lut

2009

SC 3:2 NOVOTERM

dodał : varadero_13 o 15:26

Po meczu, kiedy wszystkie negatywne emocje opadły można na spokojnie opisać przebieg wydarzeń na boisku. Zawodnicy z Novotermu weszli na boisko przekonani o swojej siatkarskiej wyższości. Zawodnicy Studio Colors również, weszli z ambicjami aby ten mecz wygrać. Poniekąd zależało nam na każdym punkcie jeśli myślimy o walce nie tylko o pudło ale również o awans(to chyba bardziej niż pudło).

Pierwszy set przebiegał dość wyrównanie. Żadna z drużyn do 20 punktu nie odnotowywała jakiejś większej zauważalnej w jakości gry przewagi. Set pierwszy wygrała drużyna Novotermu bodajże do 22 lub do 21, ale co jest istotne dla przebiegu tego spotkania dało się zauważyć sympatię Pana sędziego dla zawodników z drużyny NOVOTERM. Rozumiem że sędzia często jest sam i może zdarzyć się nie zauważyć wszystkiego (stąd uczciwość zawodników często pomaga w utrzymaniu miłej atmosferki na boisku) ale wtedy myli się nie na korzyść tylko jednej drużyny. W tym przypadku niestety sędzia w przebiegu pierwszego seta oddał 4 punkty zawodnikom Novotermu. Powiem tak pierwszy set siedzieliśmy cicho aby nie zdenerwować PANA SĘDZIEGO. Drugi set jednak zaczął przebiegać w nerwowej atmosferze i dało się to odczuć podczas gry, gdzie sędzia ponownie oddał 2 punkty ewidentne w polu przeciwnika jako nasz błąd. Tego seta bodajże SC oddało do 19. W trzecim secie zawodnicy SC zaczeli dokonywać zmian w składzie co wyszło tylko na dobre. Tego seta pod dyktando SC wygrali do bodajże do 16. Mimo ewidentnego wkładu sędziego SC starało się zagrać tak aby uniknąć ewentualnych sporów z sędzią aby nie było spornych decyzji. Udało się. Czwarty set przebiegał prawie podobnie z przewagą punktową od początku seta dla SC. Przy stanie 20:17 dla SC sędzia znowu pokazał swoją klasę mowiąc iż nie widział (piłka była w polu od linii bocznej ok.30 cm) i podyktował bez punktu porażka. Wcześniej też dwie decyzje sporne. Jednak udało się doprowadzić tego seta do końca przy przewadze 3 punktowej i było 25:22. W końcu TIE BREAK. SC zaczyna zagrywką i jest 2:0. Udany atak Nowotermu, jest 2:1. Kolejne udane akcje i jest już 2:4. Do zmiany stron jest walka punkt za punkt. 7:8 dla Nowo.... zmiana stron. Zawodnicy Nowotermu zdobywają dwupunktowa przewagę i do stanu 12:14 zawodnicy Nowotermu mają pierwszą piłkę setową którą przegrywają. 13:14 zagrywają zawodnicy SC grają w polu, wyciągają atak i Tymon lekkim plasem obija blok zawodnika Novo...., piłka wychodzi w aut. remis 14:14. Kolejne dwie piłki po błędnych atakach zawodników Novotermu i jest 16:14 dla CS. Niestety sukces CS który mimo wszystko pokazał klasę położył się cieniem na zawodników Novotermu, dla których ta porażka była bolesnym policzkiem.
Pozdrawiam

dodał : endy13, 02.02.2009, 21:31

no to się porobiło ???!!!!!! coraz ciekawiej w tabeli. Gratulacje dla Colors Studio

dodał : Endrju, 02.02.2009, 21:49

Rewanż udany :D

dodał : varejao, 02.02.2009, 21:52

zachowanie kapitana CS w 4 secie, normalnie kompromitacja (i to nie siatkarska), może za młody jestem i nie wiem o co chodzi w tym sporcie, ale raczej nie o wyzywanie sędziego.

