m | pkt | +/- | ||
1. | Perła-Dent | 18 | 44 | 49 / 18 |
2. | ZCR Lux Medica | 18 | 43 | 48 / 19 |
3. | AZS US | 18 | 39 | 46 / 22 |
4. | Espadon SMS II | 18 | 36 | 42 / 26 |
5. | Espadon SMS I | 18 | 32 | 37 / 28 |
6. | AZS PUM | 18 | 21 | 28 / 39 |
7. | AZS AM | 18 | 19 | 28 / 42 |
8. | AZS ZUT | 18 | 17 | 25 / 45 |
9. | LKS Przecław | 18 | 13 | 24 / 47 |
10. | Espadon SMS III | 18 | 6 | 11 / 52 |
Szukaj :
Statystyki :
• 6027 dni działalności portalu
• 1708 zarejestrowanych użytkowników
• 2824 newsów
• 31853 komentarzy
• 35278 zdjęć
• 75 filmów
• 206 drużyny w bazie
• 7893 meczów w bazie
zalogowani: 0, goście: 4
UWAGA! Portal salps.szczecin.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeględarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Wyniki :
Tabela :
ogółem | dom | wyjazd |
m | pkt | z | p | +/- | z | p | +/- | z | p | +/- |
Uwaga! Mecze rozegrane awansem będą uwzględnione w tabeli zgodnie z regulaminem rozgrywek.
Mecze :
05.10.2015 - 11.10.2015
06.10.2015, 19:30 : AZS US 3-0 AZS ZUT, przełożony na 11.01.20162
06.10.2015, 19:25 : Enea 3-1 Fire Stop Serwis
07.10.2015, 20:45 : Medico PUM 1-3 Espadon1
07.10.2015, 20:15 : Pramerica 3-2 Grom
07.10.2015, 18:00 : Luz Control 3-1 Medcore1
08.10.2015, 20:00 : Martinez 3-0 Ekspert SI1
08.10.2015, 18:20 : Piętnastka 3-2 Celuloza.eu
12.10.2015 - 18.10.2015
12.10.2015, 20:00 : SMS I Police 3-0 LKS Przecław
12.10.2015, 20:00 : SMS II Police 3-0 AZS Akademia Morska
12.10.2015, 17:15 : SOS UKS 18 I 3-0 Boski Team
12.10.2015, 18:35 : G22 UKS Błyskawica 0-3 Black Hawks1
12.10.2015, 18:45 : Gryf Szczecin 3-2 Kijewo Plus1
13.10.2015, 19:00 : AZS PUM 2-3 Perła-Dent1
13.10.2015, 19:30 : AZS US 2-3 AZS ZUT1
13.10.2015, 19:25 : ZCR Lux Medica 3-0 SMS III Police
13.10.2015, 20:50 : Pramerica 1-3 AZS US, przełożony na 30.11.20157
13.10.2015, 18:00 : Espadon Młodzik 0-3 Auto Kuler
13.10.2015, 20:30 : Restauracja Bohema 2-3 Aqua Team2
14.10.2015, 18:00 : UKS Pomorzanie 3-0 SOS UKS 18 III74
14.10.2015, 20:15 : Ekspert SI 0-3 AZS PUM
14.10.2015, 18:30 : Vertigo 3-2 AQUARIUS M.S. OLDBOYE
14.10.2015, 19:30 : DejaVu 3-2 Akademia Morska
14.10.2015, 19:45 : SEC Szczecin 3-0 DGS UKS Wiosło
14.10.2015, 18:00 : hallopizza.net.pl 2-3 Interdom 24
15.10.2015, 19:00 : UKS Bukowe 29 2-3 SOS UKS 18 II, przełożony na 29.10.20151
15.10.2015, 19:00 : brightONE 2-3 Espadon Junior
15.10.2015, 19:25 : Asprod Goleniów 0-3 LKS Przecław, przełożony na 05.01.20162
15.10.2015, 20:00 : Martinez 3-0 AZS ZUT
15.10.2015, 19:00 : Saper JW2901 3-0 Kazuar, przełożony na 08.12.20152
15.10.2015, 18:00 : Espadon Kadet 3-1 Megawat
16.10.2015, 20:00 : Espadon SMS IV 2-3 Espadonki, przełożony na 09.11.2015
16.10.2015, 19:30 : Espadon 3-1 Celuloza.eu
16.10.2015, 20:50 : Grom 3-0 Piętnastka
16.10.2015, 19:25 : Czeczeński kacik.pro 3-0 Tieto
19.10.2015 - 25.10.2015
19.10.2015, 17:15 : SOS UKS 18 II 2-3 UKS Pomorzanie
19.10.2015, 20:00 : Espadon SMS IV 0-3 BB Team
19.10.2015, 19:30 : AZS US 0-3 Espadon
19.10.2015, 18:35 : G22 UKS Błyskawica 0-3 Kijewo Plus
19.10.2015, 18:45 : Gryf Szczecin 3-1 SEC Szczecin
20.10.2015, 19:30 : AZS US 3-2 SMS II Police
20.10.2015, 19:00 : Perła-Dent 3-1 SMS I Police
20.10.2015, 19:00 : AZS ZUT 2-3 Ekspert SI
20.10.2015, 18:00 : Espadon Młodzik 0-3 Megawat
20.10.2015, 20:30 : Restauracja Bohema 3-1 Fire Stop Serwis1
20.10.2015, 19:25 : Czeczeński kacik.pro 1-3 AQUARIUS M.S. OLDBOYE
20.10.2015, 20:50 : hallopizza.net.pl 1-3 Aqua Team
20.10.2015, 20:30 : Black Hawks 1-3 Auto Kuler1
21.10.2015, 17:30 : AZS ZUT 1-3 ZCR Lux Medica
21.10.2015, 20:30 : Akademia Morska 3-2 Saper JW2901
21.10.2015, 20:00 : Asprod Goleniów 0-3 Enea
21.10.2015, 20:45 : Medico PUM 0-3 Grom
21.10.2015, 19:30 : DejaVu 3-2 Vertigo1
21.10.2015, 18:00 : Tieto 0-3 Luz Control1
22.10.2015, 18:30 : LKS Przecław 3-0 SMS III Police
22.10.2015, 19:00 : AZS Akademia Morska 0-3 AZS PUM15
22.10.2015, 19:00 : Boski Team 0-3 Espadonki
22.10.2015, 19:00 : UKS Bukowe 29 2-3 SOS UKS 18 I
22.10.2015, 20:30 : AZS PUM 3-0 Pramerica
