• 6037 dni działalności portalu

15

kwi

2008

SKP SIDOR - Asprod 3:1 ( -25, 22, 16, 22 ). Znowu mała sensacja. Chociaż w Typerze właśnie taki wynik obstawiłem, ale tylko dlatego, że to grał mój zespół. Co ja prorok? Znowu trafiłem. A jeżeli chodzi o sam mecz to naprawdę był na dobrym poziomie w naszym wykonaniu. Na szczęście w drużynie nowo kreowanego I ligowca nie było Tomka Dębowskiego i to trochę nam pomogło w odniesieniu tego sukcesu...

Pierwszy set jak widać to bardzo wyrównana walka od początku. Końcówkę dobrze pamiętam, bo Asprod prowadził 24:22. Jednak po chwili było 25:24 dla nas. Niestety trochę "galarety" w nogach i seta mamy w plecy. Przed meczem cichutko myśleliśmy, że może uda się zdobyć 3 oczka na liderze i trochę jeszcze namieszać przed końcem tej ligii. Jednak ta odsłona pokazała, że lider nie zamierza położyć się na parkiecie i czekać, aż my ich dobijemy. Jednak postawa naszego zespołu zwiastowała emocje w kolejnych odsłonach tego meczu. Pamiętaliśmy, że w I rundzie wszystkie sety przegraliśmy z Asprodem na przewagi do 24,23,24. Więc jakiś sposób musieliśmy znaleźć na ten zespół. Tymbardziej, że Artur przybył ze swoim ojcem i "swoją dziewczyna" (oj fajna ta jego panienka. Sebastian też na to spotkanie przywiózł swoją żonkę (oj też cudo dziewczyna) i trzeba było pokazać się publiczności. Każdy musiał więc pokazać, że ma j....ja.

Drugi set też bardzo zacięty do stanu 22:21 dla nas. Potem parę dobrych zagrywek, ataków i set kończy się naszą wygraną do 22. Poczuliśmy, że mamy "zwierzynę" w klatce i teraz trzeba tylko dopaść i "dobić"

Trzeci set był tego wyraźnym przykładem. Wygraliśmy gładko do 16 prowadząc od początku (8:0) i tak dowieźliśmy ten set zwycięsko do końca. W tym secie zagrali wszyscy co przyszli na mecz.

Czwarty i jak okazało się ostatni set to znowu zdecydowana przewaga gospodarzy. Pamiętam tylko, że było 17:13 dla nas, potem 19:13. Jednak chwilowe rozprężenie i związane nogi (przecież mogliśmy wygrać za 3 oczka( i robi się w końcówce 22:21 dla nas. Jednak zimna krew i spokojne rozegranie Szymka i jest 25:22. To co zakładaliśmy przed spotkaniem (ciche marzenie - 3 pkt) stało się faktem. Gdyby nie fatalna I runda to teraz bylibyśmy w gronie zespołów aspirujących do awansu. Jednak i tak jest spory postęp w naszej grze, pomimo 4 kontuzji czołowych zawodników naszego zespołu. Trudno kogokolwiek wyróżnić w naszym zespole. Chyba, że moją postawę. Pre ataków i plasów to była klasa. Dzisiaj miałem psudo na boisku "emeryt" ponieważ od dzisiaj jestem właśnie emerytem i wniosłem niemały wkład w sukces zespołu. Dobra, przestaję się podniecać swoją grą i powiem tylko, że cały zespół zagrał dzisiaj super. I za to chciałbym podziękować chłopakom. Drużyna przyjezdna jak zwykle kultura na boisku, żadnych zgrzytów i tak powinno być w każdym meczu tej ligii. Dzisiejsza porażka Asprodu może spowodować walkę o pierwsze miejsce pomiędzy dwoma czołowymi zespołami tej ligii. Jednak w przekroju całego sezonu uważam, że słusznie Asprod awansował o szczebel wyżej i tam zweryfikuje w kolejnym sezonie swoje umiejętności. Chyba nie są na straconej pozycji, bo siłę ataku mają naprawdę wielką. Marcin Bąblowski, Tomek Dębowski i zawodnik z nr 20 to niesamowite "ciosy".