dodał : pluszator, 02.02.2009, 22:30

Do przeciwników ... Czasami warto przyznać się do paru piłek, które wpadły w boisko. atmosfera byłaby wtedy nadal gentelmeńska, a nie taka elektryczna. sędzia wszystkiego nie widzi. a co do `kompromitacji` to sędzia parę razy ewidentnie gwizdał przeciwko nam a rozmowa kolegi z arbitrem to była czysta RUTYNA ale tak jak mówię uczcie sie uczcie lata praktyki i więcej szacunku do starszych ... POWODZENIA .... PLUSZ

dodał : Baranov, 02.02.2009, 22:31

a taaaaaaaaaaaaa oni tak zawsze , trzeba sie przyzwyczaic

dodał : tomas90, 02.02.2009, 22:47

z tego co widzę, to chyba tylko zawodnicy mojej drużyny (CS) stawiali na porażkę novotermu. trzeba było dużej wiary, tym bardziej że przegrywaliśmy 0:2 w setach. poprawa ustawienia bloku, drobne roszady w składzie i dobra gra przez w sumie pięć setów. lider w postaci Przemka i `niespodzianka` gotowa. receptura nie zważyła się mimo usilnych prób składnika w postaci sędziego. na parkiecie gorąco i głośno. meczem przyjaźni tego widowiska nazwać nie można. i ten drobny incydent z arbitrem- było wesoło. ale dziękuję kolegom z drużyny za grę do końca-tak dalej

dodał : janek_dzbanek, 02.02.2009, 22:53

My jesteśmy trochę starsi i stąd troszeczkę bardziej doświadczeni. Gramy w Salpsie już chyba dziewiąty sezon i przeżywaliśmy już podczas meczów różne nieprzyjemne sytuacje wywołane przez sędziów faworyzujących naszych przeciwników. Dlatego jesteśmy wyczuleni na małoobiektywne prowadzenie zawodów i staramy się reagować za wczasu. Kiedy sędzia ma słabszy dzień myli się na niekorzyść obu grających zespołów i można to zrozumieć. Dzisiaj tak tego nie odbieraliśmy. Po pierwszych dwóch dziwnie zinterpretowanych przez sędziego piłkach zaczeliśmy grzecznie wyrażać nasze zdziwienie. Nerwy puściły nam dopiero po szóstym niesłusznie odebranym punkcie. Spokojnie można nas od teraz nazywać Aniołami Salpsu. Która inna drużyna by tyle wytrzymała? Wiem, że sędzia jest jeden a piłka szybko leci i zawsze się tak tłumaczy takie sytuacje. Tylko dlaczego w meczach na Bolesława Śmiałego gdzie gromadzi się publiczność związana z różnymi zespołami i pewnie przez to jest obiektywna, sędziowanie jest bezbłędne i nie powoduje kontrowersji, a w meczach dziejących się w nieco bardziej kameralnej atmosferze zdarzają się cuda? Chyba nie będziemy powoływać obserwatorów? Jest kryzys, nie ma kasy na takie fanaberie.

dodał : varadero_13, 02.02.2009, 22:54

witam, niestety nie napisze koledzy z Nowotermu bo przykro mi bardzo ale nie zasługujecie na to miano(niestety jeszcze nie, może kiedyś). Myślę, że nawet wasz kolega, który nie podał dłoni po meczu, bodajże rozgrywający pokazał brak emocjonalnej dojrzałości i niestety brak sportowych zachowań. Wiecie o tym doskonale że sędzia wydrukował wam 4 punkty w pierwszym secie, gdzie koledzy z mojej drużyny przyznawali się nawet jeden z was podziękował. Niestety nic was to nie nauczyło. W drugim secie sędzia znowu wam druknął dwa punkty. Spokojnie nic nie mówiliśmy. No i mieliście przewagę w polu ogólnie graliście swobodnie. Niestety trzeci i czwarty set był pod nasze dyktando, wasza dominacja na boisku niestety sie skończyła. W czwartym secie po moim ewidentnym ataku w pole tak na moje ok spoko 30cm od linii bocznej mysle ze was taka decyzja tez by wkurzyła. Widziałem wasze reakcje i kłótnie i błagalne spojrzenia na sędziego aby wymusić punkty w tie breku. Ja za swoje zachowanie przeprosiłem sędziego i zrobiłbym to nawet po przegranym meczu czy ty ktosiu byś tak zrobił, sądzę że nie. Co uczyniłeś nie podając ręki po meczu. Chłopczyku powiem tak to Twój problem i Ty bedziesz szedł z nim przez życie nie ja. A niestety obserwując twoje zachowania sądzę że bedziesz miał duuuże problemy w życiu chłopczyku.
Niestety zachowanie na boisku przekładacie na życie bo jedno z drugim się uzupełnia. Chłopaki jednego z trenerów nie bede wymieniał z nazwiska bo to jednak wstyd pokazali swoją klase w poprzednim sezonie. Macie szanse im dorównać. POWODZENIA