22.10.2015, 18:20 : Piętnastka 3-0 Martinez1
22.10.2015, 18:00 : Kazuar 1-3 Medcore
22.10.2015, 18:30 : Interdom 24 3-2 brightONE1
22.10.2015, 18:00 : Espadon Kadet 1-3 DGS UKS Wiosło
23.10.2015, 20:30 : Espadon Junior 3-1 LKS Przecław
26.10.2015 - 01.11.2015
26.10.2015, 20:00 : SMS I Police 3-0 SMS III Police
26.10.2015, 20:00 : SMS II Police 3-2 ZCR Lux Medica
26.10.2015, 17:15 : SOS UKS 18 I 1-3 UKS Pomorzanie
26.10.2015, 20:00 : Espadon SMS IV 3-0 Boski Team
26.10.2015, 19:30 : AZS US 2-3 Grom
26.10.2015, 18:35 : G22 UKS Błyskawica 0-3 Gryf Szczecin
27.10.2015, 19:00 : AZS PUM 3-2 AZS US
27.10.2015, 19:00 : Perła-Dent 3-1 AZS Akademia Morska
27.10.2015, 19:00 : AZS ZUT 0-3 Piętnastka
27.10.2015, 20:50 : Aqua Team 3-0 brightONE1
27.10.2015, 18:00 : Espadon Młodzik 0-3 DGS UKS Wiosło
27.10.2015, 19:30 : Megawat 0-3 Black Hawks, przełożony na 03.12.2015
27.10.2015, 18:45 : Auto Kuler 3-0 Kijewo Plus1
27.10.2015, 19:25 : Luz Control 3-2 AQUARIUS M.S. OLDBOYE
28.10.2015, 18:45 : SOS UKS 18 III 0-3 BB Team
28.10.2015, 20:00 : Fire Stop Serwis 3-2 Asprod Goleniów41
28.10.2015, 18:00 : Czeczeński kacik.pro 3-2 DejaVu
28.10.2015, 18:30 : Vertigo 0-3 Akademia Morska
29.10.2015, 18:30 : LKS Przecław 3-2 AZS ZUT
29.10.2015, 20:30 : AZS PUM 3-0 Medico PUM, przełożony na 18.11.20154
29.10.2015, 18:00 : Kazuar 3-0 Tieto
29.10.2015, 20:15 : Celuloza.eu 3-0 Martinez
29.10.2015, 19:00 : Saper JW2901 3-0 Medcore, rozegrany awansem 27.10.20151
29.10.2015, 18:30 : Interdom 24 2-3 LKS Przecław
29.10.2015, 18:00 : Espadon Kadet 3-1 SEC Szczecin, przełożony na 12.11.20151
30.10.2015, 19:30 : Espadon 3-0 Ekspert SI
30.10.2015, 20:50 : Enea 3-2 Espadon Junior
30.10.2015, 19:25 : hallopizza.net.pl 3-1 Restauracja Bohema
30.10.2015, 18:30 : Espadonki 3-2 UKS Bukowe 291
02.11.2015 - 08.11.2015
02.11.2015, 20:00 : SMS II Police 2-3 LKS Przecław
02.11.2015, 17:15 : SOS UKS 18 II 3-0 SOS UKS 18 III
02.11.2015, 18:35 : G22 UKS Błyskawica 0-3 Auto Kuler
03.11.2015, 19:30 : AZS US 2-3 Perła-Dent
03.11.2015, 21:00 : ZCR Lux Medica 3-2 AZS PUM
03.11.2015, 20:30 : Akademia Morska 3-1 Medcore, przełożony na 04.11.2015
03.11.2015, 19:00 : AZS ZUT 0-3 Espadon1
03.11.2015, 18:00 : Espadon Młodzik 2-3 SEC Szczecin
03.11.2015, 20:30 : Restauracja Bohema 3-0 Asprod Goleniów
03.11.2015, 20:30 : Black Hawks 3-0 DGS UKS Wiosło
04.11.2015, 17:30 : AZS ZUT 3-0 SMS III Police
04.11.2015, 18:00 : UKS Pomorzanie 3-0 Espadonki
04.11.2015, 19:00 : Grom 3-0 Martinez, przełożony na 05.01.2016
04.11.2015, 20:45 : Medico PUM 3-1 Ekspert SI
04.11.2015, 18:00 : Aqua Team 2-3 LKS Przecław
04.11.2015, 20:50 : Megawat 3-0 Kijewo Plus, przełożony na 18.01.2016
04.11.2015, 18:30 : Vertigo 3-0 Czeczeński kacik.pro
04.11.2015, 19:30 : DejaVu 2-3 Luz Control
05.11.2015, 19:00 : AZS Akademia Morska 1-3 SMS I Police
05.11.2015, 19:30 : Boski Team 0-3 BB Team19
05.11.2015, 19:00 : UKS Bukowe 29 3-0 Espadon SMS IV1
05.11.2015, 19:00 : brightONE 0-3 hallopizza.net.pl1
05.11.2015, 20:30 : AZS PUM 3-2 Celuloza.eu
05.11.2015, 18:20 : Piętnastka 3-0 Pramerica1
05.11.2015, 18:30 : Interdom 24 3-1 Enea1
05.11.2015, 18:00 : Espadon Kadet 1-3 Gryf Szczecin
06.11.2015, 19:25 : AQUARIUS M.S. OLDBOYE 3-2 Kazuar1
06.11.2015, 20:50 : Fire Stop Serwis 0-3 Espadon Junior, przełożony na 15.12.20151
06.11.2015, 19:00 : Saper JW2901 3-0 Tieto, rozegrany awansem 05.11.2015
09.11.2015 - 15.11.2015
09.11.2015, 19:30 : AZS US 1-3 AZS PUM
10.11.2015, 20:50 : Pramerica 3-1 Medico PUM1
10.11.2015, 19:25 : Ekspert SI 0-3 Grom, przełożony na 08.12.20151
12.11.2015, 20:15 : Celuloza.eu 3-0 AZS ZUT
13.11.2015, 20:00 : Espadon 3-2 Piętnastka
13.11.2015, 19:25 : Enea 1-3 LKS Przecław
13.11.2015, 18:30 : Interdom 24 3-1 Fire Stop Serwis, rozegrany awansem 12.11.20151
16.11.2015 - 22.11.2015
16.11.2015, 20:00 : SMS I Police 3-0 AZS ZUT
16.11.2015, 20:00 : SMS III Police 0-3 SMS II Police
16.11.2015, 17:15 : SOS UKS 18 II 1-3 BB Team
16.11.2015, 20:00 : Espadon SMS IV 1-3 UKS Pomorzanie
