• 6033 dni działalności portalu

9

paź

2008

SKP SIDOR - Cafe Duo Łobez 0:3 ( -21, -24, -25 ). Szacunek dla beniaminka. Ograli nieobliczalny zespół Sidora. Po wynikach w poszczególnych setach widać jednak, że walka nie była do jednej bramki.

Pierwszy set to prowadzenia gości 4:0, ale w miarę upływu czasu , gospodarze dochodzili. Jednak zdarzały się przestoje w grze Sidora i set zakończył się sprawiedliwym wynikiem. Chciałbym zaznaczyć, że w drużynie gospodarzy zabrakło trzech zawodników z pierwszej szóstki. Brak dwóch środkowych był chyba decydującym elementem słabszej gry gospodarzy. Łukasz i moja osoba niestety nie zastąpili godnie Artura i Sebastiana, chociaż staraliśmy się jak umieliśmy.
Drugi set to już walka na całego. W pewnym momencie prowadziliśmy 11:8, by po krótkiej chwili przegrywać 12:11. Jednak końcówka seta była nasz do stanu 23:21. Niestety zepsuty serw i robi się 23:22. Udany atak Pawła i jest 24:22 dla nas. Znowu koszmar - zepsuta kolejna zagrywka i goście wygrywają seta do 24. W tym secie Bodzio i Paweł atakują naprawdę skutecznie. Gdyby nie zepsute zagrywki w tym secie, a było ich 4 to kto wie jak by wyglądała końcówka. Ale widocznie nie byliśmy dzisiaj przygotowani na zwycięstwo.
Trzeci set to znowu walka i znowu ta końcówka. Niestety przegrana do 25. W przekroju całego meczu chyba należał nam się conajmniej jeden set. Ale trudno, beniaminek nie okazał się dzisiaj łaskawy i w tym składzie nie dał nam tej przyjemności wygrania nawet jednego seta. Drużyna z Łobza grała praktycznie całym składem. Roles i jego zmiennik na rozegraniu sprawiali nam wiele zamieszania. Szczególnie dla mnie. Środkowy to nie jest moja pozycja przy wadze 122 kg. Jednak i mnie zdarzały się kończące ataki, co uważam za sukces z dobrym przeciwnikiem. Teraz miesiąc rozbratu z siatkówką w moim wykonaniu ( sanatorium ).
Z dzsiejszej postawy mojego zespołu jestem zadowolony. Jednak nie do końca, bo wynik 3:0 w plecy to nie zaszczyt. Ale nie jest źle. Zresztą w tamtym roku na początku było podobnie. Przy pełnym składzie zespołu jestem spokojny o pozostanie w tej bardzo mocnej lidze. Ale czy zbierzemy się w końcu całym składem. Za tydzień GROM na rozkładzie. I nie będzie to łatwy przeciwnik. Jeszcze raz gratuluję przeciwnikowi zwycięstwa, a swoim chłopakom dobrej postawy na parkiecie.

dodał : suchystraz, 06.10.2008, 13:26

Jestem ciekawy jak w tym sezonie zagrają chłopaki z Łobza i czy uda im się poprawić ubiegło sezonowy rekord wygranych meczy bez straty seta. Powodzenia

dodał : Roles, 06.10.2008, 13:46

Fakt w ubiegłym sezonie sety traciliśmy tylko z JW i Błyskawicą ale Strażacy w obu meczach nieźle dali nam się we znaki swą dobrą grą. Teraz na żadne passy meczów bez straty seta nie ma raczej co liczyć, poziom w II lidze znacznie wyższy niż w III więc skupiamy się na meczach a nie na setach;). Pierwszy mecz to dla nas wielka niewiadoma bo w tym składzie zagramy pierwszy raz od maja więc spodziewać się można dosłownie wszystkiego tym bardziej, że przeciwnik to górna połówka tabeli ubiegłorocznej II ligi.

dodał : dvoorek, 06.10.2008, 14:49

Wygrają Ci Rolesowcy? :>

dodał : joda, 06.10.2008, 15:51

Teraz z Pawłem (exKamar) wygrają ligę. Zdziwi mnie inne rozwiązanie.

dodał : lesheck, 06.10.2008, 21:32

Byłbym daleki od stwierdzenia że to dzieki Pawłowi wygramy ligę, chociaż nie twierdzę że w jakimś stopniu pan exKamar do naszych ewentualnych zwycięstw sie przyczyni...

dodał : Roles, 06.10.2008, 21:55

Liczę, że Klepy będzie naszym sporym wzmocnieniem, szczególnie w poczynaniach na siatce, ale od deklaracji, że wygramy II ligę jestem daleki, choć nie ukrywam, że aspiracje zgłaszamy a co z tego wyjdzie to się okaże na koniec sezonu.

dodał : lesheck, 06.10.2008, 22:02

No wlasnie o to mi chodzilo:P

dodał : rafal, 06.10.2008, 22:26

w 3...