dodał : varadero_13, 02.02.2009, 23:09

A no sorki zapomniałem dodać że po tym delikatnym zwróceniu uwagi sędziemu przeze mnie, sędziowanie zaczęło wyglądać bardzo porządnie i nie było żadnych błędów. Czyli można sędziować normalnie. Niestety chłopcom z Nowotermu przestało to odpowiadać gdzie błędy przez nich popełniane nie były zamieniane na punkty dla nich. To rzeczywiście boli. Uczcie się sportowych zachowań a nie oszustw to może do czegoś zaznaczam MOŻE do czegoś dojdziecie.

dodał : varadero_13, 02.02.2009, 23:15

No i taka ciekawostka z serii co by było gdyby. chłopcy z Novo..... gdyby sedzia wam nie druknał w 1 secie tych czterech punktów to niestety nie wygralibyście go. a co by było wtedy hmm.... dopiszcie sobie sami geniusze piłki siatkowej z tym waszym rozdymanym do granic możliwości ego.pawiany?!!!!! nawet patrząc na was to nawet jakieś podobieństwo bym złapał. musicie jeszcze troche potrenować i pożonglować piłeczką, bo jeszcze trochę to się utopicie w samouwielbieniu

dodał : varadero_13, 02.02.2009, 23:16

do varejao. nie wiesz o co w tym sporcie chodzi to się nie wpitalaj. patrz na siebie

dodał : rafal, 02.02.2009, 23:20

przykre

dodał : varadero_13, 02.02.2009, 23:40

masz racje RAFAL jest to przykre, kiedy człowiek patrzy na kulturę przyszłości narodu. przykre

dodał : rafal, 03.02.2009, 00:00

sam jestem "przyszłością narodu", chyba. ale z Pańskiej kultury przykładu brał nie będę. wylewa Pan żale po meczu, jakby Panu szyby w samochodzie powybijali, a to nie jest ogólnie dobrze odbierane. pozdrawiam i na tym kończę moje wypowiedzi tutaj, przynajmniej mam taką nadzieję.

dodał : ttb, 03.02.2009, 01:52

o fak - niewiadomo czy płakac czy sie smiac.

dodał : groh, 03.02.2009, 07:56

To walka się zapowiada do końca rozgrywek. Przynajmniej ciekawa ta nasza liga,jeszcze siedem zespołów ma szanse na awans. A z Novotermu jakby uszło powietrze,ostatnie wyniki pokazują jakby powietrze z nich uszło. Pozdrowienia dla NJK i do zobaczenia jutro na meczu. Mam nadzieję na ciekawy meczyk.

dodał : Przepior, 03.02.2009, 12:35

no 7 to bym nie przesadzał, ale 4 napewno pozdrowienia dla JW i również dozobaczenia

dodał : rafal, 03.02.2009, 14:40

megawat przy wygranej 13-nastego meczu doskakuje na 1 punkt do colorsów, a spajker i kołbaskowo - na 2 punkty, więc też mogą powalczyć. a baraże miedzy 3 a 4 sie odbywają w tym roku czy nie?

dodał : rafal, 03.02.2009, 14:41

a nie sory rozpędziłem się. megawat doskoczy na 2 a spajker i kolbaskowo na 3 punkty.