16.11.2015, 19:30 : AZS US 3-1 Ekspert SI1
16.11.2015, 18:35 : G22 UKS Błyskawica 0-3 Megawat
17.11.2015, 19:00 : AZS PUM 3-0 LKS Przecław
17.11.2015, 19:30 : AZS US 3-0 AZS Akademia Morska
17.11.2015, 19:00 : Perła-Dent 3-0 ZCR Lux Medica
17.11.2015, 19:00 : AZS ZUT 0-3 Grom, przełożony na 10.12.2015
17.11.2015, 19:25 : Aqua Team 3-0 Enea
17.11.2015, 18:45 : Auto Kuler 3-1 Gryf Szczecin
17.11.2015, 20:50 : Luz Control 3-0 Vertigo
18.11.2015, 18:45 : SOS UKS 18 III 0-3 SOS UKS 18 I
18.11.2015, 18:00 : Asprod Goleniów 0-3 Espadon Junior26
18.11.2015, 20:00 : AQUARIUS M.S. OLDBOYE 1-3 Saper JW2901
18.11.2015, 19:45 : SEC Szczecin 3-2 Black Hawks
19.11.2015, 19:00 : UKS Bukowe 29 3-0 Boski Team
19.11.2015, 19:00 : brightONE 3-0 Restauracja Bohema1
19.11.2015, 20:30 : AZS PUM 3-0 Martinez
19.11.2015, 18:20 : Piętnastka 3-0 Medico PUM, przełożony na 17.12.20151
19.11.2015, 18:30 : LKS Przecław 2-3 hallopizza.net.pl1
19.11.2015, 18:00 : Kazuar 3-0 DejaVu, przełożony na 07.01.2016
19.11.2015, 20:15 : Celuloza.eu 3-0 Pramerica
19.11.2015, 18:00 : DGS UKS Wiosło 3-1 Kijewo Plus, rozegrany awansem 12.11.2015
19.11.2015, 18:00 : Espadon Kadet 3-1 Espadon Młodzik
20.11.2015, 19:30 : Medcore 3-0 Tieto, przełożony na 08.12.2015
20.11.2015, 19:25 : Czeczeński kacik.pro 1-3 Akademia Morska
23.11.2015 - 29.11.2015
23.11.2015, 20:00 : SMS II Police 3-2 AZS ZUT
23.11.2015, 17:15 : SOS UKS 18 I 3-1 SOS UKS 18 II, przełożony na 10.12.2015
23.11.2015, 19:30 : AZS US 0-3 Piętnastka
23.11.2015, 18:35 : G22 UKS Błyskawica 0-3 DGS UKS Wiosło
24.11.2015, 19:00 : AZS PUM 3-2 SMS III Police
24.11.2015, 19:30 : AZS US 3-0 SMS I Police
24.11.2015, 20:50 : AQUARIUS M.S. OLDBOYE 3-1 Medcore
24.11.2015, 18:00 : Espadon Młodzik 0-3 Gryf Szczecin
24.11.2015, 19:25 : Celuloza.eu 3-0 Grom, przełożony na 03.12.20152
24.11.2015, 20:30 : Restauracja Bohema 3-0 Espadon Junior1
24.11.2015, 18:45 : Auto Kuler 2-3 Megawat
25.11.2015, 20:30 : Akademia Morska 3-0 Tieto
25.11.2015, 17:20 : Kijewo Plus 1-3 SEC Szczecin
25.11.2015, 19:00 : Martinez 2-3 Pramerica, przełożony na 15.12.2015
25.11.2015, 18:00 : Kazuar 3-1 Vertigo, rozegrany awansem 13.11.20151
25.11.2015, 19:30 : DejaVu 0-3 Saper JW2901
25.11.2015, 20:00 : hallopizza.net.pl 3-1 Enea1
26.11.2015, 18:30 : LKS Przecław 1-3 Perła-Dent
26.11.2015, 19:00 : AZS Akademia Morska 2-3 ZCR Lux Medica
26.11.2015, 19:30 : Boski Team 0-3 UKS Pomorzanie
26.11.2015, 19:00 : UKS Bukowe 29 3-0 BB Team : walkower dla UKS Bukowe 29
26.11.2015, 19:00 : brightONE 1-3 LKS Przecław1
26.11.2015, 20:30 : AZS PUM 3-0 AZS ZUT
26.11.2015, 20:15 : Celuloza.eu 3-0 Medico PUM
26.11.2015, 18:30 : Interdom 24 3-0 Asprod Goleniów37
26.11.2015, 18:00 : Espadon Kadet 1-3 Black Hawks
27.11.2015, 19:30 : Espadon 3-1 Grom1
27.11.2015, 19:25 : Fire Stop Serwis 1-3 Aqua Team
27.11.2015, 20:50 : Czeczeński kacik.pro 1-3 Luz Control
27.11.2015, 18:30 : Espadonki 3-0 SOS UKS 18 III
30.11.2015 - 06.12.2015
30.11.2015, 15:30 : SOS UKS 18 III 1-3 Espadon SMS IV, przełożony na 18.12.2015
30.11.2015, 20:00 : SMS I Police 1-3 SMS II Police
30.11.2015, 20:00 : SMS III Police 1-3 Perła-Dent
30.11.2015, 18:30 : SOS UKS 18 I 1-3 BB Team
30.11.2015, 18:30 : G22 UKS Błyskawica 0-3 SEC Szczecin
01.12.2015, 21:00 : ZCR Lux Medica 2-3 AZS US
01.12.2015, 19:25 : Medcore 3-1 DejaVu
01.12.2015, 18:00 : Espadon Młodzik 0-3 Black Hawks
01.12.2015, 19:30 : Megawat 3-2 Gryf Szczecin
02.12.2015, 17:30 : AZS ZUT 3-2 AZS PUM
02.12.2015, 18:45 : SOS UKS 18 II 3-1 Espadonki
02.12.2015, 18:00 : UKS Pomorzanie 3-0 UKS Bukowe 29
02.12.2015, 20:30 : Akademia Morska 3-0 Luz Control
02.12.2015, 20:00 : Asprod Goleniów 0-3 Aqua Team
02.12.2015, 20:45 : Medico PUM 3-2 AZS US1
02.12.2015, 18:00 : Fire Stop Serwis 1-3 hallopizza.net.pl1
03.12.2015, 19:00 : AZS Akademia Morska 3-2 LKS Przecław
03.12.2015, 19:00 : brightONE 2-3 Enea, przełożony na 07.01.20161
03.12.2015, 20:00 : Martinez 1-3 Espadon
03.12.2015, 18:20 : Piętnastka 3-1 AZS PUM2
