. Brak zagrożenia spadkiem zadziałał na sapera destruktywnie. Oby ostatni raz.

dodał : Pyza, 09.02.2011, 19:41

Dzieki Robert prezent przyjmuje:)

dodał : soho, 09.02.2011, 19:53

No i portal też przyłącza się do życzeń dla Pyzy...wszystkiego najlepszego i 3,76m w ataku od salps.szczecin.pl

dodał : Pyza, 09.02.2011, 19:55

soho dziekuje:) ale to moje marzenie jest te 3.76 hehe. jeszcze raz DZIEKUJE

dodał : endy13, 09.02.2011, 20:11

niewdzięczni my leżymy, a wy jeszcze kopiecie !!!!!!! Tak się nie robi !?! Jak widać nie leży nam na sercu obiekt na Bolka i już. Sam mecz to niech każdy z osobna oceni i wyciągnie wnioski na następne spotkanie. Dołączam się do życzeń i gdybyśmy wiedzieli że jest na parkiecie jakiś solenizant to może i flaszka by się jakaś znalazła, a tak to d.....a i kielich goryczy do wypicia. Powodzenia i dalszych sukcesów na parkiecie /pewnie mi zarzucicie że tak spokojnie po tym meczu ale stary się chyba już robię i tyle/

dodał : hoop007, 09.02.2011, 20:32

Same niespodzianki Jak na razie AŻ 1 pkt mam....

dodał : endy13, 09.02.2011, 20:34

nie ANDY tylko Endy !!!!!!!!!!!

dodał : indywigilator, 09.02.2011, 20:38

taka mała prowokacja słowna.
Dzięki chłopaki za fajny meczyk, Nam się grało jakoś składnie i miarowo. Jedna długa seria trochę zepsuła nastroje, ale mała ilość błędów spowodowała że VERTIGO zdobywa 3 punkty. Wygrała odważna zagrywka i duża ilość niewymuszonych błędów SAPERA. Dawno nie widziałem tylu błędów w ich wykonaniu a kilka meczy ich widziałem. Nerwowa końcówka. Ale od początku VERTIGO było w przewadze.

TYLKO SĘDZIA OBAWIAŁ SIĘ ZNÓW 5-cio SETÓW-KI jak to VERTIGO przyzwyczaiło już TYPERÓW.

OJ NIESPODZIANKA .

dodał : indywigilator, 09.02.2011, 20:41

Miło że czuwasz. Liczyłem na to.
POZDROWIONKA

dodał : rutek51, 09.02.2011, 20:42

Gratulacje dla Vertigo. Zawsze twierdziłem, że to drużyna z potencjałem. Dobrze, że nie zagrali tak z nami (Ocochodzi). Pozdrawiam i jeszcze raz graty!

dodał : Pyza, 09.02.2011, 20:46

3pkt sie licza i to najwazniejsze.Jesli z takim samym zaangazowaniem i taka sama gra Vertigo bedzie schodzilo zwyciesko z kazdego pojedynku to ciekawie sie bedzie zapowiadac w gorze tabeli.Piotrek dzisiaj szalal z zagrywka,nasz senior rodu nawet wymuszal mnie azebym wystawial jemu na atak i co sie wiazalo z tym-kkonczyl wiekrzasc atakow,Radzio M pokazal ze nie trzeba silnie i mocno atakowac by duzoo pkt zdobywac, dobre obrony naszego nominalnego libero ( w tym meczu na ataku) byly skuteczne ,no i Robert hehe jak sie wystawi mu pod "łape" to i efektownie zakoczy atak hehehe, No i ja skromny maly rozgrywajacy ( z braku Danka musialem rozgrywac) chyba tesz dozucilem mala ale jak i wazna cegielke do wygrania tego spodkania.:D:D:D

dodał : ROBert, 09.02.2011, 20:50

dzięki rutek51 za dobre słowo o naszym team'ie

dodał : rutek51, 09.02.2011, 21:07

Nie ma za co dziękować. Znam was nie tylko z 3 ligi i wiem co potraficie (jak się nie kłócicie). Lubię was jak Strażak i jestem za wami w każdym meczu, no chyba, że gracie z nami. Jeszcze raz gratuluję i oby tak dalej. Słabszej formy życzę Wam tylko z nami. Pozdr

dodał : saper6, 09.02.2011, 21:10

Ale k...a lipa. Chyba jakaś paranoja. Nie sądziłem że będzie aż tak źle. Moja niobecność nie dołożyła się chyba do rezultatu bo nie czuję się aż tak mocny w zespole...?

dodał : saper6, 09.02.2011, 21:13

SAPER what is going on???

dodał : Pyza, 09.02.2011, 21:19

Poprostu nie dali rade i nie mieli swojego dnia.Niespodziewali sie tak silnego oporu z naszej strony.Pokazalismy dzisiaj gre prawdziwej druzyny.Bez klutni,zaangazowanie,i podjete sluszne decyzjie w czasie gry ( ostra zagrywka wtedy gdy trzeba,dobre ataki i skuteczna ilosc kiwek,w odpowiednim czasie wziete przerwy co skutecznie nieumozliwialo gry przeciwnikowi,no i zaangazowanie druzyny przedewszystkim)-To jest odpowiednie nastawienie i gra psychologiczna druzyny ktora chce wygrac.