dodał : varejao, 03.02.2009, 14:45

varadero, dobrze, że jeseś starszy ale swoim zachowaniem nie zasługujesz na szacunek. Jeżeli mam brać przykład z Ciebie (który wie o co chodzi w siatkówce) to zamiast na treningi będę chodził przeklinać pod blok. Do reszty zawodników CS nic nie mam, a zachowanie kapitana, po prostu ŻAL. A w obronie naszego rozgrywającego, on jeszcze ma czas dorosnąć emocjonalnie, a pan ( bo na szczęście na Ty nie jesteśmy) już chyba zaprzepaścił tą szanse. i uwagi co do mojej osoby są błędne, i gdyby pan wiedział do kogo je kieruje, najpierw ugryzł by się pan w język.

dodał : varadero_13, 03.02.2009, 16:02

Ciekawe kimżeś, że miałbym się ugryźć w język. Nikt nie każe Ci brać przykładu z kogokolwiek.

dodał : Damian1221, 03.02.2009, 16:10

Panowie tak sie kłucicie tylko patrzec az na ustawiki pomeczowe bedzie chodzic mniej nerwow to zabawa pozdrawiam wszystkich:)

dodał : dvoorek, 03.02.2009, 16:25

To jest żałosne...
Ja już zdanie o drużynie CS dawno sobie wyrobiłem.
I na potwierdzenie tego często po meczu w szatni też się o tym mówi.
Śmieszy mnie tylko, że to CS zawsze jest krzywdzone
Że zawsze to wszystkie drużyny oszukują (tylko nie CS) celowo byle tylko wygrać.
Pamiętam rozmowę a raczej zlepek słów po meczu w tamtym sezonie kiedy to moja drużyna oszukiwała nie przyznając się do bloków autów itp.
Taa...
Drodzy siatkarze amatorzy, droga społeczności SALPS, przestańmy wreszcie oszukiwać CS

dodał : dvoorek, 03.02.2009, 16:28

Anioły SALPS-u? Aahahahah...
Przepraszam nie wytrzymałem

dodał : varejao, 03.02.2009, 16:49

varadero, nie ważne kim, ale z pewnoscia to co pisales to wyolbrzymienie, a "drobna kłótnia" z sędzią to też dobra metafora:) Dvorek ma racje, każda drużyna ma takich samych sędziów. To sędziowie zawsze krzywdzą CS. Tylko jest pytanie czy po swoich chuligańskich wybrykach nie powinieneś wylecieć z boiska? Zastanów się, bo tym że nie dostałeś kartki też pewnie sędzia Cię skrzywdził.

dodał : Roles, 03.02.2009, 17:28

do janka dzbanka...a jak myślisz czemu (skoro tak długo gracie w tej lidze) sędziowie Was "nie lubią"?? przyznam szczerze, że na miejscu sędziego kiedy wiem, że gwiżdże mecz ekipie, która notorycznie lży na sędziów i doszukuje się wszelakich spisków związanych tylko z tym jak tu dopiec Waszemu teamowi to gwizdałbym tak: Wam po "aptekarsku" a rywalom to co "trybuny widzą". To jest normalne:) z sędzią nigdy nie wygrasz i sędzia ma Zawsze rację, nawet jak się pomyli i jej nie ma...;) im szybciej to zrozumie Wasza sympatyczna drużyna tym "lepiej" będą Wam gwizdać sędziowie w tej lidze...Panowie siądźcie sobie kiedyś na spokojnie przy piwku i zastanówcie się dlaczego niby oni mieliby Was celowo krzywdzić (przecież to liga amatorska jest) i co oni z tego mają, że Was "skrzywdzą" swymi decyzjami...mnie się wydaje, że nic a sędzia w SALPS-ie jest tylko 1, często gęsto zdarza się, że nawet na stołku nie dane mu jest zasiąść i on ma wszystko widzieć?? nie może popełnić błędu?? na meczach ligowych jest główny, asystent, sekretarz i liniowii i w każdym prawie meczu zdarzają się większe lub mniejsze pomyłki...Zadajcie sobie pytanie...ile ja w ciągu meczu zepsułem piłek...a ile razy sędzia źle zagwizdał...?? pozdrawiam

dodał : strazak, 03.02.2009, 18:03

Oj Roles, brakowało mi Ciebie na tej stronce, bo od jakiegoś czasu zamilknąłeś. Tekst zamieszczony przez Ciebie powyżej to poezja. Wytłumaczyłeś rewelacyjnie. Pozdrawiam

dodał : Lolita, 03.02.2009, 18:20

Ja proponuje Rolesowi siatkarskiego Plusa.