03.12.2015, 18:30 : LKS Przecław 2-3 Restauracja Bohema1
03.12.2015, 18:00 : Kazuar 3-2 Czeczeński kacik.pro
03.12.2015, 18:30 : Vertigo 1-3 Saper JW2901, rozegrany awansem 02.12.2015
03.12.2015, 18:00 : DGS UKS Wiosło 3-2 Auto Kuler
03.12.2015, 18:00 : Espadon Kadet 3-0 Kijewo Plus
04.12.2015, 20:50 : Ekspert SI 0-3 Pramerica
04.12.2015, 19:25 : Tieto 0-3 AQUARIUS M.S. OLDBOYE : walkower dla AQUARIUS M.S. OLDBOYE
04.12.2015, 18:45 : Interdom 24 2-3 Espadon Junior, rozegrany awansem 02.12.2015
07.12.2015 - 13.12.2015
07.12.2015, 19:25 : SMS I Police 3-2 ZCR Lux Medica
07.12.2015, 20:00 : SMS III Police 2-3 AZS Akademia Morska
07.12.2015, 20:00 : Espadon SMS IV 0-3 SOS UKS 18 II
07.12.2015, 18:45 : Gryf Szczecin 3-1 Black Hawks
08.12.2015, 19:00 : AZS PUM 0-3 SMS II Police
08.12.2015, 19:00 : Perła-Dent 1-3 AZS ZUT1
08.12.2015, 20:50 : Pramerica 3-0 AZS ZUT
08.12.2015, 18:00 : Espadon Młodzik 0-3 Kijewo Plus, przełożony na 10.12.2015
08.12.2015, 19:30 : Megawat 3-2 DGS UKS Wiosło
08.12.2015, 18:45 : Auto Kuler 3-1 SEC Szczecin
09.12.2015, 17:15 : SOS UKS 18 III 3-2 Boski Team, przełożony na 21.12.2015
09.12.2015, 18:30 : UKS Pomorzanie 3-0 BB Team, przełożony na 16.12.2015
09.12.2015, 20:30 : Akademia Morska 3-2 AQUARIUS M.S. OLDBOYE
09.12.2015, 18:30 : Ekspert SI 0-3 Piętnastka
09.12.2015, 18:30 : Vertigo 2-3 Medcore
09.12.2015, 19:30 : DejaVu 3-0 Tieto
09.12.2015, 20:00 : hallopizza.net.pl 3-2 Asprod Goleniów1
10.12.2015, 18:30 : LKS Przecław 1-3 AZS US
10.12.2015, 19:00 : brightONE 3-0 Fire Stop Serwis
10.12.2015, 20:00 : Martinez 3-1 Medico PUM
10.12.2015, 18:00 : Kazuar 2-3 Luz Control
10.12.2015, 20:15 : Celuloza.eu 3-0 AZS US : walkower dla Celuloza.eu1
10.12.2015, 20:50 : Czeczeński kacik.pro 0-3 Saper JW2901
10.12.2015, 18:00 : G22 UKS Błyskawica 0-3 Espadon Kadet, rozegrany awansem 08.12.2015
10.12.2015, 18:30 : Interdom 24 3-1 Restauracja Bohema1
11.12.2015, 20:30 : AZS PUM 2-3 Espadon, rozegrany awansem 10.12.2015
11.12.2015, 18:30 : Espadonki 1-3 SOS UKS 18 I
14.12.2015 - 20.12.2015
14.12.2015, 18:45 : SOS UKS 18 III 0-3 UKS Bukowe 29
14.12.2015, 19:30 : AZS US 3-0 SMS III Police, przełożony na 26.01.2016
14.12.2015, 20:00 : SMS II Police 3-2 Perła-Dent
14.12.2015, 17:15 : SOS UKS 18 I 3-1 Espadon SMS IV
15.12.2015, 20:00 : ZCR Lux Medica 3-1 LKS Przecław, przełożony na 17.12.2015
15.12.2015, 19:25 : AQUARIUS M.S. OLDBOYE 3-1 DejaVu
15.12.2015, 18:00 : Espadon Młodzik 3-1 G22 UKS Błyskawica
15.12.2015, 20:15 : Celuloza.eu 3-0 Ekspert SI, przełożony na 17.12.2015
15.12.2015, 20:30 : Restauracja Bohema 3-2 Enea1
15.12.2015, 20:30 : Black Hawks 3-0 Kijewo Plus, przełożony na 17.12.2015
16.12.2015, 17:30 : AZS ZUT 3-1 AZS Akademia Morska
16.12.2015, 20:30 : Akademia Morska 3-0 Kazuar
16.12.2015, 18:00 : Grom 3-1 AZS PUM
16.12.2015, 20:30 : Medico PUM 3-1 AZS ZUT, rozegrany awansem 15.12.2015
16.12.2015, 20:00 : Medcore 3-2 Czeczeński kacik.pro
16.12.2015, 18:30 : Vertigo 3-0 Tieto1
16.12.2015, 19:45 : SEC Szczecin 0-3 Megawat
17.12.2015, 20:00 : AZS PUM 0-3 SMS I Police
17.12.2015, 19:30 : Boski Team 0-3 SOS UKS 18 II
17.12.2015, 19:00 : brightONE 3-0 Asprod Goleniów121
17.12.2015, 20:00 : Martinez 3-2 AZS US
17.12.2015, 19:25 : Fire Stop Serwis 1-3 LKS Przecław, przełożony na 08.01.20162
17.12.2015, 19:00 : Saper JW2901 3-0 Luz Control
17.12.2015, 18:00 : DGS UKS Wiosło 0-3 Gryf Szczecin, przełożony na 14.01.2016
17.12.2015, 18:30 : Interdom 24 0-3 Aqua Team2
17.12.2015, 18:00 : Espadon Kadet 3-2 Auto Kuler
18.12.2015, 19:25 : Pramerica 0-3 Espadon
18.12.2015, 20:50 : hallopizza.net.pl 3-0 Espadon Junior2
18.12.2015, 18:30 : Espadonki 1-3 BB Team
04.01.2016 - 10.01.2016
07.01.2016, 20:00 : Aqua Team 3-2 Espadon Junior
11.01.2016 - 17.01.2016
11.01.2016, 20:00 : SMS III Police 0-3 ZCR Lux Medica
11.01.2016, 20:00 : Espadon SMS IV 3-0 Espadonki
11.01.2016, 19:00 : UKS Bukowe 29 3-0 SOS UKS 18 II, przełożony na 14.01.2016
12.01.2016, 19:00 : AZS PUM 0-3 Perła-Dent
12.01.2016, 19:00 : AZS ZUT 0-3 AZS US1
