dodał : Tiger o 21:52

Facebook logo
Google+ logo
0dodaj zdjęcia
Na ul.Hożej odbył się kolejny pojedynek o jakże cenne teraz punkty dla JW.1479 i UKS Błyskawicy. W ubiegłym tygodniu wygrała Błyskawica pokonując swoich przeciwników nie tracąc seta. Tym razem losy potoczyły się inaczej...

W pierwszym secie do wyniku 12:12 obie drużyny szły łeb w łeb. Obie drużyny zdobywały więcej punktów z błędów przeciwnika, niż ze swojej zasługi. Dużo popsutych zagrywek, błędów w ataku i bloku. Brak formy wydawał się opanować obydwie drużyny lecz w przełomowym momencie gdy JW zdobyła 13 oczko zaczeła się pogarszać gra Błyskawicy. Wojskowi prowadzili 2 lub 3 przez następną połowę tego seta, gdy pod koniec zawodnicy UKS nagle się obudzili i doprowadzili do stanu 22:22. Niestety nie zdołali wygrać tego seta.24:26 wygrali przyjezdni.

Początek drugiego seta to powtórka z rozrywki. Wyrównana walka, ale tym razem w połowie seta na prowadzenie wysunęła się Błyskawica.Prowadzili 22:17 gdy nastąpił przestój. Zero bloku, zagrywki i odbioru. Wojskowi za to mocnym atakiem i skuteczną zagrywką szybko dogonili gospodarzy wygrywając tego seta do 23.

Trzeci set odbył się pod dyktando przyjezdnych. W początkowej fazie seta Błyskawica podejmowała jeszcze walkę lecz gdy Wojskowi choć trochę wysuneli się na prowadzenie odrazu zrezygnowali. Gdy JW zbliżała się do zakończenia tego meczu trener UKS Edward Wojnecki poprosił o czas i wbił trochę walki w swoich zawodników. Ostatecznie gimnazjaliści zdołali dogonić coraz lepiej grających przeciwników lecz nie zdołali wygrać tego seta, przegrywając do 23.

ranga spotkania UKS Błyskawica - JW. 1749 : otaguj mecz jako szlagierUKS Błyskawica 0-3 JW. 1749, rozegrany awansem (oryg. 14.04.2008)

115

Komentarze do artykułu :

dodał : soho, 31.03.2008, 20:48

Gładkie zwycięstwo żołnierzy...Gratulacje

dodał : Roles, 31.03.2008, 20:49

jestem w szoku...JW wzmocnione? Damian wrócił?

dodał : endy13, 31.03.2008, 20:54

nie było takiej konieczności aby ściągać Damiana wystarczył powrót rozgrywającego. Reszta to tylko chęć rewanżu za ostatni mecz

no i apetyt na jakże cenne 3 pkt-y

dodał : endy13, 31.03.2008, 20:56

no i dzięki Soho za gratulacje na pewno zdopingują przed jutrzejszym meczem z Megawatem. POZDRAWIAM

dodał : soho, 31.03.2008, 20:57

W związku z tym, że mecz był rozegrany awansem informuję, że tabela zaktualizuje się dopiero w dniu właściwego terminu czyli 14 kwietnia...przepraszam za niedogodność

dodał : Roles, 31.03.2008, 20:58

no i wszystko jasne, JW brakowało rozgrywacza...gratulacje Panowie i samych zwycięstw życze.

dodał : endy13, 31.03.2008, 21:04

dzięki ale jutro gramy ostatni mecz w tym sezonie

dodał : Roles, 31.03.2008, 21:09

a no tak rzeczywiscie, nawet nie spojrzałem sorry, szybko konczycie sezon, nam jeszcze 3 mecze zostały do zagrania, to do zobaczenia w przyszłym sezonie w drugiej lidze...:)

dodał : endy13, 31.03.2008, 21:13

mam tylko słodką nadzieję że pozbieracie się ze składem i z Błyskawicą nie będzie niespodzianek ?????

