• 6010 dni działalności portalu

27

paź

2008

Dziś na ul. Hożej z pólgodzinnym opóźnieniem odbył się mecz pomiędzy UKS Błyskawicą, a Vertigo. Może nie był to mecz na szczycie lecz w niektórych momentach naprawdę było na co popatrzeć...
Pierwsze dwa sety były praktycznie takie same. Przez cały set prowadzenie Błyskawicy. Znacząca przewaga gospodarzy w chyba każdym elemencie gry. Na boisku nie działo się nic szczególnego. Po nadejściu 3 seta emocje wzrosły dużo bardziej. Od początku wyrównana walka z przewagą dla Vertigo. Co rusz odskakiwali na parę punktów by znowu je stracić. Bardzo nerwowa końcówka po obu stronach siatki o czym powinien świadczyć wynik 3 seta 29:27
Większe szanse moim zdaniem na wygranie tego seta miało Vertigo lecz jak to w sporcie bywa... wszystko może się zdarzyć ;)