08 wt 18:30 Auto Kuler - Energetyk Gryfino
10 czw 18:30 Energetyk Gryfino - Auto Kuler
II etao o II ligę zagrają
14.05 pon 17:30 UKS Błyskawica - (Auto Kuler lub Energetyk Gryfino)
15.05 lub 17.05 mecz rewanżowy

dodał : Mat5, 06.05.2012, 22:23

08 wt 18:00 Auto Kuler - Energetyk Gryfino - godzina sie zgadza? z tego co widze, to Auto Kuler grał mecze o 18:30

dodał : soho, 06.05.2012, 22:25

juz sie zgadza...

dodał : Mat5, 06.05.2012, 22:48

ok dzieki za szybka odpowiedź

dodał : azazel123, 07.05.2012, 11:43

mecz eskperta z tieto normalnie na hali przy bolka?

dodał : Prezes, 07.05.2012, 23:21

Ekspert -Tieto 3:2 (34:32)(15:25)(22:25)(25:21)(15:10)
Chyba najlepszy mecz obu zespołów w tym sezonie. Już I set trwajacy 30 min dał
w sumie 66 pkt i wykończyl fizycznie grającego menago Eksperta Tomka Cierpicę
Ekspert miał na początku meczu gołą 6.Tieto przyjechało pełną 12.Drugi set to lanie dyszących gospodarzy do 15.Dojechał pracujący do g 20 7 zawodnik Eksperta i już w III secie była walka 22.Tieto na fali i wydawało się,że IV set będzie formalnością.Nic z tych rzeczy.Eksperci zregenerowali siły i powalczyli.
W V secie przy zmianie stron Ekspert prowadził 8:3, ale jeszcze Tieto podgoniło na 7:10. Stracili nastepnie 2 pkt i już gospodarze pewnie seta wygrali do 10.
W małych pkt lepsi przegrani, bo mają 113:111 i jutro sprawa otwarta. Ekspert znowu rozpocznie mecz 6, a 7 dopiero dojedzie. Czy nie za póżno to się okaże.
Wracając do meczu to było dużo dobrej, mocnej zagrywki i co ciekawe odbieranej na palce. Fajny prawie 2 godz mecz. Czy jutro będzie podobnie ?

dodał : K13, 08.05.2012, 16:40

Dzisiejszy rewanż także na Śmiałego?

dodał : K13, 08.05.2012, 17:12

Ach, Tieto trenuje na Bukowym. To pewnie raczej tam ten mecz..

dodał : rafal, 08.05.2012, 17:12

myślę, że chłopaki z Eksperta mogą dzisiaj nie podołać kondycyjnie. taki urok grania szóstką dzień po dniu. w drugim dzisiejszym meczu stawiam na Energetyka.

dodał : rafal, 08.05.2012, 20:43

3:2 dla Auto kulera. chyba wszystkie elementy siatkarskiego rzemiosła dzisiaj po stronie gospodarzy, ze szczęściem sufitowym włącznie;)

dodał : SAsia, 08.05.2012, 22:11

Auto Kuler - Energetyk Gryfino 3-2 (25:22, 20:25, 25:16, 19:25, 16:14) małe punkty 105:102 - sprawa wygrania dwumeczu pozostaje otwarta Pozdrawiam

dodał : K13, 08.05.2012, 22:17

A jak tam Ekspert, kto wie?

dodał : toc, 08.05.2012, 22:20

Ekspert Tieto 3:1. Ekspert zostaje w III lidze!!!!

dodał : K13, 08.05.2012, 22:29

Gratulacje Ekspert!
Niestety na Bukowe było mi za bardzo nie po drodze żeby obejrzeć to spotkanie, pomimo że opis pierwszego meczu zamieszczony przez Pana Prezesa mocno zaostrzył siatkarski apetyt

dodał : Prezes, 09.05.2012, 00:11

Tieto - Ekspert SI 1:3 (30:28)(22:25)(23:25)(25:27) po 1g 40 min gry.
Tym razem mecz poziomem nie zachwycił.Dużo zepsutych zagrywek.Wiele pkt zdobytych z przebijanych piłek na końcowe linie boiska, których nikt nie bronił.
Ataków z prawdziwego zdarzenia jak na lekarstwo.Takich obron w polu jak widzieliśmy w pierwszym meczu mozna policzyć na palcach jednej reki. Stawka dla obydwu drużyn spowodowała totalny paraliż.Tylko po kazdym secie zespoły przeliczały małe pkt,bo to mogło decydować o awansie,lub spadku.Najbardziej gospodarze skopali III seta kiedy w końcówce mieli 4 pkt przewagi i przegrali do 23. W IV secie rozlużnieni prowadzeniem w setach 2:1 goście dominowali wyraznie prowadząc 4, 5 pkt i niespodziewanie desperacko gospodarze doprowadzili do rownówagi i mieli nawet piłkę meczową. Niestety nie spisali się atakujący i z wlasnych błędów utrzymali Eksperta SI w III lidze. Gratulacje dla Eksperta, który w trakcie sezonu topniał w oczach kadrowo i był bliski sytuacji, że nie było pewności, czy na mecz uzbiera 6 ludzi. Tieto to natomiast drużyna niespełnionych nadzieji. Pełen skład, zawsze na meczu 12 zawodników, ładnie ubrani, zgrana ekipa, trenują także na swojej sali w tygodniu. Nie mogą jakoś już kolejny raz przedrzeć się do ligi wyższej. W sezonie zaliczają takie wpadki, które potem odbijają się na wyniku końcowym. Życzę im powodzenia w sezonie 2012/13, bo wprawdzie są brązowymi medalistami tegorocznej edycji,ale ten zespół stać na więcej.

dodał : d8wid, 09.05.2012, 09:53

Możemy liczyć na zdjęcia na stronie z meczu Auto Kuler - Energetyk?

dodał : Mat5, 10.05.2012, 20:50

3:1 dla Energetyka

dodał : rafal, 10.05.2012, 22:18

brawo Gryfino

dodał : Prezes, 11.05.2012, 08:31

Energetyk Gryfino - Auto Kuler 3:1 (25:22)(22:25)(25:15)(25:16)
Po dwóch setach sprawa była jeszcze otwarta.Od początku III seta zdecydowana dominacja gospodarzy. Demolowali Kulera zagrywką i już nie było wątpliwości,który z zespołów zmierzy się z UKS Błyskawica. Po raz kolejny I zespół IV ligi nie przebije się do II ligi w ciągu jednego sezonu.
Przed nami jeszcze ostatni dwumecz o prawo gry w następmym sezonie w II lidze mężczyzn.Z uwagi na to,że jeszcze trwają matury i sala na Hożej w pon będzie jeszcze zajęta, pierwszy mecz rozegrany zostanie na Hożej we wt 15.05 prawdopodobnie o g 17.3o.Być może godz tego meczu zostanie opóżniona,ale narazie jeszcze to nie jest pewne. Rewanż zgodnie z planem w Gryfinie w czw 17.05 o 18.3o.

dodał : Mat5, 15.05.2012, 22:42