12.01.2016, 20:50 : Ekspert SI 0-3 Martinez
12.01.2016, 19:25 : Fire Stop Serwis 0-3 Enea, przełożony na 11.03.2016
13.01.2016, 17:00 : SOS UKS 18 III 1-3 UKS Pomorzanie, rozegrany awansem 07.01.2016
13.01.2016, 17:30 : AZS ZUT 0-3 AZS US, przełożony na 24.02.2016
13.01.2016, 20:30 : Akademia Morska 2-3 DejaVu
13.01.2016, 19:00 : Grom 3-2 Pramerica
13.01.2016, 20:40 : AQUARIUS M.S. OLDBOYE 3-1 Vertigo
13.01.2016, 17:20 : Tieto 0-3 Czeczeński kacik.pro
14.01.2016, 18:30 : LKS Przecław 1-3 SMS I Police
14.01.2016, 19:00 : SOS UKS 18 I 3-0 Boski Team, przełożony na 30.03.2016
14.01.2016, 19:00 : AZS Akademia Morska 3-2 SMS II Police
14.01.2016, 18:00 : Kazuar 2-3 Saper JW2901
14.01.2016, 20:15 : Celuloza.eu 1-3 Piętnastka, przełożony na 29.03.2016
14.01.2016, 18:30 : Interdom 24 2-3 hallopizza.net.pl1
15.01.2016, 19:00 : brightONE 2-3 Espadon Junior, rozegrany awansem 14.01.2016
15.01.2016, 19:30 : Espadon 3-0 Medico PUM
15.01.2016, 19:25 : Aqua Team 3-0 Restauracja Bohema
15.01.2016, 20:50 : Medcore 1-3 Luz Control1
18.01.2016 - 24.01.2016
18.01.2016, 20:00 : SMS I Police 0-3 Perła-Dent
18.01.2016, 20:00 : SMS II Police 0-3 AZS US
18.01.2016, 20:00 : SMS III Police 2-3 LKS Przecław
18.01.2016, 17:15 : SOS UKS 18 I 3-1 UKS Bukowe 29
18.01.2016, 19:30 : LKS Przecław 3-1 Asprod Goleniów, przełożony na 18.02.20161
18.01.2016, 18:35 : G22 UKS Błyskawica 1-3 Black Hawks
19.01.2016, 19:00 : AZS PUM 0-3 AZS Akademia Morska
19.01.2016, 21:00 : ZCR Lux Medica 3-0 AZS ZUT
19.01.2016, 19:00 : AZS ZUT 0-3 Martinez
19.01.2016, 18:00 : Espadon Młodzik 0-3 Auto Kuler
19.01.2016, 20:30 : Restauracja Bohema 3-0 Fire Stop Serwis
19.01.2016, 19:25 : Luz Control 3-0 Tieto
20.01.2016, 18:30 : UKS Pomorzanie 3-0 SOS UKS 18 II
20.01.2016, 17:20 : Kijewo Plus 1-3 Gryf Szczecin
20.01.2016, 19:00 : Aqua Team 3-0 hallopizza.net.pl
20.01.2016, 20:40 : Enea 3-1 Asprod Goleniów
20.01.2016, 18:30 : Vertigo 3-1 DejaVu1
21.01.2016, 19:00 : brightONE 2-3 Interdom 24
21.01.2016, 20:30 : AZS PUM 3-1 Ekspert SI
21.01.2016, 18:20 : Piętnastka 3-0 Grom
21.01.2016, 19:30 : LKS Przecław 3-0 Espadon Junior1
21.01.2016, 18:00 : Kazuar 3-0 Medcore, przełożony na 28.01.2016
21.01.2016, 20:15 : Celuloza.eu 3-1 Espadon
21.01.2016, 19:00 : Saper JW2901 3-1 Akademia Morska
21.01.2016, 18:00 : DGS UKS Wiosło 3-0 SEC Szczecin
21.01.2016, 18:00 : Espadon Kadet 3-0 Megawat, przełożony na 18.02.2016
22.01.2016, 19:25 : AQUARIUS M.S. OLDBOYE 3-1 Czeczeński kacik.pro
22.01.2016, 20:50 : Pramerica 3-0 AZS US
22.01.2016, 18:30 : Espadonki 3-0 Boski Team
25.01.2016 - 31.01.2016
25.01.2016, 20:00 : SMS II Police 3-0 SMS III Police, przełożony na 29.02.2016
25.01.2016, 20:00 : SMS III Police 0-3 SMS I Police, przełożony na 21.03.2016
25.01.2016, 20:00 : Espadon SMS IV 1-3 BB Team
25.01.2016, 18:35 : G22 UKS Błyskawica 0-3 Kijewo Plus
26.01.2016, 19:30 : AZS US 3-0 AZS PUM, przełożony na 21.03.2016
26.01.2016, 19:25 : ZCR Lux Medica 3-0 SMS II Police
26.01.2016, 19:00 : AZS ZUT 0-3 Ekspert SI
26.01.2016, 20:50 : Pramerica 1-3 AZS PUM
26.01.2016, 18:00 : Espadon Młodzik 0-3 Megawat
26.01.2016, 20:30 : Restauracja Bohema 0-3 hallopizza.net.pl
26.01.2016, 18:45 : Auto Kuler 1-3 Black Hawks, przełożony na 25.02.2016
27.01.2016, 18:45 : SOS UKS 18 III 0-3 BB Team
27.01.2016, 17:30 : AZS ZUT 2-3 LKS Przecław
27.01.2016, 18:30 : UKS Pomorzanie 3-2 SOS UKS 18 I
27.01.2016, 20:30 : Akademia Morska 3-2 Vertigo
27.01.2016, 19:30 : DejaVu 1-3 Czeczeński kacik.pro
27.01.2016, 19:45 : SEC Szczecin 0-3 Gryf Szczecin
28.01.2016, 19:00 : AZS Akademia Morska 0-3 Perła-Dent
28.01.2016, 19:30 : Boski Team 0-3 Espadon SMS IV
28.01.2016, 19:00 : UKS Bukowe 29 2-3 Espadonki, przełożony na 31.03.2016
28.01.2016, 19:00 : brightONE 1-3 Aqua Team
28.01.2016, 20:00 : Martinez 1-3 Piętnastka
28.01.2016, 19:30 : LKS Przecław 3-2 Interdom 242
28.01.2016, 18:00 : Espadon Kadet 3-1 DGS UKS Wiosło, przełożony na 10.03.2016
29.01.2016, 20:50 : Asprod Goleniów 0-3 Fire Stop Serwis
