16

gru

2008

Kto okaże się lepszy w czwartek?

Już w czwartek 18 grudnia o godzinie 19:45 na hali przy ulicy seledynowej 50, staną po jednej stronie - zawodnicy OKS Prawobrzeże, których przeciwnikiem będzie drużyna Agrotrans. Ten mecz jest otagowany jako szlagier prawie od początku rozgrywek tego sezonu. Już kilka miesięcy temu było wiadomo, że będzie warto odwiedzić osiedle bukowe i zobaczyć zaciętą walkę. Jest to po prostu pojedynek czołówki tej ligi.

Myślę, że warto przyjść w czwartek na halę i osobiście zobaczyć jak będzie wyglądała walka dwóch pierwszych drużyn tej ligi. Już za dwa dni dowiemy się czy Agrotrans utrzyma pierwsze miejsce czy już do końca tego sezonu pozostanie na miejscu drugim.

Serdecznie zapraszam !

dodał : Grim, 16.12.2008, 16:39

Cisza przed burzą?

dodał : K13, 16.12.2008, 21:06

Zmierzą się dwa zespoły, które w tym sezonie jeszcze nie przegrały żadnego spotkania, więc niezależnie od wyniku ten mecz będzie dla kogoś końcem dobrej passy. Oby tylko zawodników nie sparaliżowała trema i mecz okazał się widowiskiem na poziomie

dodał : maddox, 16.12.2008, 21:13

no co tu kryc, poziom 4 ligi nie jest zbyt wysoki, jedynie te dwie druzyny prezentuja cos konkretnego, wiec mam nadzieje ze bedzie ciekawie

dodał : masztel, 17.12.2008, 19:36

Jakoś tak wyjątkowo cicho, ale pewnie po meczu będzie głośno

dodał : Kajak18, 17.12.2008, 20:30

Heheh cisza bo kazdy sie szykuje psychicznie i fizycznie na ten mecz:):) przynajmniej ja tak robie::D:D

dodał : renard78, 18.12.2008, 11:12

A co tu pisać – po prostu trzeba zagrać dobry mecz i tyle, czego życzę wszystkim zawodnikom OKS jak i sobie.

dodał : wlazly, 18.12.2008, 20:59

Brawo :] Gładkie 3:0 dla OKS

dodał : wlazly, 18.12.2008, 21:01

AGROTRANS - papierowy tygrys ? Więcej napisze K13 w swojej relacji ...

dodał : Lolita, 18.12.2008, 21:05

I tak mi sie obstawilo.

dodał : K13, 18.12.2008, 21:12

W setach do 16, 12(!) i 18. Oczywiście relacja będzie. Za jakiś czas

dodał : Endrju, 18.12.2008, 21:30

mniej więcej w połowie drugiego seta przeniosłem swoją uwagę na mecz TietoEnator - TP bo tam się więcej rzeczy działo na boisku i po prostu gra była ciekawsza wbrew pozorom Pozdrawiam ekipe OKS

dodał : miisiieq, 18.12.2008, 21:37

Fatalny mecz W naszym wykonaniu . Pozdrawiam Oks.

dodał : Roles, 18.12.2008, 22:07

spodziewałem się ze Agrotrans choć seta urwie...ale wynik w poszczególnych setach świadczy o bardzo jednostronnym przebiagu spotkania

dodał : Czorny, 18.12.2008, 22:25

Agrotrans nie był dziś w najlepszej formie. Zawodnicy z podstawowego składu słabo zagrali. Robili więcej znaczących błędów po swojej stronie. Czekam na rewanż w nowym roku!

dodał : mirjur, 18.12.2008, 22:51

Nic nam nie wychodziło. Wszystkim na pocieszenie WESOŁYCH ŚWIĄT.

dodał : szyman, 18.12.2008, 23:40

i gdzie było to połączenie "młodości z doświadczeniem" o ktorym czytałem w poprzednich spotkaniach Agrotransu jakoś tego nie widziałem. OKS liderem!! i tak już zostanie do końca

dodał : sampaio, 19.12.2008, 00:17

Spokojnie Panowie To tylko kolejne zwycięstwo, ale jeszcze nie awans. Dziś może nie było perfekcyjnie, ale ostatecznie udało się dać Agrotransowi prztyczka w nos. Teraz oni i wszystkie inne ekipy w meczach rewanżowych będą sie podwójnie, a nawet potrójnie spinać, żeby sie na nas odegrać. Dlatego trzeba być czujnym i grać na pełnym gazie do końca sezonu. Pozdro i zapraszam do obejrzenia ostatniego seta tego pojedynku. Jakość filmu telefoniczna ale mniej więcej widać co się dzieje na parkiecie (film w 2 częściach)

dodał : Roles, 19.12.2008, 00:18

szyman jaka pewność siebie...widać ześ z Łobza:D pozdro

dodał : szyman, 19.12.2008, 00:21

nauczyłem sie od Ciebie:)

dodał : sampaio, 19.12.2008, 00:50

soho dzięki za dodanie moich filmów, wkleiłem zły kod i przez to były niewidoczne ale teraz już wszystko kumam

dodał : elprzemo, 21.12.2008, 21:59

oglądałem meczyk na widowni i nie spisujcie Agrotransu na straty byli poprostu spięci tego dnia, a OKS żadna rewelacja. Jak chłopaki z Agrotransu siedli na nich w trzecim secie OKS w pewnej chwili nie wiedział po co przyszedł na halę i tracili punkty seriami. Pozdrawiam obie drużyny - kibic z nad morza

05.10.2016, 09:07

22.09.2016, 13:06

22.09.2016, 11:28

15.09.2016, 21:08

14.09.2016, 17:53