• 6020 dni działalności portalu

18

lut

2009

SKP SIDOR - GROM 3:0 ( chyba 19, 22, 23 ). Wyniki w poszczególnych setach wskazują na wyrównany pojedynek. Niby tak, ale np.w II secie prowadziliśmy 24:18 i skończyło się jak się skończyło. III set podobny. Nie zagraliśmy dzisiaj rewelacyjnie (jak z Cafe Duo), ale w końcu liczą się 3 punkty. Zbyt dużo luzu na boisku i niektórzy w zespole czuli się chyba dzisiaj gwiazdami. Ale wybaczam im to :)

Drużyna Gromu zagrała o niebo lepiej jak z Cafe 77, ale to było za mało na dziś. Jednak wierzę, że jak będą w pełnym składzie to odpalą podobnie jak Hetman i jeszcze będzie ciekawie w dole tabeli. Ich atakujący z nr 5 ma naprawdę pojęcie o siatkówce. Gdy dostał parę czap, to zaczął rewelacyjnie kiwać i w całym spotkaniu chyba z 8 razy tak nas ośmieszał. Panowie z Sidora muszą zacząć grać na pełnych obrotach, bo na koniec sezonu mogą się liczyć nawet sety. Zresztą w tamtym roku wyprzedziliśmy Pioruna właśnie jednym setem. Aha. Mecz ten naprawdę nie zasługiwał na miano szlagieru. Ja nie powinienem narzekać, bo 6 oczek wpadło, ale naprawdę admini muszą chyba zwiększyć ilość oddanych głosów na szlagier. Swojego zespołu nie należy krytykować, bo zrobili dzisiaj to co do nich należało i wygrali 3:0 i dzięki im za to. Za tydzień poprzeczka powędruje w górę bo po drugiej stronie siatki staną z nami oko w oko Oldboje z którymi w pierwszej rundzie przegraliśmy. Pora na rewanż i kolejne 12 zwycięstwo. Na słupku dzisiaj zasiadł w pierwszych dwóch setach "Prezes" (chyba trochę za dużo widział i gwizdał. W ostatnim secie zmiana na słupku i Maciek Maciejwski dogwizdał ten mecz. Pozdrawiam