29.01.2016, 19:30 : Espadon 3-0 AZS US1
29.01.2016, 19:25 : Grom 1-3 Medico PUM, przełożony na 18.03.2016
29.01.2016, 20:30 : Enea 0-3 Espadon Junior, przełożony na 19.02.2016
15.02.2016 - 21.02.2016
16.02.2016, 20:50 : Asprod Goleniów 0-3 Interdom 24
16.02.2016, 19:25 : Czeczeński kacik.pro 2-3 Vertigo
17.02.2016, 20:40 : Medcore 1-3 Saper JW2901
17.02.2016, 19:00 : AQUARIUS M.S. OLDBOYE 3-1 Luz Control
17.02.2016, 17:20 : hallopizza.net.pl 3-0 Fire Stop Serwis
18.02.2016, 20:00 : Tieto 0-3 Kazuar
19.02.2016, 19:25 : Kijewo Plus 1-3 Auto Kuler
22.02.2016 - 28.02.2016
22.02.2016, 20:00 : SMS I Police 3-2 AZS Akademia Morska, rozegrany awansem 25.01.2016
22.02.2016, 20:00 : SMS III Police 3-1 AZS ZUT
22.02.2016, 20:00 : Espadon SMS IV 3-1 UKS Bukowe 29
22.02.2016, 18:35 : G22 UKS Błyskawica 0-3 Gryf Szczecin
23.02.2016, 19:00 : AZS PUM 0-3 ZCR Lux Medica
23.02.2016, 19:00 : Perła-Dent 3-1 AZS US
23.02.2016, 19:25 : Asprod Goleniów 0-3 Restauracja Bohema, przełożony na 01.04.20161
23.02.2016, 19:30 : AZS US 3-1 Grom, przełożony na 14.03.20161
23.02.2016, 18:30 : LKS Przecław 1-3 Aqua Team
23.02.2016, 18:00 : Espadon Młodzik 0-3 DGS UKS Wiosło
23.02.2016, 19:25 : Tieto 0-3 Saper JW2901
23.02.2016, 20:30 : Black Hawks 3-2 Megawat
24.02.2016, 14:00 : SOS UKS 18 III 2-3 SOS UKS 18 II, przełożony na 29.02.2016
24.02.2016, 20:30 : Medico PUM 1-3 AZS PUM, przełożony na 25.02.2016
24.02.2016, 17:20 : Enea 0-3 Interdom 241
24.02.2016, 20:40 : Luz Control 3-0 DejaVu
24.02.2016, 19:00 : hallopizza.net.pl 3-1 brightONE
25.02.2016, 20:00 : LKS Przecław 1-3 SMS II Police, przełożony na 29.03.2016
25.02.2016, 19:30 : Boski Team 0-3 BB Team
25.02.2016, 20:00 : Martinez 3-1 Celuloza.eu
25.02.2016, 18:20 : Piętnastka 3-0 AZS ZUT
25.02.2016, 18:00 : Kazuar 3-0 AQUARIUS M.S. OLDBOYE
25.02.2016, 18:00 : Espadon Kadet 3-0 SEC Szczecin
26.02.2016, 19:25 : Medcore 3-0 Akademia Morska : walkower dla Medcore
26.02.2016, 20:50 : Ekspert SI 0-3 Espadon
26.02.2016, 20:50 : Fire Stop Serwis 0-3 Espadon Junior, przełożony na 15.03.2016
26.02.2016, 18:30 : Espadonki 1-3 UKS Pomorzanie, przełożony na 04.03.2016
29.02.2016 - 06.03.2016
29.02.2016, 17:15 : SOS UKS 18 II 1-3 BB Team
29.02.2016, 18:35 : G22 UKS Błyskawica 0-3 Auto Kuler
01.03.2016, 21:00 : ZCR Lux Medica 3-1 Perła-Dent
01.03.2016, 18:00 : Espadon Młodzik 3-0 SEC Szczecin
01.03.2016, 20:30 : Restauracja Bohema 1-3 brightONE
01.03.2016, 19:25 : Fire Stop Serwis 0-3 Interdom 24
02.03.2016, 18:45 : SOS UKS 18 III 0-3 SOS UKS 18 I, rozegrany awansem 29.02.2016
02.03.2016, 17:30 : AZS ZUT 0-3 SMS I Police, rozegrany awansem 29.02.2016
02.03.2016, 20:00 : Espadon SMS IV 1-3 UKS Pomorzanie, przełożony na 21.03.2016
02.03.2016, 20:30 : Akademia Morska 3-1 Czeczeński kacik.pro
02.03.2016, 20:40 : Pramerica 2-3 Piętnastka
02.03.2016, 19:00 : Ekspert SI 3-1 Medico PUM
02.03.2016, 18:30 : Vertigo 0-3 Luz Control : walkower dla Luz Control
02.03.2016, 19:30 : DejaVu 0-3 Kazuar
02.03.2016, 17:20 : Tieto 3-2 Medcore
03.03.2016, 19:30 : LKS Przecław 2-3 AZS PUM
03.03.2016, 19:00 : AZS Akademia Morska 0-3 AZS US
03.03.2016, 19:30 : Boski Team 0-3 UKS Bukowe 29
03.03.2016, 20:00 : Kijewo Plus 1-3 Megawat
03.03.2016, 20:00 : Martinez 3-1 Grom, rozegrany awansem 29.02.2016
03.03.2016, 20:15 : Celuloza.eu 3-1 AZS PUM
03.03.2016, 20:00 : Saper JW2901 0-3 AQUARIUS M.S. OLDBOYE : walkower dla AQUARIUS M.S. OLDBOYE
03.03.2016, 18:00 : Espadon Kadet 3-2 Gryf Szczecin
03.03.2016, 20:30 : Black Hawks 3-0 DGS UKS Wiosło, przełożony na 15.03.2016
04.03.2016, 19:30 : Espadon 3-0 AZS ZUT
04.03.2016, 20:50 : Enea 0-3 Aqua Team
04.03.2016, 19:25 : hallopizza.net.pl 3-1 LKS Przecław
04.03.2016, 20:30 : Espadon Junior 3-0 Asprod Goleniów
07.03.2016 - 13.03.2016
07.03.2016, 20:00 : SMS I Police 2-3 AZS US
07.03.2016, 20:00 : SMS III Police 0-3 AZS PUM
07.03.2016, 17:15 : SOS UKS 18 II 0-3 SOS UKS 18 I
07.03.2016, 18:35 : G22 UKS Błyskawica 1-3 Megawat
07.03.2016, 18:45 : Gryf Szczecin 3-0 Auto Kuler
