• 6026 dni działalności portalu

16

paź

2008

Czytajac relacje blaszanego trudno sie z nim nie zgodzic ( szkoda tylko dalszej dyskusji do tego watku).Nam kompletnie ten mecz nie wyszedł a juz gry w takim tragicznym stylu jak do 19 pkt Sidora w drugim secie ( bylo w tym momencie 19-4 dla nich) juz dawno nie pamietam.Takiej masy bledow wlasnych i nieporozumien mozna by obdzielic kilka spotkań, w zasadzie mozna powiedziec ze do tego momentu nie działo kompletnie nic...

Od tego stanu troche sie polepszylo sie o tyle ze udało sie kilka blokow pod rzad i nie robilismy juz az tak duzo tak prostych błedów i dzieki temu udalo sie uciulac w tym secie chyba jeszcze z 10-11 pkt. 3 set to początkowe nasze prowadzenie kilku pkt az do stanu bodajze 20-18 jednak po chwili 23-21 dla Sidora za moment 25-24 dla nas i pilka setowa w gorze. I takich szans mielismy chyba jeszcze ze 2 ,niestety troche nerwowosci i prostych błedow jak to nieszczesne dotkniecie siatki przy naszej setowce i ataku w aut Sidora i set konczy sie dla nas nieszczesliwie bo 32-30 dla Sidora.Szkoda gdyz gdyby sie udalo wygrac tego seta , mogło by byc dalej ciekawie.

Napisze jeszcze ze ten lepszy wynik w 3 secie to nie tyle nasza lepsza gra choc jakas poprawa nastapiła ale tez sporo bledow wlasnych sidora -ataki w aut, stracona zagrywka,czy proste bledy w odbiorze zagrywki.Szkoda bardzo przegranej ( szczegolnie do 0 gdzyz sam prezes po meczu powiedzial iz nie pamieta aby Grom w 2 lidze przygrywal do 0 !) bo liczylem ze zagramy podobnie jak nie lepiej jak w pierwszym meczu ale niestety forma i poziom zupelnie inny niz przed 2 tygodniami i nie bardzo wiedziec czemu-coz i tak czasem bywa.Jezeli chodzi o zespół Sidora to pokazali sie z bardzo dobrej strony , naprawde przyzwoita siatkowke i w opinii postronnych obserwatorow zagrali zdecydowani lepiej niz pierwsze swoje mecze, szczególnie na wyróznienie zasługuje ich najwyższy srodkowy sorry ale nie znam imienia, ktory przez caly mecz konczył prawie wszytkie piłki i był zdecydowana siła tego zespołu w tym meczu,choc reszta jego kolegow naprawde tez moze zaliczyc ten mecz do udanych.Zycze im sukcesow i mam nadzieje ze rewanz z nimi w naszej normalnej dyspozycji bedzie wygladal zupelnie inaczej.

05.10.2016, 09:07

22.09.2016, 13:06

22.09.2016, 11:28

15.09.2016, 21:08

14.09.2016, 17:53