• 6027 dni działalności portalu

10

gru

2008

Mecz w hali w Podjuchach to nie było porywające widowisko. Także i moja relacja nie będzie wysokich lotów...
Pierwszy i drugi set wygrany przez Pehamot do 14...

Od początku w obydwu setach gospodarze odskakiwali i tak było aż do samego końca. Jedynie w 3 secie PAM prowadził juz nawet 5 punktami, a spowodowane to było kilkom dobrymi zagrywkami gości, potem jednak z odbiotem już było w miarę i mozna było gonić by w końcu przegonić PAM i zakończyć seta do 26. Ostatni punkt zdobył Yogi asem serwisowym (zresztą kilkoma w meczu się popisał)

Generalnie Pehamot grał tyle by zwyciężyć. Co na chwilę Dent-MAR się podnosił to kilka dobrych akcji gospodarzy wprowadzało ład na boisku. W drużynie PAM brakowało przede wszystkim przyjęcia, jednak kilku z gości to wyskok ma dosyć okazały.

Niestety żadna ze studentek pielęgniarstwa się nie pojawiła (ku zmartwieniu gospodarzy), ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

dodał : Demien, 10.12.2008, 23:23

Widać w końcu po paru latach grania że stanowimy zespół.I moim skromnym zdaniem ,to właśnie jest niezależnie od wyniku końcowego ,nasz duży niewątpliwie sukces.Atmosfera grania jest luźniejsza i nawet ja tak mocno emocjonalnie nie podchodzę do wyniku meczu(sporo godzin spędzonych u psychoterapeuta się w końcu opłaciły !!!!Oby tak dalej koledzy!!! Dzisiejszy mecz bez większych emocji dwa pierwsze sety łatwo do 14, a trzeci w wyniku rozluźnienia do 26!!!

dodał : reiziger, 10.12.2008, 23:35

Dokładnie zgodzę się z tą teorią. Drużyna nasza mimo wszystkich plag kontuzji które nas dopadły w tym sezonie jakoś sobie radzimy. Atmosfera w składzie nadwyraz dobra (pewnie się skończy kiedy zapłacimy mandaty za picie w niedozwollonych miejscach) ale to w niczym nie przeszkadza. trzon drużyny jest stabilny i jak pokazał ten mecz potrafimy zawalczyć w koncówce seta mimo ze przeciwnik miał sporą przewagę nad nami. Wynik cieszy biorąc pod uwagę że druzyny sąsiadujące z nami obecnie w tabeli męczyły się z PAM-em w pięciosetowych spotkaniach. Oby tak dalej. Mam nadzieje że stworzymy jeszcze kilka spotkań z naszym udziałem będzie jeszcze sensacją w tym sezonie. Pozdrawiam cały sklad Skody i zycze powodzenia drużynie PAM-u

dodał : michal1fight, 11.12.2008, 09:50

ale koleś ze środka przyłożył...

dodał : soho, 11.12.2008, 09:55

za tydzień już tak nie przyłoży

dodał : michal1fight, 11.12.2008, 10:10

hehe zobaczymy,do nast czwartku jeszcze duzo czasu Wy tam lepiej dzis wygrajcie, najlepiej 3:2

dodał : yogurtos, 11.12.2008, 14:43

Bo sypacz dostał w pkt:D

dodał : yogurtos, 11.12.2008, 14:45

No z meczu na mecz coraz lepiej to zaczyna wygladac chodz momentami widac ze brakuje nam treningow. Uwazam ze wspolne picie moze doprowadzic do tego ze jeden za drugim w ogien skoczy:D wiec chlopaki do zobaczyska w czwartek na ,, Naszej Ławce"

dodał : michal1fight, 11.12.2008, 23:32

tez już nie mogę się doczekać bo niestety przedwczoraj nie mogło mnie być, choc slyszalem przez okno ze wesolo bylo

dodał : reiziger, 12.12.2008, 23:51