08.03.2016, 19:00 : Perła-Dent 3-0 LKS Przecław
08.03.2016, 19:25 : ZCR Lux Medica 3-0 AZS Akademia Morska
08.03.2016, 19:00 : AZS ZUT 0-3 Celuloza.eu
08.03.2016, 18:00 : Espadon Młodzik 0-3 Espadon Kadet
08.03.2016, 21:00 : Enea 1-3 hallopizza.net.pl
08.03.2016, 20:30 : SEC Szczecin 3-1 Black Hawks, przełożony na 09.03.2016
09.03.2016, 18:45 : SOS UKS 18 III 0-3 Espadonki
09.03.2016, 17:30 : AZS ZUT 0-3 SMS II Police, rozegrany awansem 07.03.2016
09.03.2016, 18:30 : UKS Pomorzanie 3-0 Boski Team
09.03.2016, 17:20 : Grom 3-0 Ekspert SI : walkower dla Grom
09.03.2016, 20:45 : Medico PUM 2-3 Pramerica
09.03.2016, 19:00 : Aqua Team 3-0 Fire Stop Serwis : walkower dla Aqua Team
09.03.2016, 18:00 : Kazuar 1-3 Vertigo, przełożony na 10.03.20162
09.03.2016, 20:40 : Luz Control 0-3 Czeczeński kacik.pro
10.03.2016, 19:00 : UKS Bukowe 29 3-1 BB Team
10.03.2016, 20:30 : AZS PUM 2-3 AZS US1
10.03.2016, 18:20 : Piętnastka 3-1 Espadon
10.03.2016, 19:30 : LKS Przecław 3-1 brightONE
10.03.2016, 20:00 : Medcore 3-1 AQUARIUS M.S. OLDBOYE
10.03.2016, 19:00 : Saper JW2901 3-0 DejaVu
11.03.2016, 20:50 : Kijewo Plus 3-0 DGS UKS Wiosło, rozegrany awansem 25.02.2016
11.03.2016, 20:30 : Restauracja Bohema 1-3 Espadon Junior, przełożony na 22.03.2016
11.03.2016, 19:25 : Tieto 0-3 Akademia Morska : walkower dla Akademia Morska
14.03.2016 - 20.03.2016
14.03.2016, 20:00 : SOS UKS 18 III 2-3 Espadon SMS IV, rozegrany awansem 07.03.2016
14.03.2016, 20:00 : SMS II Police 3-0 SMS I Police
14.03.2016, 17:15 : SOS UKS 18 I 3-0 BB Team
14.03.2016, 18:35 : G22 UKS Błyskawica 3-2 DGS UKS Wiosło
15.03.2016, 19:00 : AZS PUM 3-0 AZS ZUT
15.03.2016, 19:30 : AZS US 0-3 ZCR Lux Medica
15.03.2016, 19:00 : Perła-Dent 3-0 SMS III Police, przełożony na 22.03.2016
15.03.2016, 19:00 : AZS ZUT 0-3 Grom
15.03.2016, 20:50 : Kijewo Plus 3-0 SEC Szczecin, rozegrany awansem 11.03.2016
15.03.2016, 18:00 : Espadon Młodzik 1-3 Gryf Szczecin
15.03.2016, 20:30 : Restauracja Bohema 0-3 LKS Przecław, rozegrany awansem 08.03.20161
15.03.2016, 19:25 : Ekspert SI 1-3 AZS US
15.03.2016, 19:30 : Megawat 3-0 Auto Kuler, przełożony na 24.03.2016
16.03.2016, 20:45 : Medico PUM 1-3 Piętnastka
16.03.2016, 17:20 : Aqua Team 3-0 Asprod Goleniów : walkower dla Aqua Team2
16.03.2016, 20:40 : AQUARIUS M.S. OLDBOYE 3-0 Tieto
16.03.2016, 19:30 : DejaVu 3-2 Medcore
16.03.2016, 19:00 : Luz Control 3-0 Akademia Morska
17.03.2016, 19:30 : LKS Przecław 0-3 AZS Akademia Morska
17.03.2016, 19:00 : UKS Bukowe 29 0-3 UKS Pomorzanie, przełożony na 07.04.2016
17.03.2016, 19:00 : brightONE 3-1 Enea
17.03.2016, 20:45 : Martinez 1-3 AZS PUM, przełożony na 12.04.2016
17.03.2016, 19:00 : Saper JW2901 3-0 Vertigo, przełożony na 22.03.2016
17.03.2016, 18:00 : Espadon Kadet 3-1 Black Hawks
18.03.2016, 17:30 : SOS UKS 18 II 1-3 Espadonki, przełożony na 30.03.2016
18.03.2016, 19:25 : Pramerica 0-3 Celuloza.eu
18.03.2016, 18:00 : Kazuar 2-3 Czeczeński kacik.pro, przełożony na 07.04.2016
18.03.2016, 20:30 : Espadon Junior 3-0 Interdom 24, przełożony na 29.03.2016
21.03.2016 - 27.03.2016
21.03.2016, 18:35 : G22 UKS Błyskawica 3-0 SEC Szczecin
21.03.2016, 18:45 : Gryf Szczecin 3-0 Megawat
22.03.2016, 19:00 : AZS ZUT 0-3 AZS PUM
22.03.2016, 18:00 : Espadon Młodzik 1-3 Black Hawks
22.03.2016, 18:45 : Auto Kuler 1-3 DGS UKS Wiosło
22.03.2016, 19:25 : Luz Control 1-3 Kazuar
22.03.2016, 20:50 : Tieto 1-3 DejaVu
23.03.2016, 20:40 : Grom 2-3 Espadon
23.03.2016, 20:45 : Medico PUM 0-3 Celuloza.eu
23.03.2016, 19:00 : AQUARIUS M.S. OLDBOYE 0-3 Akademia Morska
23.03.2016, 17:20 : Pramerica 3-0 Martinez : walkower dla Pramerica
28.03.2016 - 03.04.2016
30.03.2016, 20:40 : Asprod Goleniów 0-3 hallopizza.net.pl
30.03.2016, 19:00 : Enea 3-2 Restauracja Bohema
30.03.2016, 17:20 : Luz Control 3-2 Saper JW2901
31.03.2016, 18:20 : Piętnastka 3-1 AZS US
31.03.2016, 19:30 : LKS Przecław 3-0 Fire Stop Serwis1
31.03.2016, 18:00 : Espadon Kadet 3-0 Kijewo Plus
04.04.2016 - 10.04.2016
04.04.2016, 17:30 : AZS ZUT 0-3 Perła-Dent