dodał : jajo77, 03.02.2009, 19:19

to spytam ostatni raz.
Kiedy CS rozegra mecz z JW ???
Bo zaczne sobie teorie jakies dorabiać, a po co to komu.

dodał : FingerJob, 03.02.2009, 21:24

Szkoda, że nie byłem na tym meczu ciekawy musiał być

dodał : dvoorek, 03.02.2009, 21:47

Varejoa, nie moge mieć racji.
Mam tylko 20 lat, w tej lidze nie gram jeszcze dziewiąty sezon...
I nie wiem nic o życiu

dodał : manyac, 03.02.2009, 23:39

podziwiam bardzo bardzo "obiektywna" relacje z meczu, "wielki, skrzywdzony lecz zwycieski! "graczu" dodales wczesniej mnostwo komentarzy wyrazajacych swoje zdanie a teraz jeszcze stronnicza relacja, po co to "Pozdrawiam" na koncu? takimi tekstami tylko udowadniasz ze to ty a nie inni jestes niedojrzalym osobnikiem, ktory potrzebuje takich stron jak ta by wyplakac sie nad klawiatura i przekazac swiatu jak to zostales pokrzywdzony ty i twoja druzyna, z wielkim niepodwazalnym (9-cio letnim chyba jak gdzies wspomniales?) stazem w tej jakze ambitnej lidze, szczerze wielkie "Pozdrawiam" (aha cieszcie sie takimi zwyciestwami, bo ci tak tepieni przez ciebie "chlopaczki" z Novotermu jeszcze nie raz pokaza wam lekcje

dodał : janek_dzbanek, 04.02.2009, 01:00

Roles i Strażak: Przeczytajcie d o k ł a d n i e to co napisałem wcześniej.
Nie byliście na meczu który tak licznie komentujemy, nie byliście też na spotkaniach w poprzednich sezonach do których się odwoływałem. Sami wiecie, że pewne rzeczy widać gołym okiem i kiedy przekraczają pewną miarę stają się irytujące. Mamy udawać że wszystko jest cacy kiedy tak nie jest? Tak naprawdę nie chodzi tu tylko o nas tylko też o interes innych drużym w kolejnych meczach, czyli o to żeby nie było równych i równiejszych.
Dvorek - poczuciem humoru to ty nie grzeszysz i nie wiem czy Ci to przejdzie wraz z rosnącym doświadzczeniem w SALPSie.
No to zrobiłem sobie trzech wrogów jednym postem.)): Do zobaczenia na parkietach chłopaki.

dodał : Blaszany, 04.02.2009, 01:05

Nie no nie przesadzaj Janek, to powazni ludzie i o takie bzdury sie nie beda obrazac. Poczucie humoru to podstawa, wszak sam jestem bardzo usmiechnietym gosciem. Pozdro i milej nocy.

dodał : NO7DUO, 04.02.2009, 01:34

JA WIEM JEDNO GOŚC Z CS TO NIE ZŁY KRZYKACZ

dodał : Roles, 04.02.2009, 06:15

swym postem chciałem Wam pomóc w kolejnych meczach ale...najwyraźniej janek dzbanek mnie nie zrozumiał...cóż niektórzy się ponoć nie zmieniają...a szkoda bo byłoby łatwiej i Wam i Arbitrom Waszych spotkań i wszystkim innym drużyną, którym oczywiście wg. Was zależy tylko na "oszukaniu Was"...a tak na marginesie...to Wy nie jesteście członkami jakiejś dużej partii w Polsce co to ciągle narzeka i wszędzie węszy spiski...? Mam na myśli PiS rzecz jasna:P

dodał : trzepak, 04.02.2009, 09:14

w przegranym meczu z megawantem, CS tłumaczyli wynik kontuzją "sypacza" (czyt. rozgrywającego). W meczu z Novotermem wynik "wydrukował" sędzia. Ciekawe co będzie dalej? Może kryzys w światowej gospodarce to też po to żeby CS nie wygrywało meczów? No normalnie wszystko i wszyscy są przeciwko temu team'owi. Dziwne, bardzo dziwne.