Zawody bardzo dobrze (jak zwykle ) prowadził Hubert.

Pozdrawiam wszystkich - emeryt Strażak

dodał : Paulaaa_4, 15.04.2008, 23:32

:))) Mecz podobał mi się bardzo, jestem zachwycona grą Pana Strażaka -Emeryta, ale ..najbardziej podobał mi się ten najwyższy..w grze i wizualnie rowniez, a ta dziewczyna siedząca na ławeczce i kibicująca to ponoć bardzo fajna.Pozdrawiam całą drużynę SKP SIDOR. )))))))

dodał : maddox, 15.04.2008, 23:37

gratulacje dla naszej druzyny, dzisiaj faktycznie pokazalismy jaja na boisku, potrafimy wygrac z kazdym nawet z przyszlym pierwszoligowcem( gratuluje - zasluzyliscie na to chlopaki ), a kobiet na trybunach niech nam zazdrosci caly salps:) pzdr

dodał : Blaszany, 15.04.2008, 23:39

:) Sidorowi gratuluje wygranej i zycze jak najlepiej. Zaluje, ze nie moglem dzisiaj przyjsc na mecz do Was, ale coz macie jeszcze jeden do rozegrania i nie omieszkam nie przyjsc na niego. Strazakowi zycze fajnej i spokojnej emerytury(cieplo sie robi i dzialeczka?). I proponuje popatrzec na swoj zespol, a nie asprodu, bo bardziej mi sie podoba wasza gra niz innych ligowcow, jak mielibyscie pierwszy sklad do dyspozycji przez caly sezon, to byscie Wy byli na pierwszym miejscu. Pozdrawiam.

dodał : strazak, 15.04.2008, 23:48

Blaszany jesteś wielki. Masz karnet na imprezy na moją działkę

dodał : adichol, 16.04.2008, 14:06

gratuluje chlopaki.nie spodziewalem sie takiego obrotu sprawy.szkoda ze salps z wami wygral bo byscie sie jeszcze liczyli w walce o awans:) chociaz jeszcze nie wszystko stracone:)a co do kobiet to zawsze wiedzialem ze SIDOR na potencjał. pozdro

dodał : Blaszany, 16.04.2008, 16:53

Amen...

dodał : m4rc1n, 22.04.2008, 15:23

Ty Blaszany szkoda ze sie juz nie spotkamy w lidze bo uwierz mi, ze z checia bym znowu z wami wygral i mozesz juz skonczyc z tymi komentarzami na temat Asprosu. Bo dostaliscie w dupe i nie ukryjesz tego ...

dodał : Blaszany, 22.04.2008, 18:58

Irytuje Cie, nie? To dobrze, bo tak ma byc! I nigdy nie mow nigdy, zawsze mozemy sie spotkac na boisku - nawet za rok w II lidze, tez zaluje ze awansowaliscie. Meczu z nami nie wygraliscie, bo w pierwszym meczu my zdobylismy wiecej malych punktow od Was, a druzyna ktora zdobywa wiecej punktow jest lepsza, a co do drugiego meczu to spuszcze na Wasze "zwyciestwo" kurtyne milczenia i uwierz mi, ze nie chcialbym wygrywac w takim stylu jak Wy. Na pewno nie bylisicie druzyna godna pierszego miejsca w lidze. Koncze definidywnie temat Asprodu.

dodał : obserwator, 22.04.2008, 21:31

Oj Blaszany blaszany Ty i te twe wywodu. Odrazu napisze ze nie jestem zawodnikiem Asprodu. Czlowieku Ty chyba powinienes sie wyleczyc z tego Asprodu, jezeli piszesz ze nie zasluguaj na 1 miejsce to kto wedlug Ciebie, moze wy:) (podobno na poczatku sezonu byliscie tak typowani i moze teraz Ci glupio) Bebenku oceniasz ich na podstawie jednego czy dwoch meczow z wami ktore na dodatek wygrali:) Trzeba bylo sie wybrac na inne ich mecze i popatrzec na fajna siatkowke, pewnie gdyby nie kontuzja rozrywajacego i brak miedzy innymi w powyzszym meaczu przewaga w tabeli byla by wieksza.

