• 6019 dni działalności portalu

4

kwi

2008

Wczoraj na hali przy ulicy Rydla odbył się bardzo ważny mecz, który decydował o rozstawieniu drużyn w czołówce trzeciej ligi. Błyskawica za sprawą zwycięstwa 3:1 zapewniła sobie drugie miejsce premiowane awansem.

Zawodnicy UKS-u znacznie lepiej rozpoczęli mecz od swoich starszych rywali. Za sprawą skutecznych ataków i kiwek odskoczyli na parę punktów. Utrzymując przewagę wygrali seta do 22. Druga partia bardzo podobna do poprzedniej. Znowu lepszą grą popisywali się zawodnicy trenera Wojneckiego. Tym razem wynik do 23. Wydawało się, że kolejna odsłona meczu będzie już tylko formalnością. Nic jednak bardziej mylnego! Wtedy właśnie inicjatywę przejęli gospodarze. Przełamując gimnazjalistów zwyciężyli do 21. Wszyscy zaczęli się zastanawiać, czy dojdzie do powtórki z pierwszego meczu. Wtedy właśnie Błyskawica wygrywając 2:0 ostatecznie uległa 2:3. Młodzi siatkarze tym razem jednak nie pozwoli sobie odebrać zwycięstwa i zakończyli cały mecz w czwartym secie.

ranga spotkania Straż Pożarna - UKS Błyskawica : otaguj mecz jako szlagierStraż Pożarna 1-3 UKS Błyskawica, przełożony z 13.03.2008