lut

2009

Sidor 3 : 0 Oldboje

dodał : kenio o 22:37

To właśnie jeden z meczy, dla których warto poświęcić czas i przyjść popatrzeć. Mimo, że wyniki 3 : 0 mógłby wskazywać jednostronne spotkanie zdecydowanie tak nie było.

Pierwszy jak i drugi set przebiegał punkt za punkt, ładne akcje, ciągła wymiana piłek, jednym słowem było na co popatrzeć. Dopiero pod koniec każdego z tych setów chłopaki z Sidora odskakiwali swym przeciwnikom i tak ugrali dwa sety do 22 i 20. Ostatniego seta Sidor zaczął prowadzeniem i nie oddał go Old Boyom do końca ,wygrywając tym samym do 18.

Mecz trafnie został określony mianem szlagieru. Brawo dla obydwu zespołów za prawdziwą walkę!

ranga spotkania SKP Sidor - Oldboje : mecz posiada status szlagieruSKP Sidor 3-0 Oldboje, przełożony z 23.02.2009

15

dodał : keram, 19.02.2009, 08:56

Mecz Sidora z Oldbojami odbędzie się w środę25 lutego o 21.00, a nie jak podano na stronie w poniedziałek

dodał : strazak, 22.02.2009, 17:19

Czy SIDOR podtrzyma passę zwycięstw i zrewanżuje się "dziadkom" za przegraną na początku sezonu? Sypać swoje spostrzeżenia. Pozdrawiam

dodał : maddox, 22.02.2009, 19:14

no mam nadzieję, że podtrzyma, ale może być ciężko, ostanio doświadczenie i zimne głowy wygrały, ale z drugiej strony jestesmy na fali i nikt nam nie straszny

dodał : suchystraz, 22.02.2009, 19:32

Nie życząc nikomu źle to moglibyście w końcu przegrać, no ile można wygrywać trochę staje się to nudne i mało atrakcyjne dla ligi a tak poważnie to jak nie Olboje to nie wiem kto??

dodał : Zajcu, 22.02.2009, 23:21

Jak nie Oldboje to może Pro Kon w I lidze . Ale też im większych szans nie daje . No to do zobaczenia na meczu

dodał : strazak, 25.02.2009, 23:09

Relacja już jest. Dodam tylko, że to już 12 zwycięstwo pod rząd i skuteczny rewanż za porażkę z I rundy. Dzisiaj w zespole Oldbojów zabrakło Tomka Banacha co ułatwiło nam trochę taktykę. Odbiór nie był dzisiaj zły u przeciwnika, ale nie w punkt i dlatego Waldek Baranowski nie mógł sobie pośmigać na środku. My nie zagraliśmy rewelacyjnie, ale na szczęście to wystarczyło. Wielu elementów można dzisiaj było się nauczyć od "dziadków". Atak plasowany (nie siła razy ramię, tylko szukanie dziur po przeciwnej stronie. To jest właśnie siatkówka). Chyba żadna dzisiaj nasza kiwka nie weszła w pole. Rewelacyjna gra w tym elemencie. Trochę gościom zabrakło ataków. Nasz blok dzisiaj funkcjonował bez zarzutu. No i w polu też trochę wybraliśmy. No nie tyle co dziadki, ale to zawsze coś. Kiedyś w tym elemencie nasza gra była tragiczna. Z każdym meczem jest coraz lepiej. Aha i dzisiaj w III secie wszedłem pod koniec. Nawet dostałem piłkę do ataku i naprawdę skończyłem i to był 24 pkt. Cały zespół Sidora zagrał dzisiaj naprawdę poprawnie i chyba coraz bardziej przybliża się do I ligii. Fakt, że zbyt mało czasu spędzam na parkiecie i chciałbym w kontekście zbliżających się w maju Mistrzostw Polski zasilić ( a w zasadzie uzupełnić) drużynę "dziadków", ale Prezes boi się burzy na forum i chyba nici z ogrywaniem się z tą drużyną. Chyba, że forumowicze pozwolą mi na przejście (VIP SALPS - haha). A powracając do meczu to było naprawdę dość sporo dobrej siatkówki. A co dziadki wyprawiali w polu to się "w pale nie mieści". Pozdrawiam

dodał : Blaszany, 25.02.2009, 23:46

Fajny mecz. Uczen na słupku dał rade. Za tydzien kolejny trudny mecz z AM-ka. Z dotychczasowych meczy (od Błyskawicy liczac) ten byl najtrudniejszy. Rewnz udany, 12 wygrana jest, coraz wiecej ludzi mowi o 1 lidze dla Sidora. Oby tak dalej.

dodał : Przepior, 26.02.2009, 01:04

no pierwsza trójka już w sumie wygląda na zapiętą, jeśli chodzi o 2 ligę, teraz tylko kwestia rozwiązania kto będzie musiał się męczyć, a kto wejdzie bezpośrednio

dodał : pili_21, 26.02.2009, 11:43

Ciekaw jestem co to się będzie działo we wtorek na Bolka... jeśli "starsi panowie" dalej będą gryźli parkiet jak w meczu z Sidorem to możemy się natknąć na poważną zaporę. A oni mają z nami do wyrównania rachunki z pierwszej rundy kiedy to "młodość była górą"

05.10.2016, 09:07

22.09.2016, 13:06

22.09.2016, 11:28

15.09.2016, 21:08

14.09.2016, 17:53