dodał : varadero_13, 04.02.2009, 10:00

trzepak, varejajo. jak zauważył mój przedmówca troche to wy zaczynancie nadinterpretować lub nie rozumiecie za bardzo co sie pisze.
Trzepak mecz wygraliśmy jakbyś nie zauważył.
To że opisujemy co wyrabiają niektórzy sędziowie nie wynika z ich pojedynczych błędów i prędzej czy później was na meczu dopadnie. Pytanie czy bedziesz na tyle odważny i powiesz sędziemu że wypacza wynik.hmm. ciekawe.
Nie zwalamy winy na wszystko dookoła. są zbiegi okoliczności i czytając różne inne wypowiedzi zawodników z naszego SALPSa to nie tylko my czasami sie tłumaczymy.
Nie piszemy też ze wszystko i wszyscy są przeciw nam. Skąd wy takie wnioski wyciągacie. Taa już wiem ostatnie badania wykazują że młodzież kończy szkoły a nie potrafią czytać ze zrozumieniem....taaa to wiele tłumaczy.

dodał : varejao, 04.02.2009, 13:02

Dobra panowie, zakończmy temat sędziowania! A do drużyny Cs tylko jedna informacja: jeżeli tak bardzo wam przeszkadza poziom sędziowania w SALPSie, to zła wiadomość, kursy sędziowskie się już rozpoczeły i chyba nie można się teraz zapisać.

dodał : trzepak, 04.02.2009, 14:53

Do varadero 13

faktycznie nie rozumiem. Wczytuje się w pierwsze zdanie Twojego dzisiejszego (godz. 10:00) posta i nie moge skumać co chciałeś napisać.
1) Do kogo się zwracasz? Do mnie czy do varejajo?
2) O jakim przedmówcy piszesz? Bo Twoim przedmówcą byłem ja.
I dalej odpowiadam Tobie:
3) Zauważyłem kto wygrał. "(...) wynik "wydrukował"(...) " jak napisałem wcześniej, nie oznacza że przegraliście. Więc to Ty czytaj ze zrozumieniem (również swoje wypociny), zamiast pouczać innch.
4) Bohater się znalazł bo nawtykał śędziemu.
5) Na jakie "ostatnie badania..." się powołujesz?

żegnam

dodał : obserwator12, 04.02.2009, 21:31

wszyscy jesteście śmieszni
czytając tylko i wyłącznie komentarze można stwierdzić ze się nie potraficie zrozumiem
1) sędzia się mylił,myli i będzie zawsze mylić bo to ludzka rzecz i wszystko jest porządku jak się myli w 2 strony.
2)przeglądając forum wielkich drużyn odgrażających się jacy to nie są wspaniali po przegranych meczach czytam(m.in. jednostka wojskowa): bo nie mieliśmy pełnego składu, zabrakło głównego atakującego,albo ktoś miał zły dzień i inne tego typu podobne rzeczy dobrze panowie ze nie zganiacie na okres(pewnie jakbyście byli kobietami to tak by było)
3)z tego co tu czytam to jest to pierwszy przypadek drukowania pkt w tym sezonie i reszta meczy była bez zarzutów
4)jak sięgnę pamiecia zeszły rok liga pierwsza ów nieomylny sędzia był przyczyna bojki ( w której brał udział) i jak to nazwiecie tu też się nie mylił?
5) sędzia wiedział ze jego decyzje nie były słuszne ze nie miał racji dlatego nie dal czerwonej ani żółtej kartki. gdyby ten sędzia był tak wspaniały i nieomylny i dobrze sędziował nie zapomniał by o takim drobnym szczególe jak to mówią na złodzieju czapka gore i tak było w tym przypadku
6)dvoorek pasujesz mi na nadwornego błazna z którego nikt się nigdy nie śmieje i każdy kopie go w du** i idź do lustra bo masz mleko pod nosem
7)trzepak wy pewnie gracie bez rozdającego a piłka sama leci do góry i się ustawia na wybranej pozycji przez atakującego albo inaczej wasz główny atakujący wystawia, libero atakuje a wystawiający jest pierwszym atakującym ehhh i patrz pkt.2
no offence zegnam