dodał : Roles, 22.04.2008, 22:10

blaszany...tak na marginesie w siatkówkę wygrywa ten kto wygra wcześniej 3 sety niż zrobi to przeciwnik:P i tzw. małe punkty mają tutaj g***o do rzeczy:) możesz wygrać seta do choćby 0 nawet a przegrać pozostałe 3 na przewagi i co...? jesteś lepszy bo masz lepsze małe punkty...he he he nie rób z siebie tutaj jeszcze większego /.../- tu wpisz sobie sam...niż jesteś. pozdro i mała rada...zapisz się na jakieś seanse, na których terapeuta będzie Cię karmił wypiekami firmy Asprod...:D powinno pomóc:)

dodał : Blaszany, 22.04.2008, 23:02

Obserwatorze drogi na pewno PAM, Sidor, nawet Dezerterzy - to ekipy lepsze od Asprodu, ale tabela niestety nie jest adykwatna do umiejetnosci tego zespolu. Co do AR-ki, to duzo ludzi wrozylo 1 lige, ale niestety mamy potencjal, a nie potrafimy go wykorzystac, zreszta czesto jestesmy przed meczem zdekompletowani. Denerwuje mnie to, ze Asprod uwaza sie za najlepsza druzyne tych rozgrywek. W meczu z nami mieli wielkie szczescie (tu mowimy o pierwszym meczu), a drugim nie wspomne, bo ja nie chcialbym tak wygrywac - mam honor i wstyd by mi bylo. Teraz Ty Roles - siatkowka to nie pilka nozna, nie zawsze wygrywa lepsza druzyna, ktos kiedys mi powiedzial, ze lepsza druzyna zdobywa wiecej punktow - tu nie masz prawa komentowac, bo powiedziala to osoba o sporych wiadomosciach o tym sporcie. Reszte Twojego posta omine szerokim lukiem, bo nie chce kolejnej zadymy na forum - nie mam po prostu czasu.

dodał : Blaszany, 22.04.2008, 23:03

A i nie oceniam ich na podstawie dwóch meczy, spokojnie Dobranoc.

dodał : Roles, 22.04.2008, 23:08

ok w takim razie życzę Twoim drużynom jak największej liczby punktów w meczach...:D ja jednak wolę wygrywać sety a co za tym idzie mecze...niż cieszyć się, że jestem "lepszy" bo zdobyłem więcej punktów a rywal wygrał bo miał fart hehe

dodał : Roles, 22.04.2008, 23:11

a kto Ci powiedział, że w piłkę nożną wygrywa lepszy...? gdyby tak było to co 4 lata MŚ zdobywała by Brazylia:D, więc małe przypomnienie...w piłkę nożną nie wygrywa drużyna lepsza tylko ta co strzeliła przynajmniej jedną bramkę więcej niż przeciwnik:D

dodał : Blaszany, 23.04.2008, 23:13

Widzisz Roles, siatkowka to dziwny sport... Tu nie zawsze wygrywa lepszy, czasami wygrywa ten co ma wiecej szczescia, a szczescie trzeba umiec sobie zorganizowac (tak, mam tu na mysli jakies drobne wałki). Z ta pilka nozna chodzilo mi o porownanie do siatkowki w kwesti, ze tam padaja bramki, a w siatkowce male punkty, a za nimi sety.

dodał : miko, 23.04.2008, 23:32

Do Blaszanego- uważaj ostatnio złom w górę. Tylko się nie obrażaj- to tylko taki żart pod publiczkę. Jeśli chodzi o Asprod , to moim zdaniem- zdecydowanie najlepsza paczka 2 ligi- choć w tym kształcie- zdecydowanie za słaba by odegrać znaczącą rolę w 1-szej.

05.10.2016, 09:07

22.09.2016, 13:06

22.09.2016, 11:28

15.09.2016, 21:08

14.09.2016, 17:53