paź

2011

Frycowe na Seledynowej

dodał : soho o 09:54

W dniu wczorajszym w hali SP74 na Seledynowej doszło do spotkania beniaminka 1 ligi Agrotransu z wicemistrzem ligi Uniwersytetem Szczecińskim. Zgodnie z przewidywaniami większości typujących wynik, do niespodzianki nie doszło...

W pierwszym secie Agrotrans dość niemrawo i zbyt spokojnie wchodził w spotkanie i set pierwszy spowodowany dużą ilością niewymuszonych błędów zakończył się wynikiem do 19. W pozostałych dwóch setach - również wygranych przez US do 20 oraz 23 sytuacja wyglądała nieco lepiej aczkolwiek końcówki setów zdecydowanie należały do studentów którzy nie dali sobie wydrzeć nawet jednego seta.

Podsumowując...można było pokusić się o nieco inny wynik jednak Agrotrans osłabiony brakiem dwóch zawodników nie miał zbyt wiele do powiedzenia w końcówkach. Fajnie zagrał Pablo na środku - kończył praktycznie wszystkie piłki. Bartek fajnie wszedł w mecz, inni również, ale na studentów to było nieco za mało. Uniwersytet - dużo lepiej technicznie poukładana drużyna przy czym w mojej opinii (opieram się wyłącznie na tym co zobaczyłem wczoraj) może mieć spore problemy w powtórzeniu ubiegłorocznego sukcesu jakim było wicemistrzostwo SALPS. W każdym razie ja oczekiwałem większego łomotu z ich strony ale...hmmm...czasem gra się tak jak pozwala przeciwnik więc może i było tak w dniu wczorajszym. Ja w każdym razie życzę im miejsca na pudle bo to młody zespół a na młodość trzeba stawiać ;)

Ze siatkarskim pozdrowieniem
soho

ranga spotkania Agrotrans - AZS US : otaguj mecz jako szlagierAgrotrans 0-3 AZS US