dodał : dvoorek, 04.02.2009, 21:35

A może Ty też chcesz mnie kopnać w d***? Skoro wszyscy to robią...
W lustrze się nie przeglądam, bo wolę działać niż patrzeć na wszystko z boku i wygłaszać mONdrości. Bo to co Ty napisałem mądrością nie było...

PS
Szuka ktoś błazna? Bo dorobiłbym sobie po godzinach.
Jak już się żegnasz to przynieś chociaż te mleczko bo mnie suszy.
Paaa

dodał : obserwator12, 04.02.2009, 21:46

"Bo to co Ty napisałem mądrością nie było..." widzisz tu błąd??
nie bo t taka sama pomyłka jak ty
suszy??termin typowy dla tych co chcą pokazać jacy są dorośli i ze niby KACA maja
a ty co kapsla powąchałeś?? czy spojrzałeś na ple z piwem w sklepie i cie suszyć zaczęło??

dodał : dvoorek, 04.02.2009, 21:49

Po prostu śliniawki przestają mi pracować jak widzę co Ty wypisujesz i stąð ta suchowa w gardełku.
"Bo to co Ty napisałem mądrością nie było.."
Owszem widzę błąd - to się nazywa literówka.
Ja nie chcę być dorosłym skoro dorośli zachowują się tak jak Ty.

dodał : Antena, 04.02.2009, 22:21

całą tą napinke określe tylko jednym słowem - dziecinada ...
pozdrawiam

dodał : Monastor, 05.02.2009, 00:16

Niektóre komentarze jak na onecie

Szkoda, a może całe szczęście, że nie mogłem zobaczyć tego meczu. Z przykrością przyznaję, że nie jestem zaskoczony tym, co tu przeczytałem. Kto miał wcześniej styczność z tymi drużynami powinien wiedzieć o czym piszę.
Emocje emocjami, ale SALPS to przede wszystkim zabawa. Paru zawodników obydwu ekip chyba o tym zapomina i swoim zachowaniem na boisku niepotrzebnie zrażają do siebie innych. Do tego te przepychanki na forum. Szkoda gadać.

Gratulacje dla CS za zwycięstwo i dla Novotermu za walkę. Zwłaszcza dla tych zawodników obu drużyn, którzy mniej się nadymali, a więcej grali

dodał : trzepak, 05.02.2009, 09:50

do obsetrwator12:

ad 2
właśnie dlatego są te, i inne komentarze. Żeby ci z przerostem ambicji przestali się przechwalać, a słabsze wyniki zganiać na wszystko dookoła. Troche pokory.

ad 4
czy ta bójka o której piszesz nie była w II lidze?

ad 5
tu to wogle przegiąłeś. Sędzia nie dał kartki więc to potwierdza jego nieuczciwość?

ad 6
jesteś chyba psychologiem, że tak szybko określasz modele zachowań ludzkich. (patrz ad 5)

ad 7
co tu mugłbym Ci odpisać. W mojej drużynie jest rozgrywający (rozdający kojaży mi się z grami karcianymi). Co do ustawienia... to faktycznie był taki mecz kiedy to rozgrywający atakował, atrakujacy rozgrywał itd. Niestety przegrane spotkanie ...
... I tu patrzę na Twój punkt 2 i ripostuję: nikt ani przed, ani tym bardziej po meczu nie wypisywał że jesteśmy NAJLEPSI w lidze a przegraliśmy bo ... zupa była za słona.

