2007

Facebook logo
Google+ logo
0dodaj zdjęcia
Mecz w 3 odsłonach. Obydwie drużyny miały ochotę na zwycięstwo w meczu na szczycie...

Pierwszy set to odskok Poczty na kilka punktów i kontrolowanie wyniku do samego końca. Po słabszym początku, pozostała część seta to dobra gra obydwu drużyn.

Drugi set to bardzo słaba gra Poczty. Nie przypominała tej samej drużyny z pierwszego seta. Brak przyjęcia, nieskuteczne ataki oraz zerowa gra w polu. Espadon bez dużego nakładu sił gładko wygrał seta.

Trzeci set to kontynuacja poprzedniego. Masowo popełniane błędy. Poczta stała i czekała jakby na koniec seta.

Czwarty set to zwrot o 180 stopni w grze Poczty. "Pocztowcy" poczuli widmo porażki i diametralnie zmienili styl gry. Na boisko wyszli zmobilizowani i pewnie wygranej seta. Espadon był lekko uśpiony po dwóch gładko wygranych setach. Gra w ataku i asekuracji dała Poczcie wygraną i powrót do gry.

Tie-break był naprawdę widowiskowy. Początek seta to walka punkt za punkt. Po takiej grze Poczta po kilku blokach oraz dobrych kontrach wyszła na prowadzenie, którego nie oddała do samego końca.

Dzięki temu Poczta Enterprise wraz z Asekuracją są niepokonane w 1 lidze.

Komentarze do artykułu :

dodał : soho, 21.11.2007, 22:28

Poczta zmierza wielkimi krokami do pierwszego złota w rozgrywkach SALPS...gratulacje dla całej drużyny

dodał : strazak, 21.11.2007, 23:06

Mnie się mecz dwóch czołowych drużyn nie podobał. Poczta ma dużo zawodników, lae brak im trenera. Nie wykorzystują potencjału wszystkich zawodników. Fiodor wszystkiego nie załatwi. Bardzo mało wykorzystywany jest Węglarek i Kris. Jak zaczną grać naprawdę kombinacyjnie to mistrzostwo murowane. A Espadon? Bez wszystkich graczy o mały włos wygrałaby to spotkanie. Kąsali gospodarzy. Grają bardzo cwanie i w wielu meczach to wystarcza. Dzisiaj zabrakło szczęścia, a byłaby niespodzianka. Mimo wszystko mecz warto było zobaczyć. Pozdrawiam

dodał : soho, 21.11.2007, 23:15

a jesli mozna wiedziec to kto nie gral w espadonie ?

dodał : flora, 22.11.2007, 00:45

Strażak chyba zbyt krytyczny Poza I setem gra stała na dość dobrym poziomie a kilka akcji po obu stronach mogło zrobić wrażenie. Ciekawe spotkanie.

dodał : many, 22.11.2007, 01:51

Sedno tego meczu wyłozył Strażak. Poczta z takim potencjałem powinna zmieść Espadon w trzech krótkich setach. I pierwszy set tak się potoczył - Espadon wyszedł na drenianych nogach, jakby nierozgrzany, rozkojarzony , zrezygnowany ...zrobiło się 8:2 i poleciało. Od drugiego Pocztowcy za bardzo jednak chcieli wygrać mięśniami a za mało głową. I weterani z Espadonu grając więcej pomyslunkiem i cwaniactwem /z braku armat/ wygrali dwa sety koncertowo.. obijając ręce, plasując , kiwając i strasząc blokiem. Swoje dokladał Siwy jak zwykle bombardujący na skrzydle. Ale jednym Siwym meczu się nie wygra. Z uplywem czasu oldboye Espadonu zaczęli tracić siły a Poczta zaczęla wykorzystywac swoje atuty /znakomita gra zawodnika z nr 8 / i.. długą ławkę. W sumie mecz wart obejrzenia. Espadon bez Mirka, Stryjka i młodego Kamila, ktory miał być drugą armatą na skrzydle a zagrał chyba tylko kilka treningów i jeden mecz... by załatwić sobie wiązadła w jakiejś gierce na pipidówce i wyłaczyć się z siatkówki. Szkoda, drugi dobry atakujący dałby Espadonowi wygraną. Ale w obecnej sytuacji kadrowej dobry i jeden punkt.
I jeszcze jedno: szkoda , że pomysl na wykorzystanie Sławka do wzmocnienia pola przyszedł nam do glowy dopiero na pianie .. hehe... prawda Franc ??

dodał : soho, 22.11.2007, 08:44

To prawda...Siwy sam meczu nie wygra a brak Stryjka w tej drużynie to poważne osłabienie bez wątpienia...
No ale cóż każda druzyna ma lepsze i gorsze mecze
Może w rewanżu Espadon zbierze całą ekipę i udowodni jaki drzemie w nim potencjał ?

dodał : soho, 23.11.2007, 14:08

To jakby dało radę to sklonuj nam do Polmotoru jednego Siwego

dodał : rolo, 23.11.2007, 14:31

paparazzi byli od konkurencji my niestety nie zdołaliśmy dotrzeć na ten mecz obiecujemy poprawić się w przyszłości

dodał : soho, 23.11.2007, 14:58