dodał : endy13, 31.03.2008, 21:14

jak czytałem macie jakieś problemy ????? ale i tak wierzę że dacie radę wydrukować 3:0 na swoją korzyść

dodał : endy13, 31.03.2008, 21:16

czekam na refleksje z meczu kolegów z drużyny /chyba nie przelewacie radości w kufel ?/

dodał : Roles, 31.03.2008, 21:26

spokojnie my nie handlujemy (chyba ze ktos zaoferuje baaardzo duzo:D) wiec chcemy wszystko wygrac:)

dodał : endy13, 31.03.2008, 21:35

i tak trzymać - cała nasza drużyna trzyma za was kciuki. Jak już wy zaczniecie fisiować to faktycznie zrobi się nieciekawie na górze tabeli. Więc nie pogarszajcie swoich statystyk i do przodu po 3:0. POZDRAWIAM

dodał : kowal, 31.03.2008, 21:53

nie bedzie zadnego handlowania jw nalezy sie miejsce w 2 lidze i wygramy ten mecz z błyskawica ale jest jeden warunek... mam miec uregulowany stosunek do słuzby wojskowej nie wiem załatwcie mi jakies zaswiadczenie czy co tam trzeba hehe

dodał : soho, 31.03.2008, 22:02

sety do 24, 23, 23...za gładko to nie było
Ja bym jeszcze nie dzielił skóry na niedźwiedziu...
JW jedzie do elektrowni a tam potrafi przegrać każdy, bo Megawat to dobra drużyna a Błyskawica poza Cafe Duo raczej problemu z odniesieniem zwycięstwa mieć nie będzie...
Oj żeby nie pokarało hehehehe....

dodał : wyga, 31.03.2008, 22:27

endy13 ja w tej samej sprawie co KOWAL uregulowany stosunek do służby wojskowej. Boje się bo właśnie studia skończyłem:-) GRATULUJE. I spoko Błyskawica nie wygra chyba że oni mi to załatwią:-))))

dodał : Roles, 31.03.2008, 22:29

muszę powiedzieć, że nie doceniałem pomysłowości kowala:D, w związku z tym co napisał...przyłączam się również:D na jakoś trzeba sobie radzić co nie...:P

dodał : Kagnax, 31.03.2008, 22:39

Ładny mecz byl. Chlopaki z blyskawicy troche sie podlamali psychicznie bo chyba nie wierzyli ze i my potrafimy zrobic sobie doping:) troche moim zdaniem zabraklo im doswiadczenia ale napewno jak nie w tym to w nastepnym beda w 2 lidze. gratuluje im dobrej walki.
Szkoda ze nasz rozgrywajacy wyleczyl sie dopiero na ten mecz bo gdyby zrobil to wczesniej to napewno mieli bysmy mniej porazek.

Dziekuje wszystkim za gre.

dodał : Monastor, 31.03.2008, 22:55

Nooo, nie spodziewałem się
Gratulacje dla żołnierzy. Fajnie, że forma wróciła. Jak się rozprawicie z Megawatem to Błyskawica będzie miała bardzo duże problemy z awansem. Nie wiem komu teraz życzyć powodzenia... chyba obydwu drużynom. W siatkówce szczęście jednych to niestety nieszczęście innych... ale przez to właśnie siatkówka jest taka ciekawa

dodał : Roles, 31.03.2008, 23:04

w koniec końcem i w ostatnim meczu może być tak, że to Łobez będzie "bankierem" i będzie trzymał tablice z napisem "WEJŚCIE", sami zdecydujemy kto wejdzie:D hehe jak ja kocham ten sport:D

dodał : endy13, 01.04.2008, 17:23

Błyskawica sama w sobie jest dobrym i ułożonym zespołem może problem z porażkami tkwi w podejściu trenera ????? / sam byłem świadkiem zdarzenia po którym nie wiem czy bym się pohamował z ripostą w stronę linii bocznej- no ale my nie mamy trenera i sami się wspieramy przez duże W/

05.10.2016, 09:07

22.09.2016, 13:06

22.09.2016, 11:28

15.09.2016, 21:08

14.09.2016, 17:53