dodał : rafal, 06.10.2008, 22:28

drugą moze kiedys w sumie tez wygramy w ogole zauwazylem ze jest potworny ruch w serwisie, 70 ogladajacych strone, duuzo komentarzy itp itp... to dobrze

dodał : soho, 06.10.2008, 23:17

No i proszę...mamy kolejny szlagier...przypominam że poprawne trafienie w tym spotkaniu liczy się podwójnie i można "zarobić" aż 6 pkt

dodał : maddox, 08.10.2008, 00:49

swoja droga to nawet spotkania ligi mistrzow nie zaczynaja sie o 21:D , powodzenia SIDOR, kuuuuuuuu....a szkoda ze nie moge byc na meczu

dodał : mailwash, 08.10.2008, 21:55

na razie 2:0 dla Łobza

dodał : piorunpower, 08.10.2008, 21:57

mecz wyrównany czy do jednej bramki

dodał : lesheck, 08.10.2008, 22:24

Wygrana 3:0 w naszym stylu - błędy, błędy, błędy a potem gonić w końcówce:P Szacunek dla zawodników Sidora po nie przestali walczyć do końca:)

dodał : strazak, 09.10.2008, 00:29

Koledzy z zespołu, błagam przychodźcie na mecze, bo ja dzisiaj wróciłem od lekarza, który mi zabronił grać w siatkówkę. Mam tak zajechany kręgosłup, że pisząc relację z meczu boję się wstać i położyć do łóżka, a żona czeka. Ja też, aż uśnie i nie będę spełniał dzisiaj obowiązków małżeńskich (haha). Młodzież przychodźcie bo ja się zajadę na parkiecie. Ja mogę wejść na końcówki setów, albo na parę piłek w meczu. Tyle grania to jak powiedziała Pani doktor - zabójstwo dla mojego kręgosłupa. Ale człowiek zachowuje się jak młokos i śmiga ponad godzinę na parkiecie, a potem zdycha. Trudno, jednemu zabraniają palić papierosy, a on dalej jara. Inny ma zakaz grania, ale gra itd. Pozdrawiam i wczołgam się zaraz do wyra. Dobrze, że człowiek jest na emeryturze i nie musi rano śmigać do pracy. Poleżę, wypocznę, sturlam się z wyrka i koło południa już będzie ok. Pozdrtawiam

dodał : strazak, 09.10.2008, 00:36

Roles , zrzuć parę kilogramów, bo będziesz tak jak ja pisał takie komentarze. Masz godnego następcę. A swoją drogą to i tak mnie dzisiaj poganiałeś. Kg przybyły, ale paluszki dalej masz super. Szkoda, że Typerze zarobiłem 0 pkt. Spodziewałem się naszego lepszego składu. Macie fajną paczkę. Nikt z ławki rezerwowych nie narzeka, że nie gra. Wyczuliście nas i pograł cały Wasz skład. Jeszcze raz wyrazy szacunku

dodał : Blaszany, 09.10.2008, 01:32

Szkoda, że przegraliśmy. Gratuluje chłopakom z Łobza, bo paczke maja fajna i nie jeden mecz jeszcze wygraja. Szkoda tych dwoch setow na przewagi, ale taka jest siatkowka. Lipa, ze nie bylo dzisiaj nominalnych srodkowych, bo wtedy mogloby byc naprawde bardzo ciekawie acz kolwiek wydaje mi sie, ze mecz mogl sie podobac. Dobranoc i do zobaczenia na parkiecie.

dodał : pindziuch82, 09.10.2008, 10:30

Brak Artura na środku to tak jak byście grali w 4 drogi sidorze karzdy przecież wie ze łapie on piłke na 2 piętrze i tak samo blokuje no i plus drugi środkowy, szacunek dla strażaka ale bez nich to będzie wam ciężko w następnych meczach więc zbierajcie reszte ekipy i jazda bo czekamy na was (Hetman:)Wynik ciągle oscylował w zakresie remisu więc chyba nikt nie zaprzeczy że gdyby był pełny skład Sidoru to mecz był by w ich kieszeni.