04.04.2016, 20:00 : SMS II Police 3-0 AZS PUM : walkower dla SMS II Police
04.04.2016, 17:15 : SOS UKS 18 II 2-3 Espadon SMS IV
04.04.2016, 20:00 : AZS US 3-2 Medico PUM, przełożony na 12.04.2016
05.04.2016, 19:30 : AZS US 3-0 LKS Przecław
05.04.2016, 19:25 : ZCR Lux Medica 3-0 SMS I Police, przełożony na 08.04.2016
05.04.2016, 19:00 : Grom 2-3 Celuloza.eu, rozegrany awansem 04.04.2016
05.04.2016, 18:00 : Espadon Młodzik - Kijewo Plus, przełożony na 15.04.2016
05.04.2016, 20:30 : Restauracja Bohema 0-3 Interdom 24
05.04.2016, 20:30 : Black Hawks 3-2 Gryf Szczecin
06.04.2016, 18:45 : SOS UKS 18 I 3-2 Espadonki
06.04.2016, 18:30 : UKS Pomorzanie 3-2 BB Team
06.04.2016, 19:00 : Pramerica 3-0 Ekspert SI
06.04.2016, 20:40 : Fire Stop Serwis 2-3 brightONE
06.04.2016, 20:30 : Vertigo 3-0 Medcore, przełożony na 12.04.2016
06.04.2016, 19:45 : SEC Szczecin 2-3 Auto Kuler
07.04.2016, 19:00 : AZS Akademia Morska 3-1 SMS III Police
07.04.2016, 19:30 : Boski Team 3-0 SOS UKS 18 III1
07.04.2016, 20:30 : AZS PUM 3-1 Piętnastka, rozegrany awansem 05.04.20163
07.04.2016, 19:30 : LKS Przecław 3-2 Enea1
07.04.2016, 19:00 : Saper JW2901 3-2 Czeczeński kacik.pro, rozegrany awansem 24.03.2016
07.04.2016, 18:00 : DGS UKS Wiosło 3-2 Megawat
07.04.2016, 18:00 : Espadon Kadet 3-0 G22 UKS Błyskawica
08.04.2016, 19:30 : Espadon 3-0 Martinez
08.04.2016, 20:30 : Espadon Junior 2-3 Aqua Team1
11.04.2016 - 17.04.2016
11.04.2016, 20:00 : SMS I Police 3-1 AZS PUM
11.04.2016, 20:00 : SMS III Police 0-3 AZS US
11.04.2016, 17:15 : SOS UKS 18 II 3-0 Boski Team
11.04.2016, 20:00 : Espadon SMS IV 0-3 SOS UKS 18 I
11.04.2016, 19:30 : AZS US 1-3 Celuloza.eu
11.04.2016, 17:30 : G22 UKS Błyskawica 1-3 Espadon Młodzik, przełożony na 12.04.2016
11.04.2016, 18:45 : Gryf Szczecin 3-2 DGS UKS Wiosło
12.04.2016, 19:00 : Perła-Dent 3-0 SMS II Police
12.04.2016, 19:00 : brightONE 3-1 Asprod Goleniów, przełożony na 14.04.2016
12.04.2016, 19:00 : AZS ZUT 0-3 Pramerica
12.04.2016, 19:25 : Aqua Team 2-3 Interdom 24
12.04.2016, 19:30 : Megawat 3-0 SEC Szczecin
13.04.2016, 20:50 : Kijewo Plus 3-1 Black Hawks, rozegrany awansem 08.04.2016
13.04.2016, 20:45 : Medico PUM 1-3 Martinez
13.04.2016, 19:00 : Czeczeński kacik.pro 3-1 Medcore1
13.04.2016, 19:30 : DejaVu 1-3 AQUARIUS M.S. OLDBOYE
13.04.2016, 20:40 : Tieto 0-3 Vertigo1
14.04.2016, 19:30 : LKS Przecław 0-3 ZCR Lux Medica
14.04.2016, 19:00 : AZS Akademia Morska 3-2 AZS ZUT
14.04.2016, 19:00 : UKS Bukowe 29 3-0 SOS UKS 18 III
14.04.2016, 18:20 : Piętnastka 3-0 Ekspert SI1
14.04.2016, 18:00 : Kazuar 1-3 Akademia Morska1
14.04.2016, 18:00 : Espadon Kadet 3-0 Auto Kuler
15.04.2016, 19:30 : Espadon 3-1 AZS PUM, rozegrany awansem 18.03.2016
15.04.2016, 20:30 : Espadon Junior 3-1 hallopizza.net.pl, rozegrany awansem 12.04.2016
15.04.2016, 18:30 : Espadonki 3-0 BB Team, przełożony na 22.04.2016
18.04.2016 - 24.04.2016
18.04.2016, 19:30 : AZS US 1-3 Martinez
19.04.2016, 20:30 : Medico PUM 3-0 AZS ZUT, przełożony na 20.04.2016
19.04.2016, 19:25 : Ekspert SI 0-3 Celuloza.eu
21.04.2016, 20:30 : AZS PUM 3-0 Grom : walkower dla AZS PUM
22.04.2016, 19:30 : Espadon 3-0 Pramerica
Ostatnie komentarze
Kajak18, 05.10.2016, 09:07, na forum
Supremist, 22.09.2016, 13:06, na forum
pindziuch82, 22.09.2016, 11:28, na forum
Forum
Zawodnicy
05.10.2016, 09:07
Szukamy zawodników
22.09.2016, 13:06
Poszukiwany zespół
22.09.2016, 11:28
szukam zawodników do ...
15.09.2016, 21:08
Rozgrywający poszukiw...
14.09.2016, 17:53
Ostatnie fotorelacje
jack, 21 zdjęć do meczu: brightONE 3-0 Asprod Goleniów
jack, 7 zdjęć do meczu: Interdom 24 3-0 Asprod Goleniów
fotopan59, 40 zdjęć do: Chemik Police oszczędzał siły, a i tak wygrał bardzo pewnie
jack, 6 zdjęć do meczu: Asprod Goleniów 0-3 Espadon Junior
Najczęściej czytane
Sandra, Tatarek i Pustkowo Beach, dodany przez siwy91
IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT - SZCZECIN 2016, dodany przez soho
Mecz Gwiazd coraz bliżej !!!, dodany przez soho
Turniej Amatorski , dodany przez soho