kwi

2008

Ładny mecz na zakolu

dodał : mailwash o 23:54

Dzisiejsze spotkanie ostatnie w tabeli 2giej ligi Spajkera i AZSu Akademii Rolniczej skończyło się wynikiem 3:2 dla gospodarzy. Mecz obfitował w ładne akcje z obu stron...

Pierwszy set dla Akademii rolniczej. Chodź gra toczyła się na dość wyrównanym poziomie - nieznaczne prowadzenie gospodarzy, w końcówce udało się przeciwnikowi odskoczyć i przegraliśmy pierwsza partię.

Druga odsłona to o wiele lepsza niż w pierwszym secie gra Spajkera, dużo asów serwisowych i tym razem akademicy zostali w tyle na tyle, że nie udało się na koniec nawiązać walki.

Trzeci set bardzo wyrównany w końcówce stan po 24 niestety konsekwencja w grze AR przyniosła im zwycięstwo. Bardzo ładną serią zagrywek popisał się zawodnik z numerem 6 w AR(o ile dobrze pamiętam).

4ty set trochę dziwny - prowadzenie AR dość długie, natomiast w końcówce Spajker odrabia straty i ostatecznie dochodzi do Tie breaka.

W ostatnim secie najpierw 4 punktowe prowadzenie przyjezdnych, niestety stracone i dochodzi do remisu 5:5. Panowie z AR zdobywają jeszcze 3 punkty i zmiana stron przy 2 punktowym prowadzeniu gospodarzy. Końcówka obfitowała w bardzo długie i ładne wymiany z których częściej zwycięsko wychodzili gracze AR, przy stanie 14:10 Spajker nadrabia jeszcze 2 czy 3 punkty ale ostatecznie przegrywa to spotkanie 3:2.

Mecz odbył się w bardzo miłej atmosferze, bez przemocy :P i w duchu fair play :) Sędzią spotkania był Pan Maciej Maciejewski. Pozdrowienia zarówno dla niego jak i chłopaków z ARki :)