dodał : Roles, 09.10.2008, 10:37

Co do meczu z mojej strony to graliśmy w tym składzie personalnym 1 raz od zakończenia ubiegłorocznej edycji SALPS-u i to niestety było widać, bo mecz przypominał raczej grę na błędy niż na zdobyte punkty. Niemniej są też powody do optymizmu. Fakt, że pograli wszyscy i udało się wygrać "na czysto" dobrze wróży na przyszłość a przecież liga dość długa więc meczy a zarazem okazji do grania sporo. Mateusz (mój zmiennik) z powodzeniem może grać zarówno na środku jak i na przyjęciu, nasz libero ostatni raz przyjmował piłkę w maju bo na co dzień rzuca:D
Moim zdaniem mecz wygrany środkiem ( z takimi środkowymi to można grać:)) a i tak wczoraj gra tym elementem wyglądała jeszcze przeciętnie ze względów o jakich napisałem na początku. Tak więc mecz wygrany przede wszystkim środkowymi i blokiem - tak ja to widziałem, choć spotkanie nie należało do łatwych to bardzo się cieszę, że udało się je w miarę szybko wygrać. Mi akurat w typerze udało się trafić maxa za ten mecz;) - ahh ta wiara w drużynę:D. Gratuluję całemu zespołowi a Sidorowi dziękuję za sportową rywalizację w fajnej atmosferze przez cały mecz. Do zobaczenia podczas rewanżu.

dodał : Roles, 09.10.2008, 10:39

spokojnie pindziuch82 w przyszłym tygodniu będziesz miał okazję pomścić Sidora i zagrać tak aby mecz był w Waszej "kieszeni":D. Nie możemy się już doczekać:P

dodał : pindziuch82, 09.10.2008, 10:57

o mecz się nie martwie liczę na fajne spotkanie, ale Kolega Artur z Sidor to naprawde gość który dzieli i rządzi jeśli chodzi o środek atak i blok myślę ze gdyby był to skuteczność waszego środka spadła by o 30% i w ten sposób Sidor miał by wygrany mecz wiem co mówię bo już nie raz z nimi grałem i trochę trenowałem w poprzednich wakacjach pozdro Roles.
PS. nie będziemy grali żeby pomścić Sidor tylko żeby wygrać:)

dodał : Roles, 09.10.2008, 11:13

Ja nie wiem kto to "Kolega Artur" ale twierdze, że przy naszych środkowych to on by sobie nie pograł, może po prostu nasi musieli by zagrać nie co lepiej żeby go zatrzymać ale na pewno daliby radę:). Inna sprawa, że jakby środek nie był tak skuteczny jak był to grałbym inaczej i częściej gdzie indziej:) Do zobaczenia w przyszłym tygodniu, zapowiada się ciekawy meczyk i chyba kolejny szlagier...choć to się dopiero okaże.

dodał : rolo, 09.10.2008, 11:16

jeśli chodzi o status szlagiera to ten mecz już go ma a czy będzie stał na wysokim poziomie to faktycznie się dopiero okaże

dodał : maddox, 09.10.2008, 12:51

tak kolega Artur to ja, dzieki za slowa uznania pindziuch82 ale meczu nie wygrywa sie samym srodkiem, wiem ze gdybym byl staralbym sie pomoc druzynie jak najlepiej potrafie i moze wynik bylby inny, pozd

dodał : maddox, 09.10.2008, 18:21

nie bede sie odnosil do posta goscia powyzej, ale skoro nie zrobilem jemu wiekszych problemow to zastanawia wynik naszego ostatniego spotkania 3-0 , oceny moga byc rozne i pozytywne i negatywne, kazdy moze miec swoje zdanie i to jego prawo, tak samo jak gwiazdor powyzej

dodał : Roles, 09.10.2008, 18:29

a ja żeby nie co "załagodzić" sytuację zaproponuję, ażeby Artur (vel maddox) pojawił się podczas meczu rewanżowego z nami i po jego rozegraniu wszystkie niejasności znikną;), choć jak dla mnie to wszystko jest tu jasne, skoro wygraliśmy 3-0 tzn., że na dzień dzisiejszy jesteśmy lepsi, zrozumiałbym obiekcję niektórych gdyby wynik oscylował koło tie-breaka ale tak nie było, a nie wierze, że jeden zawodnik tak odmieniłby grę, że z 0-3 zrobiłoby się np. 3-0. Możecie mi wierzyć lub nie, ale pomimo iż naszej wczorajszej grze spoooro jeszcze brakowało do stanu "normalnego" to w końcówkach każdego z setów byłem pewien zwycięstwa swojej drużyny. Chyba ta pewność nam pozostała po III lidze i choć w II poziom znacznie wyższy to jednak i tu myśle damy sobie nieźle radę:D, pozdrawiam Sidora, także nieobecnego maddoxa (szkoda, że nie zagrałeś kolego, być może meczyk trwał by nie co dłużej, a może nie...teraz można tylko gdybać...do zobaczenia w rundzie rewanżowej

dodał : maddox, 09.10.2008, 18:37

ja nie twierdzilem i nie twierdze ze wygralibysmy gdybym byl, bo powtarzam , meczu nie wygrywa sie jednym zawodnikiem, gratuluje rywalom i moge tylko zalowac ze mnie nie bylo, ubolewam tylko nad tym ze moja nieobecnosc na salpsowskich parkietach moze sie przedluzyc,

salps to swietna zabawa przede wszystkim, a nie powod aby sie denerwowac z powodu komentarzy i udowadniac swoje racje na forum