papa

dodał : obserwator12, 05.02.2009, 18:11

do trzepak:
ad.ad4 możliwe to zajście miało miejsce już jakiś czas temu wiec może być tak jak mówisz
ad.ad5. ktoś powiedzial ze sędzia się nie myli i dobrze sędziował. tego nie wiem wnioskuje tylko po tym co tu napisano ze chyba nie do końca...wiec skoro sędzia widzi wszystkie błędy nie zapomniałby o rzuceniu żółtej bądź czerwonej kartki zawodnikowi tory tak się myli
a co do dvoorek to bez komentarza bo tak mi się tylko jego zachowanie skojarzyło
ad.ad7 uważam ze rozgrywający układa grę, w zależności od tego jak dobrze rozgrywający rozumie się z zawodnikami tak dobrze układa się gra
nie pamiętam dokładnie komentarzy CS i megawatu ale nie przypominam sobie żeby któraś z drużyn się napinała przed meczem ze "dokopie" drużynie przeciwnej
trochę jest najazd na CS ale raczej na forum czytam o takich drużynach jak :jednostka wojskowa czy kamar napinają się żeby wszystko wygrać i można czytać ze"JW nie straci ani jednego seta"(doskonały przykład przegrana 3;2NJK)
reszta drużyn raczej spokojnie gra i jedna cieszy sie ze wygrała z gorsza drużyną inna zaś załamuje ręce po przegranej z "teoretycznie" slabszym
do dvoorek
jak zobaczyłem co odpisałeś to porostu nie wytrzymałem i musiałem coś napisać

dodał : rafal, 06.02.2009, 00:31

Gościu, kim ty w ogóle jesteś i gdzie grasz? Od kamaru to sie odczep, bo to ja lubię sobie popisać głupoty, no i jajo i Joda dobra paka jest. A na meczu z sc to było widać kto jest bardziej napięty na zwycięstwo. Kilka osób może to potwierdzić. Pozdro

dodał : varejao, 06.02.2009, 10:35

Po wypowiedziach obserwatora nasuwa mi się jedno pytanie do tej "starszej" (bez obrazy) części forumowiczów. Mianowicie czemu wytykacie innym, że mają mniej wiosenek, czy to czynni ich gorszym, może przyczyną tego jest kryzys wieku średniego, a może brak własnego dzieciństwa itp.

dodał : obserwator12, 06.02.2009, 11:34

faral co innego napinanie sie na boisku a ci innego napinka przed meczem na forum gadanie dokopiemy do 0 nie wyjda z 10 itp a na meczu to chyba normalne ze jak jest dobra druzyna to jest napinka bo kazdy chce zagrac jak najlepiej
varejao:czyich rad bys sluchal 10 latka ktory dopiero co zaczal "grac" czy zawdonika z pewnym doswiadczeniem?? a ta "starsza" czesc forumowiczow to wiekszosc forum salps to glownie druzyny w wieku od 25 lat+ druzyny studenckie inne to "emerytowani" zawodowcy wiec ludzie wiedzacy co pisza i co jest nie tak

dodał : varejao, 06.02.2009, 13:26

Ale czy młody zawodnik nie może mieć doświadczenia? Czy "starszy" zawsze równa się doświadczony. Więc ta gadka o doświadczeniu nie do końca usprawiedliwia teksty typu "i idź do lustra bo masz mleko pod nosem". co do tego tekstu to powiem tylko jedno obserwatorze, nie swoją miarą:)

dodał : obserwator12, 06.02.2009, 16:03

pokaz mi zdanie w którym napisałem ze młody zawodnik nie może mieć doświadczenia...jeżeli jest młody grający i starszy tez grający to starszy ma doświadczenie(a taka tu mamy sytuacje) a co innego jak młody gra a starszy nie gra to młodszy ma większe doświadczenie...
a to ze ma mleko pd nosem to nie doświadczenie siatkarskie tylko jego wypowiedzi i ich poziom

05.10.2016, 09:07

22.09.2016, 13:06

22.09.2016, 11:28

15.09.2016, 21:08

14.09.2016, 17:53