• 6035 dni działalności portalu

6

sty

2009

VERTIGO - SALPS 3:0 ( 13, 21, 20 ). Wzmocniony zespół "Prezesa" poległ w kolejnym meczu i chyba już tylko cud może dać im szanse na pozostanie w tej lidze. Chociaż podobno niedługo wracają "matrosy" z morza. Dzisiejszy mecz grany na zupełnym luzie przez Vertigo. Pierwszy set to dominacja w każdym elemencie. "Profesor Radek" w ataku. Danek na rozegraniu no i oczywiście leworęczny zawodnik na zagrywce dopełniał dzieła zniszczenia w tym secie. Natomiast goście to nie ta drużyna, która tyle lat pokazywała na parkiecie swój charakter...

Druga odsłona teo nierównego pojedynku to od początku prowadzenie gospodarzy 2:0, 2:1, 7:1, 9:4, 10:6, 13:6, 14:9, 15:12, 17:12, 22:18, 22:20, 24:20, 25:21. Vertigo od połowy seta bawiło się swoim składem. Grali wszyscy co przyszli i zabawa trwała do końca. Jednak w pewnym momencie zrobiło się 22:20 i lekko mi serce zadrżało bo stawiałem w Typerze 3:0. Jednak chłopaki dowieźli tego seta i było 2:0.
Trzeci set zaczął się katastrofalnie dla Salpsu. 8:0, 8:2, 10:3, 10:7, 15:7, 15:8, 17:8 i teraz cud. Kolejnych 8 oczek pada łupem gości i jest 17:16, 24:19 i 25:20. Mecz trwał 45 minut i chyba więcej nie będę dodawał nic, bo musiałbym skrytykować grę i jednych i drugich. A po co? Przecież lubię obie drużyny. Myślę, że zawodnicy obudwu zespołów dopiszą co nieco. Pozdrawiam