wydarzenia w tygodniu25262728293031

• 5988 dni działalności portalu

Dzięki wygranej goście prawdopodobnie zakończą sezon na czwartym miejscu.
Pierwszoligowe AZS ZUT, jak i Wiko Impex, na początku zaprezentowały antysiatkówkę, częściej psując zagrywki, niż konstruując akcje.

Szybciej ten element poprawili goście, którzy wypracowali sobie przewagę, dowożąc ją do końca seta. Na drugą partię gospodarze wyszli bardzo senni. Nie pomagały podpowiedzi trenera „nie śpij”. Zawodnicy ZUT zamiast słuchać rad szkoleniowca, wdawali się z nim w dyskusje, często kwestionując jego uwagi. Wiko dzięki dobrej grze w bloku, wyszło w meczu na prowadzenie 2:0

W trzecim secie na boisko wrócił zmieniony wcześniej Artur Wierzbicki, co przełożyło się na lepszą grę całego zespołu ZUT. Gospodarze przypomnieli sobie, że grają we własnej hali, wzmacniając zagrywkę. Pozwoliło to na wygranie trzeciego i zdemolowanie przeciwnika w czwartym secie.

Tie break rozpoczął się od autowych ataków gospodarzy, a straty punktowej nie udało się odrobić, pomimo serii punktowych zagrywek Wierzbickiego.

AZS ZUT: Wojtysiak, Wierzbicki, Brzeziński, Pawlik, Wyszczelski, Okapiec, Patek (l) oraz Żymła, Bil, Kuczma.

Wiko Impex: Brylowski, Cukras, Wolik, Kławsiuć, Kaźmierczak, Wiśniewski, Czerwieński (l) oraz Koryński, Jesień, Malinowski.

ranga spotkania AZS ZUT - Wiko Impex : otaguj mecz jako szlagierAZS ZUT 2-3 Wiko Impex